Şimdi Ara

5.20 makyajlı kasa hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Makyajlı 5.20i almayı düşünüyorum. Aralık sonu ülkeye varacak ve bana 2014 ocak ayında teslim edilebileceği söylendi.
    Sormak istediğim şeyler ise şunlar;
    1- Biraz daha bekleyip şubat ortalarına doğru 2014 model mi almalıyım?
    2-İnternette makyajlı kasa fotoğraflarındaki farlar ile bana teslim edilecek makyajlı kasadaki farlar farklı. Biraz araştırdım ve netteki fotoğraflardaki farın adaptif led far olduğunu öğrendim. 2014 modellerde bu far standart donanım olarak gelecek mi yoksa şimdi olduğu gibi opsiyonel mi olacak? ( bu farla 3serisideki gibi yuvarlak değil kare gibi ve sinyalleri farklı görünüyor)

İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence fiyat cok fark etmiyorsa 2014 modeli bekleyin. Subat ayina 2 ay kaldi. Ama sene sonu diye 2013 modeller icin indirimler olabilir.
    xenon far 5 serisinde standarttir, sizin bahsettiginiz ledler opsiyoneldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolbay -- 12 Aralık 2013; 22:08:37 >
  • Cevabınız için teşekkür ediyorum. Bayiden fiyat aldım belki ay sonuna doğru bir kampanya olursa ondan da yararlanmaya çalışacağım.

• Hocam modern line veya luxury line mı seçtiniz yoksa linesız opsiyon mu doldurdunuz ? Koltuklarınız sentetik deri mi yoksa dakota mı ? Gelişmiş gösterge paneli var mı ? Sunroofa ihtiyaç duydunuz mu ? Merak ettim açıkçası hem nasıl bir fiyat verdiler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam line almadım. Teknoloji+ premiuma 159.000 tl dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKHOLİGAN -- 13 Aralık 2013; 20:26:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.