Şimdi Ara

500 Mbps Hız Gelmiş (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
16.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam 200/50 olsa ne olur sanki 500gb upload kotası var sol'ün tüm sözleşmelerinde. 5tb down ve 500gb up kotalı tüm sol sözleşmeleri.

• AndJusticeForAll A kullanıcısına yanıt

Hangi olay?

• LGR9 kullanıcısına yanıt

Paket kaybı ve CRC hatası Upload ile alakalı mı? Bilmiyordum bunu. Ben şuan 75Mbps TT HiperNet kullanıyorum 229m mesafe fiber saha dolabı bana. 75Mbps hız için kaç Upload olmalı? B

Şuan ben çok CRC hatası alıyorum modemimden nedense.

• LGKullanıcısıı324 L kullanıcısına yanıt

ne kadar yüksek olursa upload o kadar rahat bir bağlantı olur. tek kişiysen 8 upload dsl için bir yere kadar götürür. ama aynı anda 4-5 kullanıcı kullandığı zaman packet lose olası. download hızının yarısı kadar upload olması garanti olur ama burası Türkiye. crc hatasının upload ile ilgisi yok hattaki parazitten kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PowerPC -- 9 Ocak 2022; 23:27:43 >
  • Bende geçiş yaptım 500 mbps pakete fastte 290 mbps hız görüyor,multicore speedtest sonucu ise 900 mbps filan çıkıyor.200 mbps paketi kullanıyordum whatsappa bile girerken sıkıntı vardı.Şuan sorun ortadan kalktı ne oldu anlamadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok iyiymiş 2 ay önce 200 mbit bağlatmıştım galiba geçeceğim 500 mbit'e :)

2013’te hükümet adamı sokulması ve geldiğimiz günde en büyük hissenin varlık fonunda son bulması. yeterli mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt

Modem kurulum ücreti ödediniz mi hocam. 200 mbite geçtim 2 ay önce. 500 e geçmek isteyince 125 lira modem kurulum ücreti istiyorlar. Kullandığım modem wifi 6 desteklemediği icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim halihazırda wifi6 modem mevcuttu.Hızın wifi6 veya wifi5 ile alakası yok diye biliyorum.Vermeleri lazım hatta o hızı zaten wifi6 destekleyen cihazınız yoksa bir anlamı kalmıyor.Kablolu kullanımda wifi5 modemden de o hızı alırsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

E tamam olmasın mı o zaman hocam.

• nuestra N kullanıcısına yanıt

merhaba son testteki site nedir?

• Xereax1 kullanıcısına yanıt

nperf.com

• Bu hız için Tv+ içeren paket gelir mi?

• O upload fazla olmamış mı yapmayın bunu 

• Turk.net zaten sayılı mahalleye sağladığı fiber altyapısında 1000/1000 interneti 99 liraya satsa çok aşırı bir zarara uğramaz çünkü ana gelir kaynakları burası değil. Superonline'dan benzer bir tarife beklemek saçma olur. Verilebilecek en iyi download hızlarını iyi fiyatlar ile sunmuşlar. Sonuçta SOL'un en büyük geliri kendi fiber altyapısındaki internet satışları. 1000/1000 paketi 99 liraya satmalarını beklemek hayalcilik olur. Belki 500 Mbps ve 1000 Mbps download hızı olan paketlerin upload hızlarını download'ın %10'una kadar çekselermiş daha iyi olabilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep_enes -- 2 Şubat 2022; 16:54:45 >
  • 500Mbps için Tv+ içeren paketler gelmiş.

https://www.superonline.net/kampanyalar/turkcell-tv-kampanyalari/tv-plus-ve-fiber-daha-hizli-kampanya

• kumrucumartı K kullanıcısına yanıt

Bekleyenler için iyi gelişme. TV+ farkı biraz daha az olaymış keşke.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Zam öncesi de aynı tutarda fark vardı hocam. 100 mbps 130₺ ile verilirken, ekstra paketli Tv+ ve 100 mbps 150₺’ye veriliyordu. 20₺ fark aynı şekilde devam ediyor.

• kumrucumartı K kullanıcısına yanıt

Extra pakete dikkat etmemişim.

• 20 tl fark tv ekstra için bedava

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.