Şimdi Ara

[10. YIL ]SUNRISE UP RTL 3D 5800V60 için C6V41 CFW (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.369
Cevap
30
Favori
840.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: ens61

quote:

quote:

Hocam bi sorum var. Müzik çalarda şarkı sözleri gözükmüyor. Hani yazılım güncellemeden güncellesek sıkıntı olur mu? Kodekler falan bozulur mu?

Müzik çalar zaten güncel ve sözleri gösteriyor. 1.5 dk önce denedim.

Anladım hocam ama güncelleme var diyor müzik çalara girdiğimde ? Yüklesem sorun çıkar mı?

Ses codec leri bozulur.

Siz sözleri neyle ekliyorsunuz? Şarkı sözlerini iTunes ile ekleyin. Ama uzun olmasın bir yerden sonrasını göstermiyor.

İmzamda MP3 düzenlemeyle ilgili bir konum var oradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Eyvallah hocam sağolun.

• Usta, Sunrise artık x6 için çıkmayacak mı ben Sunrise 3'tü galiba yüklemiştim ve çok memnun kalmıştım. Bu yeni Sunrise'ı da telefumda görmek isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevdaseyda

bunu 4*5 nasıl yaparız

dailymobile.se de menu grid switcher adlı bi programla 4*5 de oluyor

buyurunuz: BUYURUNUZ BURADAN
  • quote:

quote:

bunu 4*5 nasıl yaparız

Bir yapin ve birkac gun o halde kullanin bakalim ne olacak
  • SUNRISE UP RTL 3D 5230 ıcın yuklemek mumkunmudur arkadaslar ?
  • İyi akşamlar. Başıma bir olay geldi ve sizinle paylaşmak , varsa çözüm yollarını denemek istiyorum. Bilen varsa tam neden olduğunu söyleyebilirmi ?

Dün akşam yatmadan önce telefonda 3 diş şarj vardı. sabaha yeter sabah takarım diye şarj'a takmadan komidine koydum ve uyudum. sabah baktığımda ise telefon kapalıydı. açmayı denediğimde telefondan hiçbir tepki yoktu. şarj'a taktım bataryası bitmiş olabilir diye. Yine hiçbir tepkisi yoktu.

-bataryayı çıkardım 5 dk bekledim geri taktım sonuç yok.
    -başka bir bataryayı denedim yine sonuç yok.
    -yazılımı (bunu) tekrar kurdum flash ile yine sonuç yok. (ekran kurarken beyaz oluyor.)
    -hard format denedim yine sonuç yok.

Ne yapmam lazım ?
  • Merhabalar,
    cfw için teşekkürler, elinize sağlık. Acaba şu örnek tema sslerinde gözüken hava durumu widgeti dahil mi, ben bulamadımda?
  • Arkadaslar müzik calar olarak PowerMp3 adlı program var v1.17 si iyidir, 0-100 ses yüksekligi ayarlaması var, hic ama hic kasmayan bir program, müzikleri ister playlist olusturun ister direk klasörden çalın ya da istediginiz gibi sıralayın, biraz reklam gibi oldu ama iyi programdır yani kendi müzik calarından daha kullanıslı nerdeyse ram yemiyor bile

Bu arada emin abi sana 2 sorum olacak ;
    1. Müzik calarla ilgili : aslında kullanmıyorum kendi müzik calarını ama merak ettim, güncelleme yapmadan çalma listesinde bellekten ekle bölümü çalşmıyor, güncellemeyi yapınca calısıyor, neden olabilir ?
    2. Üstte arkadasta sormus bunu, kill me programı dahili bilesen hatası veriyor, bu neyden kaynaklı acaba ?

