Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

500-550 TL Telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
1
Favori
1.213
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Cep telefonu tavsiyeleri >> 500-550 TL Telefon önerisi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      16 Ekim 2013 17:09:13 Konu Sahibi
      Telefonlardan pek anlamam, daha çok derslerle ilgilendiğim için telefon hakkında neredeyse hiç bir bilgim yok. En fazla 500-550 TL bütçem var. Android olması veya olmaması nasıl bir yarar/zarar getirir bilmiyorum bunu da yazarsanız sevinirim. Dersler için bir çok pdf kullanacağım bu yüzden herhangi kasma vs olmamalı. Oyun pek oynamam ama Temple Run gibi oyunlar kasan bir telefon da istemem yani 500-550 arası bir tel önerirseniz sevinirim aklımda nokia lumia 520 var ama nette özelliklerde pdf yazmıyor neden yazmıyor anlamadım. Kusura bakmayın, cahilliğime verin. Bu seçim benim için önemli kitaplara para ayırmaktan telefon alamıyorum o yüzden bu alacağım telefon beni idare etmeli tavsiyeleri bekliyorum

|
      |

''Bedava peynir, sadece fare kapanında olur'' -Ahmet Şerif İzgören

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      16 Ekim 2013 17:45:07 Konu Sahibi
      |
      |

• Yarbay
      34502 Mesaj
      16 Ekim 2013 17:49:46
      discovery

16 Ekim 2013 17:52:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

discovery

Hocam L520 araştırdım biraz acayip hoşuma gitti ama ne kadar cahil olduğumu da biliyorum bu yüzden hataya düşmek istemiyorum 3 yıl falan tel alamam bi' daha. Bu yüzden karar vermem lazım Discovery 700TL'i falan buluyor o kadar da veremem. Tavsiyeniz için teşekkürler ama başka tavsiyeler lazım. Kitaplara çok para harcadığım için taş çatlasa 550 tl verebilirim
      |
      |

• Yarbay
      2735 Mesaj
      16 Ekim 2013 18:27:17
      Bütçenizi arttırmadığınızı göz önünde bulundurarak bu bütçede sıfır bir android cihazdan stabil bir performans alamayacağınız görüşündeyim.bu sebeple düşündüğünüz lumia 520 cihazı bencede en iyi secenek pdf olayına gelince windows magazada eibette bir pdf reader programı vardır o konuda sıkıntı olacagını sanmam özelliklerinde yazıp yazmaması önemli değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

16 Ekim 2013 19:58:55 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Bütçenizi arttırmadığınızı göz önünde bulundurarak bu bütçede sıfır bir android cihazdan stabil bir performans alamayacağınız görüşündeyim.bu sebeple düşündüğünüz lumia 520 cihazı bencede en iyi secenek pdf olayına gelince windows magazada eibette bir pdf reader programı vardır o konuda sıkıntı olacagını sanmam özelliklerinde yazıp yazmaması önemli değil.

Peki hocam teşekkürler. Karar verdim l520 fakat şimdi arkadaşımla konuştum önermedi, biraz kasıyor dedi

• Yarbay
      12447 Mesaj
      17 Ekim 2013 04:53:40
      GM Discovery almanı öneririm.4 gb versiyonu vardı galiba 599 TL'den giriş yapmıştı.699 TL olan 16 gb versiyonu olmalı.Oyunlarda kasmaması için en mantıklı seçim Discovery gibi gözüküyor.

• Yarbay
      3993 Mesaj
      17 Ekim 2013 05:30:10
      quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

Peki hocam teşekkürler. Karar verdim l520 fakat şimdi arkadaşımla konuştum önermedi, biraz kasıyor dedi

belki oyunlarda kasar normal olarak kasmaz android gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

EĞER UĞURUNDA ÖLMEKSE KADERİM BEN BÖYLE KADERİN ELLERİNDEN ÖPERİM

17 Ekim 2013 09:33:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

GM Discovery almanı öneririm.4 gb versiyonu vardı galiba 599 TL'den giriş yapmıştı.699 TL olan 16 gb versiyonu olmalı.Oyunlarda kasmaması için en mantıklı seçim Discovery gibi gözüküyor.

GM Discovery tasarım olarak pek hoşuma gitmedi hocam, hem de marka bakımından biliniyor ama pek de bilinmiyor en azından benim çevrem öyle :) Yorumlar için teşekkürler çok oyun oynamayacağım dediğim gibi o zaman bu paraya en iyi l520 alabilirim

• Yarbay
      3449 Mesaj
      17 Ekim 2013 11:27:50
      Lg 3D Max önerebilirim sana, lg Prada 3.0 lg 4x HD bunlara bak en iyisi 4x HDdir 4 çekirdek 1 gb ram sonra 3d max ve Prada3tür ikisi de çift çekirdek ve 1 gb ramdir dediğn fiyata 2.el çok temiz bulabilirsnz xperia p de olabilir eğer istanbuldaysanz size yardımcı da olabilirm

Eski Kullanıcı Adı : ultraturk | softwareci.com
      17 Ekim 2013 12:10:35 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Lg 3D Max önerebilirim sana, lg Prada 3.0 lg 4x HD bunlara bak en iyisi 4x HDdir 4 çekirdek 1 gb ram sonra 3d max ve Prada3tür ikisi de çift çekirdek ve 1 gb ramdir dediğn fiyata 2.el çok temiz bulabilirsnz xperia p de olabilir eğer istanbuldaysanz size yardımcı da olabilirm

