DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
5 yaş karate, tekvando kursu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
2.105
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 5 yaş karate, tekvando kursu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      04 Ekim 2012 20:21:35 Konu Sahibi
      istanbulda ( avrupa yakası tercih nedenidir )

5 yaş için karate, tekvando ve benzeri uzakdoğu savunma sporları eğitimi veren spor merkezleri varmıdır ?

web adresi, iletişim vs bilen varsa lütfen paylaşsın

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Ekim 2012 12:43:09 Konu Sahibi
      güncel
      |
      |

14 Not
      06 Ekim 2012 12:45:39
      Çocuğunuz için mi?
      |
      |

06 Ekim 2012 12:47:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Bohem74

istanbulda ( avrupa yakası tercih nedenidir )

5 yaş için karate, tekvando ve benzeri uzakdoğu savunma sporları eğitimi veren spor merkezleri varmıdır ?

web adresi, iletişim vs bilen varsa lütfen paylaşsın

yildizlarspor istanbul bayrampaşa. googleye yazarsaniz bulursunuz 5 6yıl orda 2 spor üstüne eğitim aldım hocaları olsun gerek diğer kategorileri cok başarılı ve fiyatları uygun bir kulup istanbul ve türkiye dereceleri var kulupçe bide taekwondo dünya şampiyonu ismi zeynepti galiba oda bu kulupteydi hatta 1e1 görüştüydüm kulube geldiğinde
      |
      |

• Çavuş
      90 Mesaj
      06 Ekim 2012 12:55:07
      Çocuğunu veya kardeşinmi bilmiyorum asla karateye yollama.Gideceği dövüş sistemi kesinlikle tekvando olsun.Karate gereksiz bir spor.Tekvando kursları genellikle belediyelerin spor salonlarında veriliyor birkaç yere sorarsan bulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edriyınnn -- 6 Ekim 2012; 12:56:33 >

• Yarbay
      4285 Mesaj
      06 Ekim 2012 13:09:26
      quote:

Orijinalden alıntı: edriyınnn

Çocuğunu veya kardeşinmi bilmiyorum asla karateye yollama.Gideceği dövüş sistemi kesinlikle tekvando olsun.Karate gereksiz bir spor.Tekvando kursları genellikle belediyelerin spor salonlarında veriliyor birkaç yere sorarsan bulursun

tekvando çok dandik ben 1 yıl gittim hatta iyi dövüştüğümden kırmızı kuşağa geçtim hemen ama bi faydası yok yani korunmak için tabi bu gittiğin salonla alakalı ama çok mantıklı bir dövüş sanatı değil belki küçük çocukların egzersiz yapması için iyi olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeogalogeoL -- 6 Ekim 2012; 13:10:33 >

Giden Her Sevgilinin Ardından,
      Hep Biz Olduk El Sallayan,Haykırsak Duyarlar Mı Sesimizi,
      Hangi Sevdadan Galip Çıktık Ki?
      Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
      Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
      Sadece Galatasaray.
      Umut K.
    • Çavuş
      90 Mesaj
      06 Ekim 2012 19:38:17
      quote:

Orijinalden alıntı: BeogalogeoL

Alıntıları Göster

tekvando çok dandik ben 1 yıl gittim hatta iyi dövüştüğümden kırmızı kuşağa geçtim hemen ama bi faydası yok yani korunmak için tabi bu gittiğin salonla alakalı ama çok mantıklı bir dövüş sanatı değil belki küçük çocukların egzersiz yapması için iyi olabilir

Zaten dövüşmek için en son yapılacak sporlar karate,tekvando,aikido.Ancak şu varki 5 yaşındaki bir çocuğu kick boks salonuna yollayamaz.5 yaş için en uygunu tekvando bacaklarını kullanmayı öğrenir boyunun uzamasına yardımcı olur.
      |
      |

14 Kasım 2012 12:00:54 Konu Sahibi
      istanbulda 5 yaş tekvando, karete veya uzakdoğu savunma sporları kursu hala aranıyor. bilen gören yokmudur
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.