• Nokia Müzik Playerdan memnun değilseniz TTPOD v3.71 deneyebilirsiniz. Bana göre daha güzel bir program.Birçok farklı özelliğe de sahip.

http://plunder.com/TTPod-S60v5-v3-71-English-Full-Version-download-f58439c7f8.htm

Programda sorun çıkarsa söyleyin kendi indirdiğimi upload edeyim.Çok önce indirmiştim şimdi netten tekrar buldum

Programın skin düzenleme desteğide bulunuyor.Farklı görünümleri internetten bulup indirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: candeniz_1991

İyi akşamlar. Başıma bir olay geldi ve sizinle paylaşmak , varsa çözüm yollarını denemek istiyorum. Bilen varsa tam neden olduğunu söyleyebilirmi ?

Dün akşam yatmadan önce telefonda 3 diş şarj vardı. sabaha yeter sabah takarım diye şarj'a takmadan komidine koydum ve uyudum. sabah baktığımda ise telefon kapalıydı. açmayı denediğimde telefondan hiçbir tepki yoktu. şarj'a taktım bataryası bitmiş olabilir diye. Yine hiçbir tepkisi yoktu.

-yazılımı (bunu) tekrar kurdum flash ile yine sonuç yok. (ekran kurarken beyaz oluyor.)

Ne yapmam lazım ?

Yardım edebilecek veya fikri olan birileri yokmu ?

• quote:

quote:

İyi akşamlar. Başıma bir olay geldi ve sizinle paylaşmak , varsa çözüm yollarını denemek istiyorum. Bilen varsa tam neden olduğunu söyleyebilirmi ?

Ne yapmam lazım ?

bende de telefonda 3 diş varken bi anda kapandı. ilk defa başıma geliyor. sabah şarjı fullemiştim gün boyu oynamıştım herhalde flashtandır dedim sonra baktım telefon açılmıyor tepki falan vermiyor o sırada birkaç tuşa basarken kırmızı-yeşil tuşlarına aynı anda bastım açıldı. şarjı da 3 dişti. kırmızı-yeşile basmadan önce şarja takmıştım tepki vermiyordu tuş kilidi falan hiç açılmıyordu denedim oldu.

• Acil cevap istiyorum. CFW yi Hafıza Kartsız yükleyebilir miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖzGüR-LüK

quote:

quote:

Ne yapmam lazım ?

bende de telefonda 3 diş varken bi anda kapandı. ilk defa başıma geliyor. sabah şarjı fullemiştim gün boyu oynamıştım herhalde flashtandır dedim sonra baktım telefon açılmıyor tepki falan vermiyor o sırada birkaç tuşa basarken kırmızı-yeşil tuşlarına aynı anda bastım açıldı. şarjı da 3 dişti. kırmızı-yeşile basmadan önce şarja takmıştım tepki vermiyordu tuş kilidi falan hiç açılmıyordu denedim oldu.

bütün tuş kombinasyonlarını denemiş bulunmaktayım bir umut ile... ama nafile.... hiçbirşey yok...

• quote:

Acil cevap istiyorum. CFW yi Hafıza Kartsız yükleyebilir miyiz ?

evet.
  • quote:

quote:

quote:

bunu 4*5 nasıl yaparız

Hocam sorun çıkartıyosa hemen kaldıralım. Arkadaş güzel bi program hazırlamış. Menu switch programını içine gömmüş. Ha yatayda simgeleri küçült deyince çok bi seçeneğiniz yok. Ya smallest (en küçük) simgesini çalıştırabiliyosunuz, ya da normal veya small (küçük) simgelerini. Normal ve small seçtiğinizde aynı tepkiyi veriyor ve sanırım simgeleri normal boyda gösteriyor. Büyük simgeleri denemedim. Simge altındaki simge isimleri smallest icon seçili olursa simgelerden biraz uzaklaşıyor.

Kurulum detay: Cfw ile gelen menu switch programını yüklemiştim. Çakışır diye önce onu kaldırdım. Ardından Linkteki programı kurdum. Programdan seçiminizi yapıp tamam dedikten sonra cihazı restart etmeniz gerekiyor.

• Aralık sürümünü yüklemiştim, şimdi güncel versiyon üzerindeki açılış / kapanış ekranlarını değiştirip yüklemek istiyorum.

