Şimdi Ara

50 Mbps 70₺ Netgalaksi Yeni x2 Hız Kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
17
Favori
30.573
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #8364;XC@L!BUR

Ben ankara'da vdsl 100 mbps kullaniyorum. 1 senedir netgalaksi kullaniyorum. Once 24 mbps sonra 50 mbps kullandım. Eylul -ekim dönemlerinde hız problemi cok yasadim. Cagri merkezi ve destek taleplerime hızlı donus oldu. Yılbaşından sonra çağrı merkezine ulaşılamama problemi hic yasamadim. Destek taleplerimin coguna sms ile degil direk arayip bilgilendirme yaptirlar. Onlarin sayesinde kaliteli hizmetin ne oldugunu ogrendim. Yilbasindan sonra benim hattimi 100 mbps yaptilar. Hatta yine problem yasamaya basladim. Cagri merkezindeki arkadaslar sagolsunlar cok iyi anlatarak bina ici kablolamanin ve modemin ne kadar onemli oldugunu vurguladilar. Ben bu hatta huawei -zyxel- asus ve tplink modem kullandim. Hepsi berbat. En son islemci ve ram kapasitesi yuksek keenetic marka modem kullandim tum sorun cozuldu. Modemin arkasina taktigimiz rj11 jack kalitesizmis veri kaybina yol acti degistirdik. Tum tesisatimi cat-6 kablo ile degistirdim. Ocak ayindan bu tarafa ne cagri merkezini aradim ne talep olusturdum. Kaliteli hizmet icin kaliteli donanim gerekir. Sorun yasayan arkadaslar once kendi donanimlarinizi kontrol edin. Tofas ta ferrari motoru durmaz.

Ocak ayından bu tarafa ne ms ne ping problemi harikasın @NetgalaksiDestek

Adamın forumda bugüne kadar toplam 2 mesajı var 2sindede netgalaksiye övguler yagdirmis. Bot hesapla destek kasiyorlar:))

Birader bu firma bundan 7-8ay hepimizi burda resmen kandırdi. Bize 8mb 36tl den hizmeti sattı. daha sonra 2. faturadan fiyatı 60tl yaptı. %85 zam yaptı:)

taahhüt yok neden hemen bırakmadınız diye soruyorsaniz? Abonelikte İlk kurulum ücreti diye birşey yüklüyor size ve diyorki 6ay içinde kullanmaktan vazgecerseniz o parayı sizden isteriz, eğer iptal etmezseniz o para istenmeyecek diyor. Sözde taahhüt yok ama sizi bu şekilde 6 ay kendine gebe yapıyor.

Bu firmanın tek amacı kendine yeni abone toplamak. Belirli aralıklarla böyle kampanya yapıyor sonrası o müşterilere hemen zamı çakıyor 6 ay süründürüyor. Sonra yeni müşteri avına çıkıyor. Hiçbir sürekliliği yok internet bağlantısı gördüğüm en kotu firma, herhafta sözde sistem çalışması internet kesiliyor.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kimsediil -- 9 Haziran 2021; 17:23:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguvercin

TBTNET'te 100 Mbit'i 99,90 TL yapmış. 85 TL olan bir firma yok mu? Hepsi aynı anda mı zam yaptı?

• yusuf24 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam

• Eski bir netgalaksi müşterisi olarak bulaşmayın derim yazlık evde altyapı 8 mbps desteklediği için tt den netgalaksiye geçniştim. 2020 yaz boyu illallah ettirdi 3 gün kesinti olmuştu. 8mbps interneti sürekli 5mbps almamda cabası idi. Bu kesintiden çoğu netgalaksi kullanıcısı muzdarip oldu hatta telegramda netgalaksi mağdurları diye bir grubumuz vardı. 3 gün boyunca bir kelime bile etmediler maalesef. Amacım firmayı baltalamak değil mağdur olmanızı istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Columbia-

Eski bir netgalaksi müşterisi olarak bulaşmayın derim yazlık evde altyapı 8 mbps desteklediği için tt den netgalaksiye geçniştim. 2020 yaz boyu illallah ettirdi 3 gün kesinti olmuştu. 8mbps interneti sürekli 5mbps almamda cabası idi. Bu kesintiden çoğu netgalaksi kullanıcısı muzdarip oldu hatta telegramda netgalaksi mağdurları diye bir grubumuz vardı. 3 gün boyunca bir kelime bile etmediler maalesef. Amacım firmayı baltalamak değil mağdur olmanızı istemem.

