Şimdi Ara

5000 tl (Monitör)? (sistem toplandı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel bir sistem tiplamissiniz paylastiginiz icin teşekkür ederim ancak 27" monitör tercihimin arasinda 1. Sirada öyle olunca ekran kartindan vs.. fedakarlıkta bulunmak zorunda kaliyorum :( gönül isterki hepsini alalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx 780 almayi monitör engelliyor nedense diğer parcalar da fazla takilmadimda monitör de cok fazla takildim. Nedense
    Vg278h al beni diyor ama alıp ta pişman olmaktan bir iki kere 3d ozelligini kullanip ta keşke digerini alsaymisim yada daha uygun fiyatli bir monitör alip gtx780 alsaymisim demekten cekiniyorum.

• 1440p
    Birazda gelecege yatirim olsun istemistim.
    Bir daha bilgisayar toplarsam monitör almiyayim diye dusunmustum.
    Peki 1440p de mesela crysis3 te 2k ayarlarini acmasam görüntü cok mu kötü olur.
    Bu monitör leri kullanan birileri olsa keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: onerealife

Gtx 780 almayi monitör engelliyor nedense diğer parcalar da fazla takilmadimda monitör de cok fazla takildim. Nedense
    Vg278h al beni diyor ama alıp ta pişman olmaktan bir iki kere 3d ozelligini kullanip ta keşke digerini alsaymisim yada daha uygun fiyatli bir monitör alip gtx780 alsaymisim demekten cekiniyorum.

kardeşim toplam bütçen 5000 değilmi içinde monitör önerdik işte
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Sadece Crysis 3 icinmi alirdiniz
    Asusun bildigim kadari ile 4gb modeli yok.
    Illaki sli yapacagim diye bir şey yok benim için önemli olan 4.sene orta ayarlarda oyunu oynatmasi.
    Zotacin fiyati uygun 200 tl var arada
    Ben 1440p mi 3d mi orada takildim sadece

• Dediginiz gibi 5000tl ama 27" monitör olmasi tercih im

• quote:

Dediginiz gibi 5000tl ama 27" monitör olmasi tercih im

kardeşim oyun oynarsan 27" te asla oynayamassın 23.6 de bile unutuyorsun altındaki üstündeki sağındaki solundaki adamları. 27 de oyun kontrolü diey birşey kalmaz.
  • Yaklasik olarak 2mt uzaklikta olacagim monitör e
    Nasipse bu pes salonlarindaki poang koltuklarindan var bende onun icin mause ve klavye koyabilecegim masa yaptiracagim insallah. Eski monitör um samsung 20" ti ve ufak geliyordu.
    Birde monitör u cevirdigimde yatagima dogru
    Tvbox lami olur artik bilmiyorum evde uydu net var tv olarakta kullanmak istiyorum.
    Dedigim gibi ben profesyonel oyuncu degilim amacim bf4 crysis 3 l.a noire gta5 gibi oyunlari oynayip guzel guzel dizi ve film izlemek

• quote:

Yaklasik olarak 2mt uzaklikta olacagim monitör e
    Nasipse bu pes salonlarindaki poang koltuklarindan var bende onun icin mause ve klavye koyabilecegim masa yaptiracagim insallah. Eski monitör um samsung 20" ti ve ufak geliyordu.
    Birde monitör u cevirdigimde yatagima dogru
    Tvbox lami olur artik bilmiyorum evde uydu net var tv olarakta kullanmak istiyorum.
    Dedigim gibi ben profesyonel oyuncu degilim amacim bf4 crysis 3 l.a noire gta5 gibi oyunlari oynayip guzel guzel dizi ve film izlemek

o zaman ekran kartını 770 yap istediğin 27" monitörü al sistemin aynısın al attığımın. anakartıda GD MSI Z87 65 yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 12 Ekim 2013; 2:42:48 >

• onerealife kullanıcısına yanıt
    olmaz ama aa ihtiyacı artar gerek yok yani gerek yok 23" al ama 3d alacaksan ne kadar büyük o kadar iyi unutma
    ben şahsen 23ten büyüğüne pek mantıklı bakmıyorum arkasında wireless adaptörüm olmasa duwara yaslayacağım gözleri mahvediyor
    şu an 3 bçk karış mesafeden bakıyorum zaten gündüz güneş warken bile kısıyorum monitörü dışarı güneş gözlüğü olmadan çıkamaz oldum

geleceği düşünüyorsan önce gözlerinden başlamalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes P. -- 12 Ekim 2013; 3:10:38 >
  • onerealife kullanıcısına yanıt
    Monitöre o kadar para vermeyinn.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-vx238h-23-vx238h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=64400
    1 Ms tepkime süresi var oyunlarda çok iyi olacaktır.1500 TL monitöre verilir mi yav!!

