Şimdi Ara

50 Mbps 70₺ Netgalaksi Yeni Kampanyası (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
16
Favori
15.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sitede banner olarak hala yer arıyor hocam 39 lira olan hiç internet kullanmamış yada üstünden 1 ay geçmiş olması gerekli sanırım.Bu hala devam ediyor mu tam emin değilim olmazsa bir telefon edip müşteri hizmetlerinden bir sorun.

Bu 2x hız kampanyasından çarşamba basvurduk evrakları yolladık 50mbit 70 lira olana arkadaşımı geçirdim cuma günü aktifti 2gün içinde sıfırdan aktive ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostalji16 -- 20 Şubat 2022; 10:47:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nostalji16 kullanıcısına yanıt

Bannerda varda tıklayınca detay çıkmıyor en ucuz 60 TL çıkıyor .

aileye bağlatacağım internet olsun yeter 😁

73 liraya 35 mbps vardı .kapattırdık kullanmıyorlardı .

şimdi lazım oldu ucuz yollu kullansınlar yeter

Ben çarşamba belgeleri gönderdim hala geçemedim arkadaşınız şanslıymış

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt

39'luk yoksa 50mbit 70 lira bağlat gitsin uygun geliyor baya en azından taahhüt yok felan.Aktif internetiniz varsa aktivasyon bedelide alınmıyor.

Biz yeni kurdurduk 60 lirada aktivasyon bedeli çıktı başka servis saglayıcığıdan iptal etmeyip hat taşır gibi taşırsan sanırım bu parada alınmıyor.

Modem vermiyorlar bir yerden vdsl temin edin dediler sadece fiber altyapıya modem veriyorlar ödünç.

• -Columbia- kullanıcısına yanıt

Küçük şehir olunca malum işler daha hızlı ilerliyor telekom üstelik hat taşımada değil gelip sıfırdan bağlantı kuruldu çarşamba mail ile yolladık belgeleri.

Cuma telekom yetkilileri gelip kurdu aktif edip gittiler.Şuan için memnun olduğunu söyledi bakalım.

Ben taşıma işlemi yaptırdım gıbırnet'ten bekliyoruz bakalım

• -Columbia- kullanıcısına yanıt

Yarın muhtemelen açılır sizinde hayırlı olsun.

• 3 yıla yakındır kullanıyorum.
    Çok fazla sorun yaşadım. Çok amatör bir firma,
    Destek anlamında çok kötüler.
    Tek iyi yanı fiyatları uygun.
    Bir talebime 3 ay sonra yanıt vermişlerdi,
    Bir gün telefon açtım 24 dakika bekledim açsınlar diye, açan olmadı, ilk telefonu kapatmadan diğer telefondan aradım, anında açtılar. Kişiye göre de muamele yapıyorlar.

Şu an hala netgalaksi kullanıyorum, Bir haftadır yine kopmalar yaşamaya başladım. Talep bile açmak istemiyorum. Bu sefer büyük sorunlar yaşamaya başlarsam direk Telekoma taşıyacağım.

• halilcrs kullanıcısına yanıt

Hocam bu kadar sorun yaşıyorsanız başka bir servis saglayıcıya neden geçmediniz?

Direk taşıma yapabilirsiniz turknet,netspeed,millenicom vs birçok seçenek var.

Böyle konular oluyor malesef benimde 2 yili gectim dedigi hicbir sorunu yasamadim gece 12 ye kadar hep temsilci aktif arayinca hemen aciyorlar

• Evrakların ulaştığına ve girişin yapıldığına dair cep telefonuna mesaj göndermişler, bundan sonra sanırım telekom gelip kuracak bekliyoruz bakalım, bu hafta içi hallolur sanırsam

• Kardesim bayi ismi hakki degirmenci diye not dusurdun mu

Türk Telekom ile. 2kez görüştüm, görüştüğüm kişiler hat transferinden bir haberdiler. Merkeze gelmeniz lazım dediler bir kere öyle kaldı, sonraki aradığımda evrak gönderecekler 1 haftadan uzun sürecek dediler elim gitmedi. Kesinti de olsa evden çalıştığım için mecburum. Sonrasında problemler düzeldi, 1 haftadır ara ara kopmalar başladı yine.

Destek konusunda tanıdığın en vasat firma diye sorsalar direk netgalaksi derim.

• Transfer hizmetinden Bi haber firma ile netgalaksi yi kıyaslıyabiliyorsun çok ilginç Türk Telekom olanakadar Millenicom gibir var netspedd var onları da deneyebilirsin

• Dün başvuru yaptım bugün geçişim tamamlandı. Bu kadar hızlı bir süreç olacağını beklemiyordum konu sahibine ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Yanıltıcı degil kardeşim 24 Mbps’e kadar x2 kat 50 Mbps’e kadar 70₺ diye belirtiyor paketin 24 olacak ama 50 mps hız alacaksın x2 kampanyası bu düşünürsen yardımcı olayım

• Bugün başvurdum. Bakalım geçiş ne kadar sürecek? Müşteri hizmetleri modem vb. ayarları kendimizin yapmamamız gerektiğini söyledi, umarım becerebilirim

• Hoş geldin aramıza özelden yazdım kardeşim

• Bugün bağlattım. Modemin bağlantısı yapılır yapılmaz ip aldı. Önceden açmışlar merkezden dedi eleman.

Evraklar mail adresime gönderilmesinden sonra çıktı al imzala geri gönder falan derken ip adresi almam toplam baştan sona 10 dakika sürdü. güzel hizmet.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.