Şimdi Ara

50 milyar limitle alınacak spor araba? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
14.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 bin liralık alan biri benzini niye düşünmüyormuş? sanki ferrari alıyor. 50 bin lirası olan biri zengin sayılmaz ki elbette benzini düşünecek.

şirokko iyi güzel hoş ama çok yakan bir araba ve lpg de takılmıyor o yüzden tercih edilmiyor.
  • Adam 85.000 euroya bmw 5 serisi audi a6 alıyor. DİZEL alıyor. Aptalmı onlar

50.000tl ile ne alınabilir bilmiyorum ancak 2. el güzel bir araç alınabileceği aşikar
  • üstteki 3 mesajdaki arkadaşlar.
    bakın konu sagibi ne diyor.
    quote:

cevaplar ıcın tskr edıorum..subaru bayaa ııı bi makına:)

2-3 bin motor bir aracın 2005-2008 arası modelın yıllık vergısı nekadar oluor??
    bence bunlarda onemlı bır etken..benzini pek dusunmuorum cunkı sadece hafta sonlarım bos oldugu ıcın o gun gezebılecegım ıcın benzın pek sorun teskıl etmeyecek...Birde S2000 ne derler ustadları?

dolayısıyla tavsiye veren arkadaşlar da abartılı motorlar ,performans makinaları öneriyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu22

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: mutu22

Honda S2000 burdaki gösterilen bütün spor araçlardan daha hoş (Benim tercihim) bir spor araç bence spor araç alıcaksan S2000 almalısın.S2000 nasıl diye sormuşsun performans dış görünüş ve kalite olarak efsane bir araçtır temizini bulmak çok zor olsada araştırılarak bulunabilir.Ancak sizin bütçenize göre temizini bulmak neredeyse olanaksız gibi gözüküyor.
    En ucuz S2000 aşağıda verdiğim linkte mevcut

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-cok-temiz-ve-bakimli-ciziksiz-ve-masrafsiz-hatasiz-80308111/detay#

50 milyar limiti olan bir adam

Nasıl sehir ici 15 litre yakan bir arabaya binebilir ki ?

Konuyu okuduysanız konuyu açan arkadaş kendisi S2000 nin nasıl olduğunu merak edip bilen arkadaşlardan yardım istemiş.Bende yardım amaçlı bildiklerimi paylaştım
    Ayrıca neden binemesin?Arkadaş kendisi soylemiş yukarıda sadece hafta sonları kullanıcam diye böyle spor araçlara bakıyorsanız yakıtı çokta önemsemiyceksiniz zaten.

Madem hafta sonu binecek 73 bin tl ye

E46 BMW m3 var bunu alsın o zaman

Artık temiz S2000 kalmadı caddeye çıkarsanız Sahini kullananların zengin versiyonlarını görürsünüz anasını ağlatıyorlar arabanın

• Temiz bir 2003-2005 makyajlı E46 320Cİ alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-2008-subaru-impreza-2-5-wrx-80812617/detay

tam bir performans makinesi

gerçek bir spor araba istiyorsan bunu alıcaksın

he yok sadece dışı spor olsun diyosan bi sürü seçenek var

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

al sana spor arabanın kralı daha ötesi yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-german-style-330ci-80883242/detay?source=promotion_topl

of of :D
  • Fn2 TypeR
    2.5 Wrx Sti

Bu 2 arac uzerinde durmalisin.
  • 50 bin lira ve spor araba o_O
    Cok hor kullanilmis kulustur bir spor arac alabilirsin o paraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KIZLARIN KORKULU RÜYASI -- 5 Nisan 2012; 18:35:16 >
  • ARKADASLARcevaplar ıcın gercekten cok tskr edıyorum...paranın yarısını banka kredısı cekecegım ıcın 2007 altı arabalara bakamıorumm ne yazıkkı..birde spor derken belkı bende yazım hatası yaptım.sızın onerılerınız ve benımde aklıma uyan su modellere karar kıldım...

vw sirrocco
    seat ibiza boca

allah kısmet ederse ıkısınden bırını almaya nıyetlendım...

tekrardan vermıs oldugunuz bılgıler ve yardımlarınızdan dolayı cok tskr ederım...

allah ayagınızın altından gaz pedalını eksık etmesın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-2008-subaru-impreza-2-5-wrx-80812617/detay

tam bir performans makinesi

Adamın limiti 50 milyar

araca bak benzinin 5 tl oldugu ülkede

Ah ahu cok süper araba ya off

3.500 tl nin lafını yapmaz her halde

• quote:

