Şimdi Ara

50 tl indirim altlimitsiz (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
948
Cevap
26
Favori
45.142
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bi ara iptal olduğu görünüyordu ama dün 7 adet ıslak mendil geldi. Takdir ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 paket prima bezi 6 tl ye aldım helal olsun unnadoya gözüme girdiler
  • benimde 2.sipariş olan sebamet şampuanı bugün kargo vermişler yarın gelir inşallah :) teşekkürler unnada teşekkürler konu sahibi arkadaş...
  • Hergun mesaj atiyorlar mailleri spam yaptim kurtuldum.smslere bir cozum bulamadim. Mesajdaki linke tikliyorum gelmesin diye hicbir aktivite yok ertesi gun yine sms...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun unnado'ya tüm siparişleri geçte olsa eksiksiz öyle böyle oldu demeden gönderdi

Hocam sms deki link hesabım kısmımdan üyelik bilgilerime gidiyor.Kendi üyeliğinizden dediğim yere girin el altta ''Siparişlerim hakkında bilgilendirme, duyuru ve kampanyalardan SMS yoluyla haberdar olmak istiyorum.'' yanındaki ticki kaldırmanız yeterli ben bunu yaptıktan sonra gelmedi bir daha mesaj.
  • helal olsun
    geç gönderdiler ama yinede hepsini gönderdiler

diğerleri gibi hata oldu deyip göndermeyebilirlerdi
    forumdaki bazı tiplerede dükkan açık kalınca içeri girip hırsızlık yaparmısınız lafını iyi yedirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HİÇ ÜMİDİM YOKTU AMA BİMEKS OLAYI,UNNADONUN ESKİ 15 TL LİK ÇEKLERİ V.B OLAYLARDAN SONRA BELKİ DİYORDUM AMA HELAL OLSUN UNNADOYA GÖNDERDİ BÜTÜN SİPARİŞLERİ...
  • Adamlar iflas etmiş görünce bir içim burkuldu arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.