Şimdi Ara

5.Nesil iPod Touch (2012) [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.089
Cevap
36
Favori
127.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Arm the Homeless

Off iPod Touch 4'ü sattığıma pişman biri olarak , kesinlikle 5.nesil alınası-kullanılası olmuş bayıldım.

kac paraya sattin acaba bende 32 gb var satmayi dusunuyorum da
  • mantıklı olursak
    32gb-299$
    64gb-399$

64-32=32 yani 32gb 100$
    299-100=199$ yani bu aletin gb sız fiyatı 199$ şuan 8gb 5$gibi bir fiyata satılıyor(toshiba almıştım kuzenim 5tlye sandisk almıştı 8gb)Apple ile anlaşma yapıp onlara 220$versek bize 8gb yaparlarmı
  • Abovvi, baya güzelmiş ya.
  • arkadaşlar bende 8 lik ipod 4 var bi ara birşey duydum garantisi bitmeyen ipod 4 ü yolluyormuşuz üst modeli bilmemnekadar ucuza alıyormuşuz varmı böyle birşey 4 ü yollayayım da 5 i bi indirimle alayım. :)

VEEE gelelim itirazıma....

bazı arkadaşlar yazmış ki, ''a5x a6 koysaydılar'' yaw aklınız alıyormu... adamlar en son a4 lü ç.ıkardılar... daha a5 kullanmadan bi sonrakine atlarlarmı... a5x de hiç kullanmazlar çünkü a5x ipad için özel işlemci.... özelliği 1920x2560 kadar yüksek çözünürlükteki grafikleri rahat oynatabilmek.... :x: adamlar 1920x2560 işlemcisini 5 kat düşük ekranlı cihaza koyarlarsa o cihaz iphonu da geçer.... hatta son 5 yılın sorunsuz işlemcisi olur ve bidaa kimse ipodundan vazgeçer mii.... :) yazmadan önce bi düşünün lütfen
  • Ben ancak 2013 Temmuzda alabilirim çünkü bu yıl LYS sınavım var :@

Acaba o zamana 16 gb si kesin çıkar mı ve fiyatlar ne kadar olur ?
  • 32 gb 800 tlden yüksek bir fiyata çıkarsa gülünç olur yanlışmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonnie Wright

32 gb 800 tlden yüksek bir fiyata çıkarsa gülünç olur yanlışmıyım ?

gider telefon alırsın o paraya be
  • Şimdi bidaha Link vermiycem ama 380 USD ye 2 ılan buldum bırı 8 Ekım dığerı 22 Ekımde Alınabılır fıyat....
  • Ürün daha Türkiye'de yok Amerikan getirtiyor. O yüzden 850 gayet normal. Amerikada satışa çıktığında 1000 lıra bile olabilir ürün Türkiye'de satışa çıkana kadar.. O yüzden piyasasını bilmeyen parasız arkadaşlar güleyim derken kendilerini güldürmesinler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanc

Ürün daha Türkiye'de yok Amerikan getirtiyor. O yüzden 850 gayet normal. Amerikada satışa çıktığında 1000 lıra bile olabilir ürün Türkiye'de satışa çıkana kadar.. O yüzden piyasasını bilmeyen parasız arkadaşlar güleyim derken kendilerini güldürmesinler :)

Yoksa ılan sahıbı sızmısınız? Bu sırada nereden bılıyorsunuz parasız oldugumuzu? Amerıkada 300 dolar olan bır alet TR 'de 1.000 TL YE satılırsa buna ne denır sız soyleyın!
  • İlanın sahibi ben değilim elbette :) Ben aynı ürünü getirteceğim arkadaşıma Amerika'dan. Ama tanıdık vs. gibi insanlar olmadıktan sonra kimse işe kârını koymadan satmaz. Türkiye'de satışa çıkana kadar bu gibi fiyatlar olması normaldir
  • bende yeni nesil ipod nano almayı düşünüyorum acaba fiyatı ne kadar olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 1 Ekim 2012; 20:31:21 >
  • tim cook çalışanlara attığı e-mailde önümüzdeki birkaç hafta içinde ipod touchların satışı başlayacak demiş..yani ekim yirmiye kadar hiç bi yerde çıkacağa benzemiyor...
  • valla ben onu bunu bilmiyorum ama çıkar çıkmaz direk alıcam cihazı.bundan önce 2.nesil 3.nesil ve 4. nesli kullandım.şuan 4ü satıcam.5çıkar çıkmaz alıcam.tam bir apod delisiyim :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanc

Ürün daha Türkiye'de yok Amerikan getirtiyor. O yüzden 850 gayet normal. Amerikada satışa çıktığında 1000 lıra bile olabilir ürün Türkiye'de satışa çıkana kadar.. O yüzden piyasasını bilmeyen parasız arkadaşlar güleyim derken kendilerini güldürmesinler :)

Dönüp 4. jenarasyon fiyatlarına (32 gb) baktımda gerçekten Türk halkı kazığın büyüğünü yiyiyor. 800 tl ne ya gelen geçiriyo gelen geçiriyo neyse 850 de normal falan değil bize rahat 950 den sokarlar bunu. Bu aletin maliyeti ne ki bize bu kadara satıcaklar. Hepimiz kapitalizmin kölesi olmuşuz.

• Ben Amerikadaki aynı fiyat 299 dolar + %8.5 TAX karşılığı satın alıcam oda 580 600 yapıyor (matematiğim kötü akıldan yaptım)
  • Türkiye'de bu cihazlar ne kadar satılır arkadaşlar fikri olan var mı?
  • Sanırım 900 TL'den aşağı olmaz...
  • Beyler öldürmeyin buraları.

Ben 4th nesili 450TL ye almıştım. 2011 Şubat ayının başı idi. (1$=~1,5TL) Hesap yaptığımda 80-90TL kâr konmuş olduğunu gördüm. Ufak bir dolar çevirme işinden sonra bu kârı üstüne eklediğimizde 620TL oluyor. 650 ye kadar yolu var. Fazla abartmayın bence (800-900 nedir telefon mu bu?). Bir de iki üç arkadaş bir araya gelip alırsanız biraz daha indirim olur. Tabi aradığınız rengi bulmanız gerek vs vs. Mavi hoşuma gitmedi değil bu arada ...

Edit:
    Fiyat uçuk olursa bir arada boykot felan edelim bence öyle saçmalık olma 650TL den fazla verilmez... (650 TL bile fazlayken...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 3 Ekim 2012; 20:35:04 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.