Daha önce Nokia Editor ile rofs2 extract ettikten sonra açılış ekranlarının değiştirebileceği yazılmıştı ama bir türlü rofs2 klasörü içinde bulamadım ilgili .gif resimlerini.

Birisi şu olayı anlaşılır bir şekilde cevaplayabilir mi? hangi startup.gif dosyasını değiştirmemiz gerekiyor? Yoksa başka bir uzantılı dosyayı mı modiflememiz gerekiyor? startup.mif diye bir dosya var ama istediğimiz resimleri nasıl .mif formatına dönüştüreceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 28 Ocak 2012; 12:45:10 >
  • quote:

quote:

Acil cevap istiyorum. CFW yi Hafıza Kartsız yükleyebilir miyiz ?

evet.

Yanlis bilgi vermeyin. Hafiza karti olmadan CFW yukleyemezsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

bunu 4*5 nasıl yaparız

Hocam sorun çıkartıyosa hemen kaldıralım. Arkadaş güzel bi program hazırlamış. Menu switch programını içine gömmüş. Ha yatayda simgeleri küçült deyince çok bi seçeneğiniz yok. Ya smallest (en küçük) simgesini çalıştırabiliyosunuz, ya da normal veya small (küçük) simgelerini. Normal ve small seçtiğinizde aynı tepkiyi veriyor ve sanırım simgeleri normal boyda gösteriyor. Büyük simgeleri denemedim. Simge altındaki simge isimleri smallest icon seçili olursa simgelerden biraz uzaklaşıyor.

Kurulum detay: Cfw ile gelen menu switch programını yüklemiştim. Çakışır diye önce onu kaldırdım. Ardından Linkteki programı kurdum. Programdan seçiminizi yapıp tamam dedikten sonra cihazı restart etmeniz gerekiyor.

Sorun cikartiyor en azindan bende cikartti. Birkac gun sonra sistem hatasi veriyor telefon. Belle mod la ilgili herhalde. Ama siz isterseniz bir sure kullanin belki birsey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ntquartex

Aralık sürümünü yüklemiştim, şimdi güncel versiyon üzerindeki açılış / kapanış ekranlarını değiştirip yüklemek istiyorum.

Daha önce Nokia Editor ile rofs2 extract ettikten sonra açılış ekranlarının değiştirebileceği yazılmıştı ama bir türlü rofs2 klasörü içinde bulamadım ilgili .gif resimlerini.

Birisi şu olayı anlaşılır bir şekilde cevaplayabilir mi? hangi startup.gif dosyasını değiştirmemiz gerekiyor? Yoksa başka bir uzantılı dosyayı mı modiflememiz gerekiyor? startup.mif diye bir dosya var ama istediğimiz resimleri nasıl .mif formatına dönüştüreceğiz?

Acilis kapanis ekranlari takdir edersiniz ki .gif uzantili olmaz. Sizin dediginiz sey hareketli resimleri degistirmede. Cfw de hareketli boot ekrani yok. Hareketli resim eklemek istiyorsaniz bu konuda anlatiliyor. Hafiza kartinda ilgili klasorlere koyacaksiniz. Bu,Cfw de Sadece hareketsiz acilis ve kapanis resmi var. Bunlari da soyle degistireceksiniz. Resource/SysAp.mif ve SplashScreen.mif
    Bir Resmi mif uzantili hale getirmek istiyorsaniz program kullanmaniz gerekecek. Ama daha fazla yardimci olamam cunku uzun suredir bunlarla ugrasmadigimdan programin adini bile hatirlamiyorum. @ Aytacesmebasi ya PM atin o bilir.

• ARAKADAŞLAR YAHU CFW NİN SS LERİNİ KOYACAĞIM BİR TÜRLÜ YAPAMADIM YARDIM LÜTFEN UNUTTUM NASIL YÜKLENDİĞİNİ RESİMLERİ KOYAMADIM KAÇ KEZ DENEDİM OLMAI
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.