Şimdi Ara

500 tl ye kadar 2. el telefon onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • suan ki telefonum nokia 5310 yani cok telefon duskunu biri degilim
    500 tl limitim var cok az ustune cıkabilirim ama ne kadar ucuz olursa benim icin o kadar iyi olur
    kamerası oyun uygulama vb cok onemli degil ben sadece msj ve birazda internet icin kullanıcam
    kucuk kibar bir telefon istiyorum hepsi bu
    aklımda 2. el xperia mini var
    sizinde fikrinizi almak istedim
    tesekkurler

• x5
  • Bence 500 TL var ise 2.el yönelme derim elektronik alet sonuçta 2.el pek güvenilmeyebilir sana 0 cihaz tavsiye edicem :)

Daha düşük bir telefon tavsiye edicektim ama %21 indirim varmış O.o o halde LG optimus one bence sana güzel gidecek bir telefondur.Oyunda oynarsın internette de gezersin mesajda atarsın

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/lg-p503-optimus-one-2-gb-hafiza-karti-_02.044.1165.0160.htm

• x5 biraz zor bulursun ikinci el piyasası pek yok, desire Z bakabilirsin, galaxy S bakabilirsin.. Bulabilirsen ne mutlu sana..
  • 2. el olarak x5 olabilir. sıfır olarak da optimus one en uygunu sanırım.
  • onerilerinize bakıcam

peki xperia mini ye ne diyorsunuz alınası bir telefon mu?
    tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gotte2bache -- 16 Kasım 2011; 16:52:58 >
  • xperia mini alınası bir telefon değildir.

Xperia Neo dışında Sony'nn alınabilir telefonu göremiyorum şahsen.

2.el alacaksan fazlada para vermicem diyorsan 200liraya al bitane k850i kullan.(bana göre)

mesaj + internet diyorsan Htc Desire Z diyorum.

Galaxy S Xperia X10i gibi telefonlarıda bulabilirsen ne mutlu sana.

başa dönersek 3gli sıradan şarjı iyi giden bir telefon ve yanına Galaxy S Wifi 5.0 (Tablettir) alırsın (500liradır Galaxy S ile aynı donanımda ve 1'' daha büyük ekranlıdır ) yani telefon özelliği olmadığından dolayı yarı fiyatına satılıyor değerlendirilmeli.
  • Biraz daha katıp x5 almanı tavsiye ederim. kamera ve ışık sızması olayı seni rahatsız etmeyecekse tabiki.
  • Valla uygulama ve oyun bolluğu senin için önemli değilse çok uygun fiyata wave 2 ler piyasada üstelik cillop gibi cihazlar piyasada derken netten ucuza sağlam bulmak zor dükkan gezmelisin bende de var wave 2 cihaz orjinal bada 2.0 deneyeceğim beğenmezsem satacam sıkıldım tekrardan android yada ios çakacam bir gidip sorayım dedim 400 TL verdiler çizik bile yok 6 aylık cihaz
  • acıkcası bende ipod touch var
    onunla oyun uygulama ve 3g olmasada wifi ile internet isimi goruyordum
    benim telefondan istedigim kucuk ve kibar olması
    cok fazla gpoze batmasın ama her isimi de gorsun cunku ipod u satıp alıcam
    yani ipod u cok fazla aratmaması lazım en azından internette gezinirken
    tabi fiyatının da makul olması gerek
    boyle bir telefon biliyor musunuz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.