Şimdi Ara

500px e üye olanlar niklerini buraya yazsın lütfen.... (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
523
Cevap
6
Favori
19.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: panasonica

gün batımı
    http://500px.com/photo/6149412

quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Bu konuyu fotoğraf paylaşımı olarak kullanmayın arkadaşlar

• Teşekkürler Uğur
  • quote:

gün batımı
    http://500px.com/photo/6149412

dostum fotoğrafları kendi sayfalarında (canon, nikon vs.) paylaş, yani link olarak değil fotoğrafı koy..böle kendi reklamını mı yapıyorsun anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:KeFReN:. -- 30 Mart 2012; 18:32:59 >
  • hocam koy demesi kolayda koyması zor benim kafam pek çalışmıyor resim ekleme işine
    500px de masa üstünden direk yüklüyor az uzun sürüyor sadcece yüklerken cr2 olanını değil onun yanındakini seçmek gerekiyor
    Bu arada işin ilginci topiği açan kim diye döndüm baktım
    açan ben hata yapan ben

• quote:

hocam koy demesi kolayda koyması zor benim kafam pek çalışmıyor resim ekleme işine
    500px de masa üstünden direk yüklüyor az uzun sürüyor sadcece yüklerken cr2 olanını değil onun yanındakini seçmek gerekiyor
    Bu arada işin ilginci topiği açan kim diye döndüm baktım
    açan ben hata yapan ben

Sitenin tasarımı değişti ancak işlem halen aynı işliyor

http://forum.donanimhaber.com/m_27132526/tm.htm

• sağ olasın şhark hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

E birbirimize oy vererek rating yükselttiğimizde bu fotoğraflarımızın gerçekten iyi olduğunu göstermeyeceği gibi 500px'i de beğenmediğimiz bazı fotoğraf paylaşım sitelerine çevirir, yozlaştırır. Gerçi eminim sizden önce bunu düşünmüş olup yapanlar vardır fakat bu çaba, uğraş bence gerçekten kendisi için iyi şeyler isteyen biri açısından zarar göreceği bir uğraş olur.

Ne kadar haklı değil mi
  • 500px in fotokritik gibi birbirine boş yere puan vermeye prim vermeyecak bir yer olmayacagini dusunuyorum. sonucta global ve dediginiz gibi zaten yapan yapıyordur boyle birsey.
    editor's choice kisminda bir kere bile cibildak kadin fotografi gormedim. olanlarda gercekten bir sey anlatan fotograflar.
  • ben de körler sağırlar birbirini ağırlar modunda olmayalım diye eleştirilerimi burada yazdım.
    birbirlerimizin portfolyolarinda gordugumuz eksiklikleri hataları, olumlu eleştireleri belirtelim.
    zaten 500px baya kapsamlı bir site fotokritik gibi dalavere çok dönmüyor, seribaşı olan fotoğraflar
    çoğunlukla hayranlık oluşturacak kalitede.
  • aslına formun içeriğini az genişletsek burda hataları yazsak daha mı iyi olur?

500px e ben yeni üye oldum cıbıldak hatunlar ara sıra ekleniyor ama site sahibi birşey demiyor
    sanrıım 500px de bu durum serbest
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

ben de körler sağırlar birbirini ağırlar modunda olmayalım diye eleştirilerimi burada yazdım.
    birbirlerimizin portfolyolarinda gordugumuz eksiklikleri hataları, olumlu eleştireleri belirtelim.
    zaten 500px baya kapsamlı bir site fotokritik gibi dalavere çok dönmüyor, seribaşı olan fotoğraflar

hocam "the harbor" adlı fotonuzdaki renkler gerçekten çok güzel olmuş. acizane eleştirim olarak, ufuk cizgisinde bir yamukluk var lensden kaynaklanıyor sanırım. PS ile düzleştirdiğinizde çok daha başarılı görünür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oem84

quote:

ben de körler sağırlar birbirini ağırlar modunda olmayalım diye eleştirilerimi burada yazdım.

hocam "the harbor" adlı fotonuzdaki renkler gerçekten çok güzel olmuş. acizane eleştirim olarak, ufuk cizgisinde bir yamukluk var lensden kaynaklanıyor sanırım. PS ile düzleştirdiğinizde çok daha başarılı görünür.

teşekkür ederim, biraz önce DPP ile baktım sanki bir milim eğri gibi.

• Beyler anlamadığım bir nokta var. Fotoğrafı paylaşıyorum. Hemen 1-2 beğeni/yorum alıyor. Sonra iptal...

5-6 gösterimi aşamıyor fotoğraflar. Neden bu?
  • binlerce fotograf paylasiliyor sitede, bide boyle sitelerde ne kadar cok vakit gecirirsen, ne kadar yorum yaparsan o kadar dönüt oluyor.
    ya da çok iyi fotograf cekeceksin cok albenili o zamanda çok gösterim alir.
  • quote:

binlerce fotograf paylasiliyor sitede, bide boyle sitelerde ne kadar cok vakit gecirirsen, ne kadar yorum yaparsan o kadar dönüt oluyor.
    ya da çok iyi fotograf cekeceksin cok albenili o zamanda çok gösterim alir.

Anladım. Beğen beni beğeneyim seni mantığı işliyor biraz galiba.

Hayır 5 gösterime 1-2 beğeni / yorum başarıdır bence Ama lanet olası gösterim sayısını artıramıyoruz.

Neyse teşekkürler bilgilendirme için.
  • Ben bazen çok iyi fotoğrafların gözden kaçtığını düşünüyorum.Özellikle siyah beyaz işlenmiş sokak fotograflarının...
  • http://500px.com/lezotarum
    Bende ara ara aklıma geldikçe yüklüyorum.Yazın boş vakitte düzeltip yuklemeye başlıcam fotoları
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.