Şimdi Ara

5 - 6 yaş çocuğum için zeka geliştirici oyun tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 - 6 yaş çocuğum için zeka geliştirici oyun tavsiye edermisiniz

android uygulaması yüklemek istiyorum hemde zihinsel veya sayılar harfleri ögretecek egitecek oyunlar varmı tavsiye üzerine

teşekkürler.

• renklerin birlestirildigi bir oyun vardı. adı flow muydu neydi. bu mesaj editlenecektir

edit:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigduckgames.flow&hl=tr&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dflow+android+game&pcampaignid=APPU_sItGVLmeHYHg7QaAt4D4DA

baska bir edit: altta bir arkadas demis, haklı tabi. ufacık cocugun tabletle ne isi var? lego alın tekrar tekrar oynasın. yaratıcılık kazansın biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 23 Ekim 2014; 18:13:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tribeplay diye bir şirketin Dr. Panda adlı oyunları var.çocuklar için yapılmış oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 21 Ekim 2014; 21:27:04 >
  • Where my water oynayabilir.
    Ayrıca benim de kardeşim 6 yaşında ama gta san andreas oynuyor Bu yüzden mi gerizekalı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowu önericektim bende. pou da olabilir.
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hedgehogacademy.memoryattentionlite&hl=tr

teşekkürler ama ben zeka ve okul öncesi egitim gibi birşeyler arıyorum sayılar harfler toplama çıkarma bulmaca renkler şekiller türkçe olarak

bu tarz şeyler arıyorum

varsa önerileriniz bekliyorum

ayrıca teşekkür ederim
  • Where my water
  • bu uygulama türkçemi
  • Hocam bence telefonu çocuğunuzdan uzak tutun internette zeka seviyelerine uygun yapboz oyuncak vs. satan siteler var
    Oralardan birşeyler sipariş verebilirsiniz görünüşe göre benden büyüksünüz saygısızlık etmek istemem karar sizin

• Elwingtr E kullanıcısına yanıt
    +1
  • Hocam şöyle haberler var bi göz atmanizi tavsiye ederim.

http://www.google.com/search?hl=tr-TR&ie=UTF-8&source=android-browser&q=silikon+vadisi+yonetici+cocuklari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elwingtr

Hocam bence telefonu çocuğunuzdan uzak tutun internette zeka seviyelerine uygun yapboz oyuncak vs. satan siteler var
    Oralardan birşeyler sipariş verebilirsiniz görünüşe göre benden büyüksünüz saygısızlık etmek istemem karar sizin

yok arkadaşım ne demek çogunlukla her kezin çocugu tabet vb. şeyler oynuyor benim düşüncem oyun oynerken de zeka geliştirici oyunları oynasın diyorum hiç olmassa diye düşünüyorum

tabii dediginize sonuna kadar katılıyorum ama onamayan çocuk yok neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Hocam şöyle haberler var bi göz atmanizi tavsiye ederim.

http://www.google.com/search?hl=tr-TR&ie=UTF-8&source=android-browser&q=silikon+vadisi+yonetici+cocuklari

bizimki zaten bu tür uygulamaları yapıyor okulda evde benim dedigim sadece en fazla 1 saat oynuyor bu tür oyunları telefondan oynamışkende zaka geliştirici olsun diye düşünmüştüm

belkide yanlış düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

5 - 6 yaş çocuğum için zeka geliştirici oyun tavsiye edermisiniz

android uygulaması yüklemek istiyorum hemde zihinsel veya sayılar harfleri ögretecek egitecek oyunlar varmı tavsiye üzerine

teşekkürler.

Hocam 5 6 yasa uygun olarak program bilmiyorum ama size normal oyun icin montessori yontemini siddetle oneriyorum. Birakin cocuklarinizin eline telefon vermeyelim zaten gencliklerinde is hayatlarinda fazlasiyla teknoloji ile ic ice olacaklar. Saygilar

• quote:

Orijinalden alıntı: rowdyseqo

quote:

teşekkürler.

Hocam 5 6 yasa uygun olarak program bilmiyorum ama size normal oyun icin montessori yontemini siddetle oneriyorum. Birakin cocuklarinizin eline telefon vermeyelim zaten gencliklerinde is hayatlarinda fazlasiyla teknoloji ile ic ice olacaklar. Saygilar

seviyorum bu forumu

araştıracam bunu dikkatimi çekti. tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

Orijinalden alıntı: rowdyseqo

quote:

teşekkürler.

seviyorum bu forumu

araştıracam bunu dikkatimi çekti. tşkler

Ulkemizde ne yazik ki egitim sistemimiz inanilmaz kotu durumda kimse kalkip savunmaya baslamasin pedagojik egitim almis biri olarak, ulkemizde gecmisten gelen yanlislarin duzeltilememesi, varolan sistemi duzeltmeye calisirken daha da ellerine yuzlerine bulastirmasi ulkemizin guzel gencecik dunya dahilerinin onunu kesmis oldu. Bu rezil insanlar bir de benim kazancim olan vergilerle gonul rahatligiyla gorevlerine devam ediyor ve ben cildiriyorum.

Onde gelen montessori egitimiyle buyumus kisilerhttp://www.sihirlibahce.com.tr/montessori/dunya-capinda-montessori-ogrencileri/ buna google kurucularini da ekleyelim. Bu bir tesaduf olamaz.

Genclerimizi dahi olarak yetistirebilecek dahi anne ve bbalara agir yukler dusmektedir.

• Hocam 5-6 yaşlarında bir çocuğun eline telefon tablet pc vb şeyler verip uygulamalarla zekasının gelişmesini beklemeyin.
  • Boşverin hocam.En bilinen dahilerin zamanında oyun mu varmış sanki.Hem zararlıdır o yaştaki çocuğa.
  • Ben çocuklara bunu indirdim, severek oynuyorlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ChocoLikeGames.LovelyMemoryPuzzleGame

Ücretsiz ve çocuklar için hafıza geliştirme oyunları içinde en kalitelilerinden diyebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.