Şimdi Ara

5 banka anlaştı, 15 bin ATM'de ücretsiz işlem dönemi başlıyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
1
Favori
12.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaş şu foruma giriyoruz hem vakit geçsin hem bir iki fırsat varsa haberimiz olsun diye ama öyle bir tayfa var burada ne paylaşılsa bir memnuniyetsizlik,bir kulp takma,tabi arada kendi gibi düşünmeyen,yaşamayan insanları inceden bir iğneleme yani özetle sürekli bir zehir saçma hali.Ya arkadaş bırak insanlar istediği gibi yaşasın kimsenin kimseye karışma hakkı yok.

Şu akıttığın zehirleri akıtma kendine kalsın her şeye yorum yapma zorunda da değilsin.Çok birşey demiyorum sadece senin dışında senden farklı olan insanlara birazcık saygı duy hepsi bu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En para Yöneticilerin de böyle badem bıyık yok Olursa zaten kullanmam

• Eleştirel yaklaşmayı bile bilmeyip, insanların bıyıkları ile dalga geçecek kadar seviyesiz olmayı bu başlıkta da başardiniz.

Konuya gelecek olursak bulunduğum mahallede vakıf ve Halkbank olmadığından nakit çekme konusunda sıkıntı çekiyordum.

Evimin yanındaki ziraat ATM bugün tadilat gördü ve ortak ATM olduğunu görünce para çekme işlemi denedim ve bankanın bu işlem için ücret istemeyecegi yazısını görünce inanın sevindim. Artık ATM açılması için uğraşmama gerek kalmadı çok şükür. Kullanmayanlar anlayamazlar haliyle boş yorumlara devam edin siz aydın kişilikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıyığa bakacağına icraata bak bilgin kardeşim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zaten 5 bankada aynı banka değil mi

• Şu badem bıyıklı deyipte kendini entel zanneden tipler yorumlarinizla mide bulandiriyorsunuz ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Normalde Cepteteb kullanıyorum, ama KYK olduğu için bir nebze de olsa faydalı çünkü Ziraat ATM'lerinde İstanbul'da hep sıra oluyor, en azından Vakıf ve Halkbank'dan para çekeriz, zamandan kazanırız...
  • Forumda 18 Nisan'da bu haberi paylaşmıştı bir arkadaş sıcak fırsat olarak. Haberlere yeni düşmüş

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    3 banka mu görüyorsunuz ? Ziraat katılım ve vakıf katılım ayrı şirketler . Daha grup şirket kavramını bilmiyorsunuz . Adamlara laf atıyorsunuz garip.

• ara birim olarak vakıf bank ara birimi kullanılmazsa iyi olur !

kartsız ödeme işleminde devamlı birden fazla kere TCN istiyor

dahası 2. kere "1" e basınca klavye yazı karakterine geçiyor ekran !

• 35plt35 kullanıcısına yanıt
    5 banka ve devlet evet

• Iste Turkiye geleceginin ne kadar parlak oldugunu gosteren bir foto, gurur duyun

• "İnsanların yaşan tarzlarına saygı duymayı öğrenin" diyenler acaba biliyor mu ki; bu tırnak içinde "Devlet" bankaları, yani 80 milyonun bankaları (!) reklamlarını kimsenin izlemediği havuz medyası paçavralarına akıtırken, gerçek gazetecilik yapmak isteyen medya krem reklamları yayımlamak zorunda kalıyorlar. Millete bedava dağıtılmasa gazete çalışanlarının bile almadığı Akşam, Star, Güneş gibi gazetelere boy boy milyonlarca liralık reklam veriliyor bu "ayakkabı kutusu bankaları" aracılığıyla ve kimse de "Yahu biz devlet bankasıyız, herkesin yaşam tarzına saygı duyup, muhalif medyaya da reklam verelim" demiyorlar.

Geçiniz efendim yaşam tarzını, bırakın insanlar nasıl istiyorsa yaşasın ayaklarını… Bir şekilde geçen hafta tamamen muktedir oldular, bir sonraki aşamada bırakın bizlere saygı duymalarını, nefes aldırmaz bunlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Hayırlı olsun. Peki bu bankaların hangisi hesap isletim ucreti almiyor???
    heap işletim ücreti şuan için danıştayın yürütmeyi durdurma kararı üzerine alınmıyor bildiğim kadarıyla ancak bazı bankalar mahkeme alınması yönünde karar verilmesi durumunda geriye dönük hesap işletim ücretlerini talep edebileceklerini belirtiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: realove19

3 banka mu görüyorsunuz ? Ziraat katılım ve vakıf katılım ayrı şirketler . Daha grup şirket kavramını bilmiyorsunuz . Adamlara laf atıyorsunuz garip.
    Vakıf, Vakıf Katılım, Vakıf Katılım 2 , Vakıf Katılım 3, Vakıf Katılım 4 , Vakıf Katılım 5 , Vakıf Katılım 6,
    Ziraat, Ziraat Katılım , Ziraat Katılım 2 , Ziraat Katılım 3 , Ziraat Katılım 4 , Ziraat Katılım 5 , Ziraat Katılım 6....

Öfff, ne çok banka oldu. Yazamayacağım daha...
  • tiplere bak diyenler kendi fotoğraflarını yükseler de ne kadar tipitip olduklarını göresek :))

• Bence çok güzel bir kampanya. Hepsi kamu bankası zaten, yerinde bir karar olmuş.
  • Uygulama başladı mı ? Vakıf ve Ziraat kartım olduğu için ve bazı ilçelerde atmler saçma sapan yerlerde olduğu için benim işime yarar bu anlaşma.
  • işte bu bankalar halkın sırtındaki kamburlar.5 li çetelerden bıktık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.