Şimdi Ara

5000-7500 ARASI BİLG MÜH İÇİN GAMİNG LAPTOP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen aklımda monster ve ya asus da var asus roglar biraz daha düşse güzel olcak monster de uygun arıyorum şu an
  • www.monsternotebook.com.tr
    Tulpar T5 V17.1 15.6" Gaming Laptop | Monster Notebook
    https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V17-1.html

şu laptop fiyatına göre baya iyi aslında. 8 gb ram takarsın bide, tertemiz

• II. Ceki kullanıcısına yanıt
    aynen bunu görmüştüm bu iyi .d
  • 7 bin veripte 1050ti li cihaz almak bana saçma geliyor bu saatten sonra newegg den şöyle bir cihaz alınabilir. 6000 e geliyor vergiler dahil
    www.newegg.com
    Acer Aspire 7 17.3" IPS FHD 60 Htz GTX 1060 6 GB VRAM 8th Gen Intel 6-core i7-8750H 16 GB Memory 256 GB SSD Windows 10 Home VR Ready Gaming Laptop A717-72G-700J - ONLY @ NEWEGG - Newegg.com
    https://www.newegg.com/global/tr-en/Product/Product.aspx?Item=N82E16834316435&ignorebbr=1

• Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    hocam bu da iyiymiş buralardan hiç çağırdığınız oldu mu acaba ? sıkıntı çıkar mı aslında fiyatları iyiymiş .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabazaki26

hocam bu da iyiymiş buralardan hiç çağırdığınız oldu mu acaba ? sıkıntı çıkar mı aslında fiyatları iyiymiş .d
    Ben almadım ama alanlar var sorun çıkmadan geliyor genelde. Garantiyi önemsemiyorsan burdan almak daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kabazaki26 K kullanıcısına yanıt
    6000 altına bak 5000 5500 arası olsa olur derdim
  • bu bilgisayarı aldım memnumum özellikle tasarımı ve soğutması iyi şu an için bi problem yaşamadım tavsiye ederim hafif şık ve donanım olarak yeterli seviyede

• kuscu94 K kullanıcısına yanıt
    bunu görmüştü sizce i5 8300H ile i78750 h arası çok fark yok mu geri özellikleri aynı tabi kalite de var
  • kabazaki26 K kullanıcısına yanıt
    tabi i7 8750h daha iyi de sen onu ne kadar kullanacaksın önemli olan o. i5 8300h da yeterli kıyaslamalarını bulabilirsin internetten

• Y530 çok iyi bir cihaz. Lenovo çok iyi bir iş çıkarmış, önceki modellerde olan hataları gidermiş

Hocam herhangi bir arıza çıkardımı? Herkesde kronik arıza vermiş.

• çok şükür hocam bende bi arıza yok ben mi görmüyorum diyeceğim ıps panellerde ışık sızması diyorlar bunda da var da böyle çok diyemem bi de olmayan yok. ben yaşamadım daha bi sorun inşallah da olmaz
    Teşekkürler hocam. Alalı kaç gün oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • böyle diyince valla inceler oldum iyice notebook u başım çok yandı eski notebookta ekranını kırdım sinirden en son da kurtuldum. ips in ışık sızması var ama az yani onun dışında şükür bişeyi yok
  • 29 Kasım dan beri kullanıyorum 2 ay olacak
    Yazılım amacıyla kullanıcam bu açıdan rengarenk laptop almak istemiyorum Bunun tasarımı hoşuma gitti açıkçası. Ama alırsamda riskde almış olucam. MSI’da dönebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Veda -- 5 Şubat 2019; 13:34:35 >
  • ips paneller bence doğal net görüntüler açısından en güzeli. msi asus ve lenovo notebook kullandım. msi 2014 yılında aldığım zamanlar gerçekten fiyatı ve performansı ile 1 numara idi ama şimdi inanın almaya değmez diyebiliyorum. Donanım açısından süper fark vermediği halde ciddi fiyat farkı var diğer rakipleri ile. Soğutma sistemi bir tık daha iyi ve biraz da malzeme kalitesi iyi kabul ama donanım eskiyor 3 4 seneye ve yenisini alman gerekiyor tak çıkar değil ki . ilk media markt ta görmüştüm tasarımı hoş ve cidden küçük de diğer 15.6 lara göre. yazılım için bence yeterli gelecektir
    Sıkıntı kronik arıza çıkartırsa zaten yoksa direk çekicem. MSI’ı alırsamda neweggden alırım hocam. Burada pahalı.

• valla şans işi diyeyim çok şükür bende bi problem yok. Newegg fiyatlarını bilmiyorum bi bakayim uygunsa msi da tercih edilebilir ama newegg den alınca garanti durumu nasıl ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.