Şimdi Ara

5 banka anlaştı, 15 bin ATM'de ücretsiz işlem dönemi başlıyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
209
Cevap
1
Favori
11.108
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 5 banka anlaştı, 15 bin ATM'de ücretsiz işlem dönemi başlıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    143 Mesaj
    Vakıfbank maaş müşterisiydim. Maaş anlaşması bittiği ay hesapta kalan 90 lirayı iç ettiler. Bıyık mıyık hikâye ahlâk var mı bunlarda ona bakın.

Ahlâksızlığı hiçbir çesit bıyık ya da bez örtemez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Digicel

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    https://bkmexpress.com.tr/nerede-kullanilir/ kısmına bakın. Hangi bankaların 24 saat para gönderme ve alımını kabul ettiği burada yazıyor. BKM express uygulamasına kartlarınızı tanımlıyorsunuz. Kabul eden bankalardaki hesaplarınız arasında eft yapabiliyorsunuz. 1 TL lik işlem bile ücretsiz. Bizim ana hesabımız En Para. Buradan eşime, çocuklara 7/24 para gönderebiliyorum. Eft gibi bekletmiyor da. Gönderdiğim kişi bankamatiğin önünde beklerken anında hesaba geçen işlem yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 30 Temmuz 2018; 11:59:23 >
    |
    |

• Binbaşı
    1217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delpiero68

Mesai saatleri dışında yine eft yapabilirsiniz ama para karşı hesaba ilk mesai günü sabahında geçer. Bkm'nin mesai saatleri dışında eft hizmeti sunduğunu hatırlamıyorum. Varsa haberi merak ettim açıkcası.

Atm'den eft yapamıyorum sorunuza gelecek olursak, atm'lerdeki işlemler bankalararası kart merkezi tarafından yürütülür. Kısaca bkm yani. Merkez bankası ile bir ilgisi ve alakası yok.
    https://bkmexpress.com.tr/nerede-kullanilir/
    |
    |

Orijinalden alıntı: darkest earth

hocam bu işlerin yüzleri bu insanlar, firmalarını temsil ediyorlar. şöyle bir bakınca ben çalışmayacağım bankalar olarak görüyorum bunları bu imajdan sonra...

Alıntıları Göster
    Belki özellikle çirkinleri seçiyorlardır. Bir kişi ya çirkindir ya değildir de 5 kişinin tümünün çirkin olma olasılığı %3, demek ki tesadüf değil. Çoğu özel bankaya banko görevlisi olarak almazlar, tabi taşra hariç

|
    |

O 90 TL'nizi hangi isim altında aldılar?
    Maaş hesabı olsun olmasın bildiğim kadarıyla hesap işletim ücreti danıştay kararıyla yasak durumda. Acaba bu karar iptal mı oldu da ben duymadım
    |
    |
    pelerinlikedi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün ilk defa ziraat bankasından para çektim halkbank maaş kartımla. Ekranda bu işlem ücretsiz yazdı. İyi oldu bu iş.

Ziraat hesabından vakıfbank atmsinde 1500 tl limit var . daha fazla çekmek istersen ücretli . sizde de mi öyle

|
    |
    liberty_15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
Sohbet
Canlı Tv izle
bankalar.org
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.