Şimdi Ara

5+1 DTS Ses Sistemi Önerilerinizi Bekliyorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5+1 DTS Ses Sistemi Önerilerinizi Bekliyorum...

Cambridge SoundWorks DTT3500 Var Şu Anda...
    Ve INSPIRE 5700'ide Test Ettim Ve Çok hoşuma Gitti Maximum Ses'te Hiç Bozulma Olmadan Çalıyor...

• 5700 +1 bilgisayar için şimdilik en iyi ses sistemi!
  • valla abicim eğer paran varsa Sanrupid'in Home Theatre'ını al yalnız yaklaşık bi 700 milyon var galiba.Boyutları ise yaklaşık benim kadar var ve ben bunu test ettim,mağazada yeri çok rahat sallayabiliyodu.Ama eğer apartmanda oturuyorsan hiç gereğş yok.Ama Jazz'in güzel modelleri var ve kaliteli.Ve de alırken mutlaka ses denemesi yap.Ben Diana 4.1 kullanıyorum ve sesi fena sayılmaz.Yalnız bas tek bir noktadan geldiği için fazla iyi olmuyor.Eğer paran varsa tümleşik ünitelerden yani normal bir müzik seti gibi olanlardan al bence.Ben de almadan önce iyi bir araştırma yaptım ama ekonomik davranmak zorunda kaldım.Sen yine de iyi bir araştırma yap ve kendine en uygun olanını al
  • jazz -1
    diana -1
    sende DTT 3500 varmış zaten bunlar seninkinin yanına bile yaklaşamaz!.
  • Dostum bass ın tek bir noktadan gelmesi diye bir şey sözkonusu olamaz .bass sesler düşük frekanslı olduğu için insan kulagının bass seslerin hangi noktadan geldiğini anlaması çok zordur. yani oda içerisine yayılırlar ve woofer i nereye koyarsan koy yinede bası odanın tümünde hissedersin.hatta diğer odalarda bile.wooferlar özel olarak bas ses üretmek için tasarlanmışlardır.Ve normal tasarlanmış bir speakera göre çok daha fazla bass ses üretirler.Bence güzel ve iyi hesaplamalarla yapılmış bir woofer en iyi çözümdür.Bu hesaplamalarıda Creative Jazz gibi firmalar yıllardır yapıyorlar.Ban göre bir ses sisteminde Görünüm hiçbirşeydir Ses Herşey.
    Creative +1
    Jazz +1
  • 5700 +1 bilgisayar için ideal ama benim tavsiyem Sanrupid'in Home Theatre bayaa iyi ben denedim mukemmel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.