Şimdi Ara

5.000TL SİSTEM TAVSİYESİ (hanımcılık içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, uzun süredir ne oyun oynayabiliyorum ne sistemleri takip ediyorum. Allah nasip ederse temmuz da düğünüm var yeni eve yeni bir oyuncu bilgisayarı toplamak niyetindeyim. Hatundan da izini kopardım 5bin TL PC için bütçe ayırdım :D Yardımlarınızı bekliyorum.

• Oyun oynayacaksanız amd den uzak duracaksınız. Forumda 5000 tl ile bir sürü sistem önerisi var zaten.

Ekran kartını yurtdışından sipariş verip bir de ram i 8 e düşürürseniz 1070 ile değiştirebilirisniz.

İşlemci: Intel Coffee Lake Core 5 8400 2.8GHz 9MB Cache LGA 1151 İşlemci - 179,00$ + KDV = 855,44 TL
    Anakart: ASRock H310M-HDV Intel H310 2666MHz DDR4, Socket 1151, HDMI, DVI, D-Sub mATX Anakart - 78,00$ + KDV = 372,76 TL
    Bellek: Team DDR4 16GB(2x8GB) 2666MHz T-Force Dark Gamng Soğutuculu Ram Bellek (TM4TD266682RD) 189,00$ + KDV = 903,23 TL
    Ekran Kartı: Palit GeForce® GTX1060 6GB JetStream Ekran Kartı (NE51060015J9-1060J) - 374,90$ + KDV = 1.791,65 TL
    HDD: Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 210MB/s 64MB Cache Sata3 Masaüstü Dsk ST1000DM010 - 49,90$ + KDV = 238,47 TL
    SSD: Adata SU800 256GB 560-520MB/s SSD (ASU800SS-256GT-C) - 80,00$ + KDV = 382,32 TL
    Kasa: Aerocool CyberX Advance 3x12cm Fanlı, Full Akrlk Yan Panel, USB 3.0 Md Tower Kasa (AE-CYBERXA) - 47,80$ + KDV = 228,44 TL
    Güç Kaynağı: Hgh Power 600W 80+ Bronze Element Bronze II Güç Kaynağı (HPG-600BR-H12S) - 59,50$ + KDV = 284,35 TL

• Şu anda yaptığımız öneriler Temmuz’a kadar değişir hocam, yeni nesil amd işlemciler ve belki yeni nesil nvidialar geliyor.

Haziran gibi tekrar konu açarsanız daha rahat olur sizin için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçenin üzerine 300 tl daha ilave edersen GTX 1070 ekran kartlı güzel bir sistem toplayabilirsin.

• Dostum hiç pc işine bulaşma. Her şey ateş pahası. PS Pro alın ve keyfinize bakın. Geri kalan para ile evinize tv hatta giriş seviyesi laptop bile alabilirsiniz. Hem eşinizle arada birlikte oyunda oynarsınız. Bu şekilde daha zevkli olur. Pc başında yalnız zaman geçirmeniz evlilik için sağlıklı olmayacağını düşünüyorum. Karar sizin.

• Evliliğin ilk zamanlarında o pcnin başına oturamayacaksınız bile emin olun.
    Gelen, giden yada gezeceğiniz kişiler felan.

Oyun oynamak için pc başında 30 dk oturup kalkayım diyemezsiniz.
    Eşiniz içeride otururken siz gidip 3-5 saat pc başında oturunca eşiniz 1 gün dayanır 2-3 derken sonra yeter ya sabahtan beri yüzünü göremedik gel otur şurda der

Bence o parayı sisteme gömmeyin.
    Evliliğinizde 2-3 yıl geçsin derim zaten sonra farklı hobilere yöneliyorsunuz
  • buyur sana şahane sistem, yıllarca da sorunsuz kullan.

http://www.novabilgisayar.com/pc.asp

• quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

Dostum hiç pc işine bulaşma. Her şey ateş pahası. PS Pro alın ve keyfinize bakın. Geri kalan para ile evinize tv hatta giriş seviyesi laptop bile alabilirsiniz. Hem eşinizle arada birlikte oyunda oynarsınız. Bu şekilde daha zevkli olur. Pc başında yalnız zaman geçirmeniz evlilik için sağlıklı olmayacağını düşünüyorum. Karar sizin.
    Teşekkürler yorumlarınız için :)

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Oyunlar biraz tuzlu olabiliyor ama hesap satanlar oluyor, takas edenler oluyor vesaire. İllaki denk gelir uygun şeyler. Yenge hanıma da ver bir tane kol. Araba yarışı vesaire derken gülüşe oynaşa vakit geçirmeniz dileği ile.

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    üstad tv biraz yakın olmuş gözleriniz bozulur mutfağa falan koysaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebendefrans

Ehuehuehuehue :D

• quote:

Orijinalden alıntı: lebendefrans

Foto da öyle çıkmış sanırım aslında çok uzak değil :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.