Şimdi Ara

50 bin 65 bin arası arac tabsiyesi öğrenci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet otomatik dizel yakıt cimriisi 50-65 bin arası arac tavsiyesi güzel görünümlü arac varmıdır önereceğiniz baktım sitelere ds4 2012 ler var fakat cok yığranmış gibi duruyor önerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mazda 3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paraya alınabilecek en güzel görünümlü araç sizin de dediğiniz gibi ds4'tür. Güzel araçlar var, iyi araştırın derim. Mesela örnek bir ilan.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-0-hata-61.000-km-de-ds4-420034949/detay
  • Kia ceed auris

• Cek bir tane mini cooper s.Yaktigi her kurusa helal olsun

• Ceed ,DS4,2012-2013 pug 308,Megane 3 bakılabilir

• Hocam yaris hybrid bak 2.el bulursun 50 60 arası fiyatlarla yakıt için çok makul araç. Hybrid istemezseniz de 2012 fiat punto falan bak bence 30bin tl ye fln bulabilirsin. Benin amcamda var start stop sisteni bile var arabada. Paranda cebinde kalır öğrenciye diyorsun 2-3 sene kullan zaten aynı fiyata satarsın.

• Cok teşekkürler herkese ds4 iyi midir yakıtıda iyi diyorlar periyodik bakımları nasıldır at istemiyorum pek birde sahibinden satılan galeri araclarına da güvenemiyorum nasıl emin olucam iyi sağlam olduklarını şuan en cazibi ds4 gibi aklınıza gelen var mı başka mıdel marka arac rahat konforlu estetik yakıtı koklayan biraz fazla ama makul istekler diye düşünüyorum tekrar teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.