Şimdi Ara

5+1 anfi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 300w lik pioner ev sinema sistemim var optik giriş çıkışı yok flaş girişi yok sürekli cd yazıyorum müzik dinlemek için bu sistemin hoparlörlerini kullanıp hoparlörsüz uygun fiyata aynı güçte 5+1 anfi nerden bulabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

300w lik pioner ev sinema sistemim var optik giriş çıkışı yok flaş girişi yok sürekli cd yazıyorum müzik dinlemek için bu sistemin hoparlörlerini kullanıp hoparlörsüz uygun fiyata aynı güçte 5+1 anfi nerden bulabilirim

Hoprlorsuz olarak 5+1 anfi bulmanız biraz zor hangi şehirde olduğunuzu bilemiyorum profilinizdede yazmıyor ancak istanbul veya yakınındaysanız yeni bosna tarafına spot 2 el çarşılarına bakabilirsiniz.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedim@tm

quote:

Orijinalden alıntı: teco1095

300w lik pioner ev sinema sistemim var optik giriş çıkışı yok flaş girişi yok sürekli cd yazıyorum müzik dinlemek için bu sistemin hoparlörlerini kullanıp hoparlörsüz uygun fiyata aynı güçte 5+1 anfi nerden bulabilirim

Hoprlorsuz olarak 5+1 anfi bulmanız biraz zor hangi şehirde olduğunuzu bilemiyorum profilinizdede yazmıyor ancak istanbul veya yakınındaysanız yeni bosna tarafına spot 2 el çarşılarına bakabilirsiniz.....

istanbuldayım dediğin yere bir bakayım elimdeki ses sistemini alırken teknosada philipsin dvd oynatıcı ve 5+1 anfi ayrı ayrı seti vardı eleman o kadar dedi bunu al 2 parça olmasın diye almadım şimdi bluray oynatıcı almayı düşünüyorum elimdekinin optik giriş çıkışı olsaydı sorun yoktu teşekkürler cevap için

• Rica ederim eyer ordada bulamazsanız aşağıda vereveğim linke bakınız bilmiyoum böyle bir şey işinizi görürmü yalnız ilan benim değil internette sizin için araştırdım bunu gördüm

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-vestel-av-1000-dvdli-radyolu-5-plus1-anfi-107679172/detay
  • Merhaba sizin işinizi media oynatıcı veya avr veya linki verilen cihaz işinizi görür ama ohm konusuna dikkat edin kolay gelsin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedim@tm

Rica ederim eyer ordada bulamazsanız aşağıda vereveğim linke bakınız bilmiyoum böyle bir şey işinizi görürmü yalnız ilan benim değil internette sizin için araştırdım bunu gördüm

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ev-ses-sistemi-vestel-av-1000-dvdli-radyolu-5-plus1-anfi-107679172/detay

emeğine sağlık teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.