Anakart:http://www.vatanbilgisayar.com/Anakart/msi-z87-gd65-gaming-z87-gd65-gaming-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz(oc)-sata-30-usb-30-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66520

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marc Marquez -- 12 Ekim 2013; 7:57:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bayramda inşallah %30 indirim olursa.Ekran kartını 770 yapmadan monitörü 27" yapabilir.Toplam aynı fiyata gelir yaklaşık..
  • quote:

Gtx 780 almayi monitör engelliyor nedense diğer parcalar da fazla takilmadimda monitör de cok fazla takildim. Nedense

İçimden bi ses herkesi kekliyorsun diyor ama yine de ben yardım edeyim:

www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kartı/zotac-zt-70203-10p-gtx780-amp!-gddr5-3gb-384bit-nvidia-geforce-dx111--ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=68770

www.vatanbilgisayar.com/Anakart/asus-z87-expert-z87-expert-intel-z87-soket-1150-ddr3-3000mhz(oc)-sata30-thunderbolt-anakart/productdetails.aspx?I_ID=66394

www.vatanbilgisayar.com/Ram/corsair-cmz16gx3m2a2400c10-16gb-(2x8gb)-vengeance-ddr3-2400mhz-cl10-sogutuculu-ram/productdetails.aspx?I_ID=66160

• Teşekkür ederim.
  • Marc Marquez kullanıcısına yanıt
    27" monitör tercihimin arasında daha küçük monitör bakarsam tercihlerimin arasına aldım teşekkür ederim.
  • Kafam çok karıştı bu konuda nvida 3 ay sonra indirim yapacakmış acaba diğer bileşenleri alıp
    ekran kartınıda fiyatı düşünce alsam daha uygun olur mu sizce
    birde eğer 3d veya 1440p almıyacaksam daha az masraf yapsam aynı kaliteyi yakalayabilrimiyim sizce?
    2 metre mesafeden 27" uygun olmazmı ?
    Göz sağlığı açısından uygun değilmi birde 3d acaba göze ekstra zararı varmıdır bu konuda bilginiz varmı
    dediğiniz gibi göz sağlığı hepsinden önemli Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bomshack

ASUS
    GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    INTEL
    Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    CORSAIR
    CARBIDE SERİSİ™ 400R MidT ATX SİYAH KASA
    MSI
    Z87-G45 GAMING Intel Z87 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 Anakart
    AOC
    23.6" E2461Fwh GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    SEAGATE
    3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    COOLER MASTER
    HYPER 212 EVO LGA775/1155/1156/1366/2011 & AM2/AM2+AM3/AM3+/FM1 İŞLEMCİ SOĞUTUCU
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    ASUS
    DRW-24B5ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    SAMSUNG
    128GB 840 PRO SATA 3.0 (Okuma 530MB / Yazma 390MB) SSD
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    GSKILL 16GB (2X8GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM
    Ve

Ps3 5 sene boyunca oyuna doyarsın!

5 sene boyunca nereye oyuna doyacak ps4 çıktı çıkacak zaten hiç gerek yok ama bi sisteme 3500 tlden fazla vermek doğru değil bence zaten sürekli ucuzluyor parçalar

• trktlh kullanıcısına yanıt
    Bakalım belki dediğiniz gibi olursa bi çılgınlık yapılabilinir
    bu seferde hangi 27" sorusu kalıyor aklımda ?
  • Kimseyi oyalamak gibi bir niyetim yok ucu ucuna bütçemi zorlayıp güzel bir sistem hayallerimi gerçekleştirmek istiyorum başka bir niyetim yok düşünceleriniz için teşekkür edrim.
  • Heja-Maica kullanıcısına yanıt
    sizin imznızdaki gibi bir sistem daha uygun olur diye düşünüyorsunuz galiba.
    Benim için de daha uygun olur aslında sonuçta 1500tl fark cepte kalıyor. Alındımı hani gücünün yetebildiğinin en iyisi ni almalı düşüncesindeyim.
    Sanki ne kadar yatırım yaparsam benim için daha uzun ömürlü olur diye düşünüyorum.
    Ama galiba artık teknolojide böyle bir şey yok gibi.
    İphone 5 çıkınca 6s i bekliyoruz artık fazla tüketim topluluğu olduk maalesef. Daha gtx770 alamadan nvida yeni kartları yolda
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.