Allah razı olsun hocam maalesef İstanbul'da değilim lg türlerini ve xperiayı da inceleyeceğim inşallah

• Yarbay
      3449 Mesaj
      17 Ekim 2013 13:01:24

Sana tavsiyem o fiyata temiz 2.el daha iyi our. xperia P/lg prada 3,3d max, 4x HD iyi secim olur. Discoveryden vs... ikamet adresin neresidir senin
      |
      |
      sutlugahve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eski Kullanıcı Adı : ultraturk | softwareci.com
    • Yarbay
      12447 Mesaj
      17 Ekim 2013 15:04:33
      quote:

Orijinalden alıntı: sutlugahve

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

GM Discovery tasarım olarak pek hoşuma gitmedi hocam, hem de marka bakımından biliniyor ama pek de bilinmiyor en azından benim çevrem öyle :) Yorumlar için teşekkürler çok oyun oynamayacağım dediğim gibi o zaman bu paraya en iyi l520 alabilirim

Oyun uygulama cok umrunda degilse Lumialar mantikli olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

18 Ekim 2013 13:40:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: ultraturk

Sana tavsiyem o fiyata temiz 2.el daha iyi our. xperia P/lg prada 3,3d max, 4x HD iyi secim olur. Discoveryden vs... ikamet adresin neresidir senin

Kayseri hocam ama 2.el hiç istemiyorum hem bana göre değil hem de rahat kullanmak istiyorum içim rahat olsun istiyorum :) Zaten dediğim gibi oyun falan çok oynamıyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1415 Mesaj
      18 Ekim 2013 13:47:49
      O fiyata alacağın en stabil ve en uzun süre seni idare edecek telefon lumia 520 dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

İşlemci: İntel i7 4790K /// Anakart: Gigabyte z97x Gaming 7 /// Ekran Kartı: EVGA GTX 970 SSC ACX 2.0 /// HDD: WD 1TB 64MB /// SSD: SAMSUNG 840 EVO 120GB - 2x Samsung Evo 850 250 GB Raid0 /// RAM: Gskill RipjawsX 4x4 1866Mhz CL9 /// MONİTÖR: ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz /// KASA: Z11 PLUS HF1 Mod /// SOĞUTUCU: Corsair H105 /// MOUSE: Razer Deathadder Chroma /// KLAVYE: Razer BlackWidow Chroma /// MOUSEPAD: Razer Goliathus Extended Speed Edition /// KULAKLIK: Razer Kraken 7.1 Chroma /// Ses Sistemi: Creative Megaworks THX 550
    • Binbaşı
      1085 Mesaj
      18 Ekim 2013 15:14:32
      Gm discovery enpara ile hızlı al.comdan alınca 500 lira civarı bir şeye geliyor
      |
      |

• Çavuş
      57 Mesaj
      18 Ekim 2013 17:47:01
      Arkadaşım Eğer Samsung Galaxy S4 Replika düşünürsen 3 Çeşidi Var. Kısaca Özelliklerini Söyleyeyim.

Samsung Galaxy S4 MINI( Android 4.2.2 ) Dört Çekirdektir ( Quard Core ) Sadece S4 ile Ayıran Özelliği Ekran Boyutu 5'' Değil 4.3 İnc'tir Elle temassız hava sensörü yüz tanıma ekran Kilidi Vardır. ( 430 TL )
      Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek ( Dual Core ), 8mp. Arka Kamera, 1gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 480 TL )
      Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ( 525 TL )

Dahada Açıklayıcı Olmak Adına, Eğer Düşünürsen Kendi Yüklediğim Resimleride Paylaşıyorum, inceleyip Bilgi Verirsin
      Teşekkürler

Hasan
      0506 854 52 43
      hasan.karatas00@gmail.com

• Çavuş
      57 Mesaj
      18 Ekim 2013 17:49:15
      |
      |

• Yarbay
      4221 Mesaj
      18 Ekim 2013 17:50:44
      L520 al gitsin zaten hoşuna da gitmiş

|
      |

Acep şu yerde var m'ola
      Şöyle garip bencileyin...
      18 Ekim 2013 18:11:17 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: HasanKaratas

Arkadaşım Eğer Samsung Galaxy S4 Replika düşünürsen 3 Çeşidi Var. Kısaca Özelliklerini Söyleyeyim.

Samsung Galaxy S4 MINI( Android 4.2.2 ) Dört Çekirdektir ( Quard Core ) Sadece S4 ile Ayıran Özelliği Ekran Boyutu 5'' Değil 4.3 İnc'tir Elle temassız hava sensörü yüz tanıma ekran Kilidi Vardır. ( 430 TL )
      Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek ( Dual Core ), 8mp. Arka Kamera, 1gb Ram, 2gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ( 480 TL )
      Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek ( Quard Core ), 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. El ile Dokunmadan Ekran Geçiş Sensörlü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ( 525 TL )

Dahada Açıklayıcı Olmak Adına, Eğer Düşünürsen Kendi Yüklediğim Resimleride Paylaşıyorum, inceleyip Bilgi Verirsin
      Teşekkürler

Hasan
      0506 854 52 43
      hasan.karatas00@gmail.com

Hocam Samsung'tan nefret ediyorum denebilir hiç sevmiyorum tasarımları falan ayrıca bu fiyatlar ne böyle anlamadım kendin mi satıyorsun? :)

Diğer yorumlar için de teşekkürler galiba l520 alacağım
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Paykasa
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.