Herkesin atladığı bir konu var. Netgalaksinin kendi altyapısı yok. TT ne veriyorsa o da onu veriyor. TT den de alsanız aynı sorunu yaşayacaktınız. Netgalaksiyi kötülemenin anlamı yok. Ben ve bir yakınım uzun süredir Netgalaksi kullanıyoruz. Hiçbir sorun yaşamadık.

• ozguvercin O kullanıcısına yanıt
    Daha öncesinde ttnet, netspeed turknet kullandım. Neyin ne olduğunu biliyorum hocam bunu anca netgalaksi kullanan anlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • byns kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mevcut veya yeni abonelerimizin destek ve bilgi talepleri için çağrı merkezimiz yılbaşından itibaren 08:30/00:00 saatleri aralığında aktif olarak hizmet vermektedir.

ilginize teşekkür ederiz.
  • XnoX kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

10 Mbps’e kadar 0.8 Mbps upload,

16 Mbps’e kadar
    ADSL : 0.8 Mbps altyapı uygunsa 1 Mbps,
    VDSL : Altyapı uygunsa 6 Mbps değilse 4 Mbps Upload Olarak tanımlanır,

24 Mbps’e kadar 6 Mbps Upload,

35 Mbps’e kadar 6 Mbps Upload,

50 Mbps ve üstü 8 Mbps Upload olarak tanımlanır.

İlginize teşekkür ederiz.
  • trapezounta_ kullanıcısına yanıt
    Hocam hiz donma saat sinirlamasi vs nasil memnun musun

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    Sayac ne icin aldigin max hiz kac ve ne kadar ödüyorsun

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Kotalı 35mb hiz kesin aliyor musun ve ucret kac oldu memnun musun

• Abone olurken ne diyecegiz dh mi oyle mi taahhüt yapiyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davetsiz07 -- 9 Haziran 2021; 13:27:58 >
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt

45 Tl 8Mbps kotalı 100 GB

• Hocam vdsl diyor dh icin 75 olana
    Digeri 85 ama fiber diyor nesi farkli ki hiz mi o da 100mbit diyor ikisinde de 😕

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Hattım 110 mpbs kaldırıyor. Modem bu şekilde gösteriyor. Şansıma 2 ev ötede fiber var fakat sokakta yok diye vermiyor tt.

35 mpbs sabit geliyor. Ping değişken siteye zamana göre. Daha 1 ay kotayı aştım. Zaten fazla kullanmıyorum.

Ailemde türknet var. Geçen sene 75 aldığım hat bu sene 50 yi geçmiyor. 3 kez arıza kaydı açtım sorun iç hat dediler. Eski bina Gittim kablo aldım direkt modeme çektim. Yine aynı. Gelip ölçüm bile yapmadılar. Kendim ölçüm yapacakmışım. Nasıl olacaksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurulum ucr ne kadardi da 6ay bekmemeye deger miydi peki

• Kimsediil kullanıcısına yanıt

Hocam ben yeni abone olacağım 6 ay sabit fiyat garantisi veriyorlar sonrasında aşırı bir zam gelirse zaten taahhüt yok

• YuBa2 Y kullanıcısına yanıt
    Yok ama kurulum ucr aliriz diye bagliyorlarmis konuyu okusana bastan sona okudum ki ben kizip superonlineni kapatip mobil veri ile idare eden biriyim ve int cok lazim oluyor ama kime guvenip baglatacagim bilemedim😕

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.