Şimdi Ara

500 TL YE TELEFON ÖNERİSİ OLAN VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHBLR 500 tl cıvarında dokunmatik telfn almayı dusunuyorum ama 5800 haricinde aradıgım özellikler dokunmatik olması yeterli ve yukledıgım fotografları adam gibi gostersın wifi şart degil simdiden ilginiz için tskler samsung dusunyorum daha cok

• Samsung S5233 veya Samsung S5620 Monte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 25 Mayıs 2010; 11:24:44 >
  • Samsung Monte veya Nokia 5230-5530 Sersini Öneririm.
  • ben monte derim
  • samsung monte nın fotograf kalitesi nasıl pekii ?
  • monte
  • 5800 veya monte .
  • quote:

Orijinalden alıntı: HİPER

samsung monte nın fotograf kalitesi nasıl pekii ?

flası olmadığı için kötü ama öylesine anı yakalamak için idare eder.
    bence corby pro falanda tercih edebilirsin yada sonyericsson c903 var süper 5,mp kamera + dual led flash falan foto önemkliyse c903 al 400 tl

• hayır yanı gunduz fotografları nasıldır peki ? tmm biliorum flaş olmadıgı ıcın karanlık ısıksız ortamda kaliteli olamyacaktır ama gunduz gozuyle nasıldır peki bildigim kadarıyla noakidan daha iyi cozunurlugu ?
  • samsung m7603 beat dj öneririm öne çıkan özellikleri sağlam kasa yapısı dizayn kaliteli amoled ekranı hem dış hoparlörde hemde kulaklıkta güçlü ve kaliteli sesi kapasitif ekranı gündüz ve ışıklı ortamlarda süpere yakın kamera ve videosu 3g si dıvx avi videoları oynatması gibi özellikleri ile telefonda wifi özelliği aramayanlar için mükemmel bir multimedya telefonu
  • monte veya HTC touch2 tavsiye ederm
  • incelersen sevinirim arkadaşım aradığın telefon olabilir,,

Trident W-T3 Cep Telefonu + 10 adet Telefon
    Aksesuarı + 4 gb Nokia Micro SD Card

bu kadar ürün gittigidiyor.com da 320 liradan başlıyor....adress>>>

http://urun.gittigidiyor.com/TRIDENT-W-T3-10-PARCA-IPHONE-AKSESUARI_W0QQidZZ27628435

Ürünü 16/03/2010 tarihinde aldım. Üründe en ufak bir çizik dahi yoktur çok az kullandım dolayısıyla sıfırından farkı yok..

Telefonun iphone dan fazlası var eksiği yok. Telefonumu acil nakit ihtiyacım olduğu için satıyorum. Telefonla birlikte yanında 10 adet iphone aksesuarı ve

nokia 4 gb micro sd kartı yanında gönderiyorum. Bu fiyata bu kadar ürünü piyasada almaya kalsanız 450 liradan aşağıya alamazsınız. Gerçekten

kaçırılmayacak bir fırsat...

http://urun.gittigidiyor.com/TRIDENT-W-T3-10-PARCA-IPHONE-AKSESUARI_W0QQidZZ27628435

• Kardes ikinci el bi iphone al derim kesinlikle pisman olmazsin piyasadaki butun telefonlardan cok cok iyi bi telefon siddetle oneririm cok telefon kullandim iphoneden daha iyi bir telefonla henuz tanismadim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.