Şimdi Ara

5+1 kullananlar lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 5+1 kullanıyorum creative 5+1hop.sistemi+ ses kartı audigi 2 ZS 6 ay düzgün çalıştı bi virüs bulaştı makineyi formatladım şimdi sadece 2 hop. ses çıkıyo hoparlörü garantiye gönderdim sağlam geldi acaba ses kartındamı problem var diye şimdi oda gitti bu sistem niye eskisi gibi çalışmıyo kafayı yemek üzereyim lütfen yardım

• dostum ses kartının bağlantılarında bir sorun yoksa gerisi kolay,, ses kartının kendir driverini kurduktan sonra onu 5+1 hoparlore göre ayarlaman lazım. yoksa makine 2 hoparlor standart olarak çalıştırıyor.. ayarıda büyük ihtimal ses kartını kurduktan sonra saatin yanında simgesi çıkar onu çift tıklağında da ekrana gelen ayarlardan yapabilirsin.. kolay gelsin
  • Evet driveri kurduktan sonra kontrol panelinden ayarları yapman lazım ki hoparlör girişerini ayarlayabilesin..
  • inşallah öyle çözebilirim dediğim gibi ilk kurduğumda problemsiz çalışıyodu mutlaka ayarını yapamadım
  • bende de sound blaster var
    onun ayarlarında mesela 2 hop. seçersen ikisi çalışıyo
    5.1 seçersen hepsi çalışıyo
    denetim masasındaki simgesine basarak girebilirsin
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ubyz

bende de sound blaster var
    onun ayarlarında mesela 2 hop. seçersen ikisi çalışıyo
    5.1 seçersen hepsi çalışıyo
    denetim masasındaki simgesine basarak girebilirsin

+1
  • evet denetim masası ses ayarları 5.1 seç...olmadı hani arkasında çift kablo varya onun tekini tak çift çıkar fark yok gibi...Sen peki ses kartı girişine iki kabloyu nasıl takıyosun ..bende de creative 4.1 var tek kablo takıyorum..çift takınca 2 hop.dan ses geliyo...bende yapamadım
  • Öncelikle driverlarını doğru kurman lazım.. Sonra sırasıyla;

başlat / tüm programlar / creative / sound baster live! / creative diasnogtics

buna tıkladıktan sonra sırayla;

next / next / start tests / test speakers ... açılan yerden de 2 olan hoparlör sayısını 5.1 yapıyorsun.. sonra da exit.. bittiiii ;) kolay gelsin..
  • arkadaşlar ilginize çok teşekkürler ses kartı bi gelsin bakacam garantide şu anda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.