Şimdi Ara

50 60 Bin Civarına Otomatik Hatchback Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi forumlar. 50 60 bin lira civarına en az 2011-2012 civarı otomatik/yarı otomatik ve hatchback bir araba almak istiyorum ama modelde karar veremedim. İlk arabam olacak ve benim için önemli olan noktalar sağlam olması ve az yakması diyebilirim. Üniversite öğrencisiyim ve arabayı genellikle şehir içinde kullanacağım. Yoğunlaştığım modeller polo, corsa, i20 ve 208 oldu fakat bunlarla sınırlı değilim, başka öneriniz varsa yazabilirsiniz. Sormak istediklerim;
    1) Hangi modeli tavsiye edersiniz?
    2) Otomatik-yarı otomatik konusunda yorumlarınız neler? Mesela opelin kullandığı easytronic'in sorunlu bir şanzıman olduğunu duydum. Yarı otomatik arabalardan uzak mı durmalıyım?
    Teşekkürler.

• toyota yaris al sorunsuz kullan.
  • az yakması bakımından değil de sağlamlık bakımından japon güvenilirdir:) toyota yaris olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle yarı otomatikten uzak durun. DSG/EDC/Powershift/EAG5/Easytronic vs hepsi konforsuz ve/ya da sorunlu. En mantıklı seçim 1.33 Cool ya da Style donanımlı CVT Yaris olacaktır. i20 de güzel seçenek fakat 4 ileri şanzıman hem çok yakacak, hem de gitmeyecektir.

@valaroma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.