Şimdi Ara

50/20 den 100/20 ye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 1,5 yıldır süperonline 50/20 pakedi kullanıyorum.Paketi kullanmaya başladıktan sonra TV+ paketi eklettim extra 10 tl vererek. Toplam faturam 160 tl oldu. Bugun incelediğimde süperonline 100/20 ve 200/20 paketleri çıkartmış.Benim paketimi satıştan kaldırmış. Müsteri hizmetlerini aradım durumu anlattım. Benım paketimle aynı ücrette daha hızlı bır paket olduğunu benim paketimin bir anlamı kalmadığını anlattım.Ayrıca 9 tl modem ücreti veriyorum yenı modemlerden eğer ki 100mbit geçersem modem ücretide yansımayacak.Nerden baksanız karlı olduğumu şuanki paketimin benı madur duruma düşürdüğünü söyledim. Beni arayacaklarını söylediler 10dk sonra benı aradılar. Paketimi değiştirebileceklerini modem ücretininde silineceğini söylediler fakat tv+ kullandığım için ona özel 40+ tl ücret ödemem gerekeceğini söylediler. Nerden baksanız mantıksız ben eğerki yeni müsteri olsam 100/20 paketi bağlatsam bana 10 tl ye TV+ zaten verecekler. Fakat şimdi bana bu pakette tv+ olmadığını söylüyorlar. Yani bir yenilik yapıyorlar fakat eski kullanıcıları hiç düşünmüyorlar. Dünyanın her yerınde paket fiyatı aynı daha hızlı paket varsa otomatık ona geçirirler. Ama bizde yıllardır superonline kullandığımız halde paket değiştirmek için işkence çekip her türlü zorluğu yaşatıyorlar.

Şikayet vara yazdığım yazıyı aynen buraya aktardım. Dünya üzerinde gördüğüm en saçma zorluğu çıkarttılar bana hiç böyle saçma bir argüman duymamıştım hayatımda. Superonlinedan çok memnunum fakat böyle saçma şeylerde beni deli ediyorlar.

• yarım yamalak iş yapıyorlar, gerekli düzenlemeleri birkaç hafta içinde hallederler ve tv+ olan paketleri de satışa sunarlar.

• Benim de durumum aynı şekilde. TV+ kullandığım için 200/10 paketten 200/20 pakete geçemiyorum sistemler izin vermiyormuş. 700TL cayma bedeli ödeyip tv+'ı iptal ettirip sonra yine aynı paradan alırsam o zaman 200/20'ye geçebiliyorum evlere şenlik bir komedi.

• Mantıklı tek bir adam olduğunu düşünmüyorum artık. Bunu sunarken ne düşündüler çok merak ediyorum. Bu gene 50/20 gibi bu paketleri satarlar seneye aynı şeyleri tekrar yaşarız.

• az once aradım 200/10 kullanıyorum 200%20 ye gecelm dedım sıstemde gozukmuyor dedı geçiş yapmayı başaran varsa yardımcı olabilir mi

• Dün o kadar mecraya yazdım ki beni aradılar sabah şuan bu pakette tv+seçeneği yok dediler.Bende her pakete zorla tv+ satmaya çalışıyorsunuz bunda mı yok boş yapmayın dedim kapattım.Fasofiso geçirebildiklerine geçiriyorlar.Fakat işim dolayısı ile mecburum upload lazım

• melart kullanıcısına yanıt
    Hocam geçin derim çünki bu 100/20 - 200/20 paketler 100/50 - 200/50 olacakmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam şuan geçemiyorum konuyu okuduysanız 10 tl verdigim tv + bu pakette extra 40tl istiyorlar

• Ayrıca bu paketler cıksa emin olun ayrı olarak çıkar onada bir kılıf bulurlar superonline bu

• Geçebilsem hemen geçeceğim de işte tarifeniz uygun değil 700 TL cayma bedeli ödeyin tv+ ayrı alın geçirelim diyorlar toplamda yine aynı paraya denk geliyor.

50 olacağı duyumu nereden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melart kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 20 upload alanlar bile 50'ye çıkacakmış. Turkcell müşterisinin farkında, diğer firmalarda özenip 20 üstü ya da 20'ye yakın upload yapar.

İnşallah çıkacak bu yıl sonu yüksek upload'lı paketler. (TT, TSoL)

• 50/20 den 100/20 ye geçiş

az once gecıs yaptım umarım 50 olarak guncellerler kısa surede

• Sy772 S kullanıcısına yanıt
    200/20 olarak geçmişsiniz. Hayırlı olsun hocam, 200/50 olur yakında.

• TV olmasa İnan gecektim aynı para çünkü 50/20 ile en azından indirmem hızı olur. 100 mbit indirme verseler Onuda alırım kac paraysa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

200/20 olarak geçmişsiniz. Hayırlı olsun hocam, 200/50 olur yakında.

evet bılerek gectım ılerde bı guncelleme yaparlarsa normal abonelerı 20 ye gecırmek gıbı bunlarada bı 50up yada hızda kıyak gecebılrler

50 olacağı TSoL tarafından açıklanmış, resmi bir duyuru ama ne zaman güncellenecek belli değil. Darısı VDSL-Fiber TT abonelerine.

hangi paketten geçtiniz tv+ var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

50 olacağı TSoL tarafından açıklanmış, resmi bir duyuru ama ne zaman güncellenecek belli değil. Darısı VDSL-Fiber TT abonelerine.

resmı bır kaynak degıl bu mesut cevıgın duyumu sanırım resmı kaynak var mı ?

@melart tv paketi yoktu hocam plat musterı ısenız plat musterı hızmetlerıne baglanıp gorusun ama paket olmadıgı ıcın zor 1 2 gune tv lı paketler cıkarsa yapabılrsnz

• 50 diye bahsi geçtikten sonra tarifeler değişti ancak 50 değil 20 oldu.

• Umarım olur 50mbps upload

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.