Orijinalden alıntı: AMETBİXİ06

al sana spor arabanın kralı daha ötesi yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-m-german-style-330ci-80883242/detay?source=promotion_topl

mükemmel bişey ya bence de ötesi yok

• 50 bin civarına bile gerek yok.
    Dizel spor olarak Alfa GT var,yerinde olsam onu alırım.
    Param da cebime kalır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2008-alfa-romeo-gt-2-0-jts-80268842/detay
    Daha 28binde,üstelik garantili.
    Lpg de attırırsan dadından yinmez.
    RX8 bir benzin canavarıdır.Ayda arabayla 200 300 km yapacaksan al tabi,yoksa aklından bile geçirme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 5 Nisan 2012; 22:07:07 >
  • alfa alsa satamaz elinde patlar

scirocco satması kolay olur onunda yakıt olayı sorun lpg de takılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: neonazi

Merhaba arkadaslar...nisan ayının sonuna doğru 2.el bir araba alacağım.limitim 50 milyar.coupe veya cabrio araba düşünüyorum..araştırmalarım sonucunda gözüme mazda R8 hoş gözüktü ama yakıt tüketimi ve motor sorunu yüzünden muhalakta kaldım...2007 model üsttü bir araba düşünüyorum..sizce ne tür bir arac satın alabilirim..şimdiden tskler...

Milyar TL bitmedimi? Artık alışmalıyız doğrusuna, 50.000 TL demek istediniz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

quote:

Orijinalden alıntı: kurt_35

bu paralara
    kesinlikle audi a3

Yazmış olmak için mi yazıyorsunuz şu foruma?
    SPOR ARABA

merak ettim ülkemizde sizin spor araba
    anlayışınız nedir acaba, 50 bin tl ye ferrari mi tavsiye edeceksiniz. ayrıca spor
    araba derken motor gücüyle mi spor araba olur ? logonuza bakarsak fort mustang hayranı veya
    sahibisiniz güzel SPOR araba şekil olarak hoşumada gider 4.6 gt motor 260 hp 300 hp olanıda var
    başka SPOR araba olarak temiz olursa tavsiye ettiğiniz mazda rx 8 192 hp motorun büyüklüğüne göre güzel
    performans
    bizde de SPOR olmayan a3 kasasıyla aynı s3 var 2.0 255 hp ama 3 bin tl. gibi bir para harcadık
    sanırım 315 hp oldu. SPOR olmazsada idare ediyoruz işte
    ayrıca araba alacak arkadaş sizingibi uçuk tarzında spor araba düşünüyorsa
    birazdaha şartlarını zorlayım S2000 almasını şiddetle tavsiye ederim.
    imkanın el vermiyorsa bu paraya a3 1.4 125hp yakışır kardeşim.
    spor araba diye uçuk kaçık araba işine girersen en ufak arızasında sanayi
    köşelerinde rezil olursun, araba yaptırma konusunda maddi yönden sıkıntı olmaz diyorsan
    dediğim gibi s2000 tek geçerim. temeli sağlam araba 2004 lerini 60-65 cıvarında alınabiliyor diye tahmin ediyorum.

50 milyar limitle alınacak spor araba?

• Öncelikle ben araba sahibi falan değilim,yanlış anlaşılma olmasın.
    Spor araba deyince birçok kişi bunun için farklı tanım yapıyor;tipine bakan da var,motoruna bakan da var,ikisine birden bakan da var.
    S3 ile A3 ün kasasının aynı olması ikisini birden spor yapmaz,S3 çeşitli modifikasyonlar ile süper spor arabalara kafa tutacak düzeylere gelir.
    Bana göre bir arabanın spor olması için ya motoru güçlü olacak ya da kasası biraz aile arabası kavramından uzak olacak.
    Mesela 1.4TFSI 125 hp A3 sportback bana göre spor bir araba değilken,1.4 TSI 122 hp scirocco spor araba sınıfına girebilir.
    Benim kriterlerim arasında arkadan itiş de önemli bir faktör ama 50k limit varken temiz bir araba bulmak zor.
    Konuyu açan arkadaş alacağı araca karar verdi mi bilmiyorum ama o paralara temiz, 2008 üstü cooper S'ler bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordmustanggt2005 -- 16 Nisan 2012; 17:51:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.