Şimdi Ara

500-550 TL Telefon önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeş telefon ihtiyaca göre alınır. Senin durumuna en uygun cihaz lumia. 4 4lük tatmin eder seni. Oyun uygulama için alacak adam discovery alabilir. Fiyatı özelliklerine göre çok iyi. Ama nokia kalitesiyle özellikle 3. Dünya ülkelerine satış yapan başka bir markayı (blu) fason olarak satan gm i kıyaslamak şu an için zor. Ayrıca windows phone yağ gibi al tepe tepe kullan. İnternet office pdf gibi uygulamalarda iphone u bile döver..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaiNStreaM

kardeş telefon ihtiyaca göre alınır. Senin durumuna en uygun cihaz lumia. 4 4lük tatmin eder seni. Oyun uygulama için alacak adam discovery alabilir. Fiyatı özelliklerine göre çok iyi. Ama nokia kalitesiyle özellikle 3. Dünya ülkelerine satış yapan başka bir markayı (blu) fason olarak satan gm i kıyaslamak şu an için zor. Ayrıca windows phone yağ gibi al tepe tepe kullan. İnternet office pdf gibi uygulamalarda iphone u bile döver..

Tamam karar kıldım inşallah L520 alıyorum herkese teşekkürler ama 1-2 hafta sonra alabilirim, l520 700-800 tlden 550 tlye düşmüş, bu indirim 1-2 hafta sonra kalkar mı? Gerçi bilmem kaç aydır 550 tl diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

kardeş telefon ihtiyaca göre alınır. Senin durumuna en uygun cihaz lumia. 4 4lük tatmin eder seni. Oyun uygulama için alacak adam discovery alabilir. Fiyatı özelliklerine göre çok iyi. Ama nokia kalitesiyle özellikle 3. Dünya ülkelerine satış yapan başka bir markayı (blu) fason olarak satan gm i kıyaslamak şu an için zor. Ayrıca windows phone yağ gibi al tepe tepe kullan. İnternet office pdf gibi uygulamalarda iphone u bile döver..

Tamam karar kıldım inşallah L520 alıyorum herkese teşekkürler ama 1-2 hafta sonra alabilirim, l520 700-800 tlden 550 tlye düşmüş, bu indirim 1-2 hafta sonra kalkar mı? Gerçi bilmem kaç aydır 550 tl diye biliyorum

Teknosa dün gece 550 ye 50 lira hediye çeki veriyordu. Daha da düşer bu telefon ideal fiyatı 500 ama sana yetişir mi bilinmez

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

Teknosa dün gece 550 ye 50 lira hediye çeki veriyordu. Daha da düşer bu telefon ideal fiyatı 500 ama sana yetişir mi bilinmez

Peki hocam teşekkürler. Abimle aynı anda alacağım ayrıca bir sürü kitaba ihtiyacım var parayı biraz kısmam lazızm beklesem tel daha çok düşer mi?

• Peşin alacaksan 485'e paralel ithalatı var aksaray iletişimde...
    Yine 500 civar kvk 'lısı
    Fakat taksit alacaksan en iyisi teknosa tam 12 taksit peşin fiyatına... İki hafta bekle şansını dene istersen ..
    Bugün tuş takımı bile dandik olan hiçbir özelliği olmayan tuğla gibi antidokunmatik Samsung 5610 300 liraya satılıyorsa BEDAVA bu telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaiNStreaM -- 19 Ekim 2013; 0:22:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.