Şimdi Ara

500 TL'ye kadar BT kulaklık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500 TL'ye kadar kulaklık bakıyorum da önerebileceğiniz modeller nedir?

Taotronics soundliberty 53

Anker r100

Taotronics soundliberty 97

Edifier X3

Aklımda olan modeller de kararsızım hep

Daha çok müzik dinlemek film izlemek için kullanacağım

• 500 TL'ye kadar olan modeller sanki iyi ses vermez ve pil ömrü de uzun olmaz.
  • Soundliberty 97 yi ağustosta aldım gayet memnunum. Kenara para ayırdım 1-2 sene falan giderse bidaha almayı düşünüyorum
  • Anker dot 2 modeli var 600 civari
  • O modelleri alma azıcık bütçeyi arttır OPPO Enco Air al

• quote:

Orijinalden alıntı: 125 kg

500 TL'ye kadar olan modeller sanki iyi ses vermez ve pil ömrü de uzun olmaz.
    Öğrenci işi hocam ya. Verebileceğim Max fiyat bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geceüçteisimbulmakzor

Soundliberty 97 yi ağustosta aldım gayet memnunum. Kenara para ayırdım 1-2 sene falan giderse bidaha almayı düşünüyorum
    O modeli de takip ediyorum şu anda da fiyatı uygun aslında . Rock tarzı müzikler dinliyorum bass performansı felan nasıldır hocam ? Bir de dış mekanda mikrofon performansı nasıl?
  • NinJaus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam onu da araştırayım biraz
  • ysn332121 Y kullanıcısına yanıt

rock müzik dinlemedim. Ama bass konusunda çok yüksek bir beklentin yoksa üzmeyeceğini düşünüyorum. Mikrofon beklentin yüksek olmasın özellikle dış mekanda. Sessiz bir ortamda sıkıntı çıkmıyor ama dışarıda gürültülü ortamlarda görüşme yapmak istiyorsan başka modele bakman gerekir uzun saplı olanlara özellikle.

• Geceüçteisimbulmakzor kullanıcısına yanıt
    Hocam 97de karar kıldım galiba ses performansını biraz anlatabilir misiniz temiz veriyor mu sesleri. Diş sesleri engellemesi nasıl ?
  • Hocam bende haylou w1 var. Terlemeye karşı dayanıklı olmasına rağmen ikidir bozuluyor. Şimdi üçüncüyü bekliyorum servise gönderdim. Bozulması da bir garip, bir teki bozuluyor, eşleşmiyorlar. Spor yapıyorsanız önermem.
  • Tiglera Beta T kullanıcısına yanıt
    Cidden seçmek çok zor ya. Öğrenciyim çok fazla imkanım da yok bir kere alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Ondan dolayı çok fazla araştırıyorum. Hâlâ da karar verebilmiş değilim.

Ya taotronics soundliberty 97 ya da edifier X3s tercih edeceğim gibi duruyor
    Hocam ,daha önce duydunuz mu bilmiyorum, YouTube'da Enes özen diye bir kanal var. Gayet detaylı kulaklık inceleme videosu çekiyor. Izledikten sonra müzik zevklerinize göre seçim yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tiglera Beta -- 5 Şubat 2022; 0:44:30 >

Hocam ben kendi adıma memnunum. Öğrenci adamsan aşırı bir beklentin yoksa seni mutlu edeceğini düşünüyorum. Dışarıya ses vermez dışarıdan sesi neredeyse hiç almaz. Edifier araştırmadım ama yine olsa yine 97 alırdım ben. Kafamdaki tek soru işareti ne kadar uzun süre dayanabileceği. Şarj konusu gayet iyi. Kablolu kulaklık gibi yoğun kullanıyorum gün içinde şarj konusu hiç problem olmuyor diyebilirim.

• oppo enco air öneririm, ablamda da var gayet memnunlar. Görünüş olarak güzel, telefonla konuşma kalitesini ben çok beğendım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.