Şimdi Ara

5.000.000 TL İle Nasıl Bir İş Kurulur? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
5.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.000.000 TL bende olucak , önce istediğim arabayı çeker ecu modifiyesini hallederdim. Sonra FlyBoard , yamaç paraşütü vb şeylerle akar giderdim 2 trilyonu felan bankaya atar 1 trilyonla aileyi dizer gerisiylede takılrdım işte
  • Benzin istasyonu kurulabilir, tabi önce iyi bir çevrenin olması gerekiyor.

Herhangi bir firmanın isim hakkını alabilirsin ( Burger,KFC,MC )

Emlak en mantıklısı gibi temiz iş evi satın al kiraya ver riski yok.

İstiyorsan borsa döndür sonucunda kaç trilyonun olur bilmiyorum, yada fakirin biri olursun risk budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: butze

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin Rommel

quote:

Orijinalden alıntı: yildirimr

quote:

Orijinalden alıntı: Miami Heat

Sizce bu parayla en yüksek kâr hangi iş kurulursa yapılır?

@turbolinea yani şimdiki namıyla @Clioauthentique bu kadar paran olduğunu duymasın.
    Yeminle asar kendini Adam para para diye ölüyor zaten

Gülünüyor falan ama adam bazı noktalarda müthiş haklı.Forum geneli yaşlar genç olduğu için kavrayamıyor herkes.

/>

• Bu kadar paran olacak bu foruma danışacaksın ne yapmalıyım diye. Sen onu kaba etimize anlat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

Orijinalden alıntı: sadece50

5 trilyona eskişehir gibi üniversite talebelerinin bolca olduğu yerden üniye yakın ev al çokça 750-1000 tl arası kiraya ver bak bakalım aylık eline 15000 tl net gelir .

Kusura bakmayın ama, 65 yaşında biri olsa tamam adam uğraşmasın.Düzenli geçinsin diye yapılır dı.

Fakat 5 trilyon yatırıma 15 bin ne demek kaybolun ya!

Özel Tıp Merkezi

Halısaha

Gayrimenkul (dükkan/ev/arsa)

Ecza Deposu(Eczanelere ilaç dağıtımı)

Dominos/Kfc/biryer King... Vb. Bayilik almak.

Playstation 3 Cafe (lüx olacak ama)

Eğer İstanbul civarında günde 10 ton mazot satan bir petrol varsa, Orayı satın almak

Ben Refah düzeyi yüksek olan isviçreye gidip oradaki petrollere yazılım yapıp satmak istiyorum :)

sen ne diyon la değişik..bide muhattap alıyok adamı.

• Varsa yoksa gayrimenkul-taşınmaz işine gireceksin bu devirde. Ben bunu gördüm. Bunu yaşadım.

Arsa satın al. Sağlam bir müteahhitle işe gir. Kendi aranızda paylaşın daireleri. Ver kiraya. Hem temiz para hem de sağlam gelir kaynağı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

quote:

5 trilyona eskişehir gibi üniversite talebelerinin bolca olduğu yerden üniye yakın ev al çokça 750-1000 tl arası kiraya ver bak bakalım aylık eline 15000 tl net gelir .

Kusura bakmayın ama, 65 yaşında biri olsa tamam adam uğraşmasın.Düzenli geçinsin diye yapılır dı.

Fakat 5 trilyon yatırıma 15 bin ne demek kaybolun ya!

Özel Tıp Merkezi

Halısaha

Gayrimenkul (dükkan/ev/arsa)

Ecza Deposu(Eczanelere ilaç dağıtımı)

Dominos/Kfc/biryer King... Vb. Bayilik almak.

Playstation 3 Cafe (lüx olacak ama)

Eğer İstanbul civarında günde 10 ton mazot satan bir petrol varsa, Orayı satın almak

Ben Refah düzeyi yüksek olan isviçreye gidip oradaki petrollere yazılım yapıp satmak istiyorum :)

son cümlen dışında ki imkansız değil mantıklı geldi dediklerin

5 milyon lirayı sonuna kadar harcayıp ayda 15 bin alıcaksan o pekte mantıklı gelmiyo ama sonuçta insanlar kendini garantiye almak istiyo burdaki çoğu insan da iş adamı değil hemen bu daha kolay olur diye düşünüyo olabilir .. ama sonuca baktığında millet 500 binden 5 milyonları kazanırken yani mantıklı hareket edenlerden bahsediyorum , 5 milyondan ayda 15- 20 bin kazanmak mantıklı gelmiyo ben sana genelinde katılıyorum özellikle bu cümlene...

• KFC iyi bir seçenek gibi. Paranın hepsini yatırmaya da gerek yok sanırım. Bende o kadar para olsa en fazla 2 milyonuyla ticaret yapardım.
  • Gayrimenkul alınabilir.Akaryakıt istasyonu ya da gıda markalarının franchising i alınabilir.İş makinesi ya da ticari taksi alıp kiralayabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

Diğer konuna da yazmıştım buraya da yazıyorum.

Denizlide KFC açarsan o parayı kısa sürede telafi eder hatta katlarsın.Burada hayranı çok ama KFC yok.

Denizli'de KFC franchising için başvuran çok kişi var. Ama KFC'nin şartları ağır olduğundan kimse tercih etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 7 Mart 2013; 13:58:44 >
  • oyun salonu veya karting.
  • Bankaya yatır onun faizini hayal bile edemiyorum
  • banka faizine yatır aylık gelen parayla dünyayı dolaş hiç kasma

aylık en az 20.000 tl getirir o para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 7 Mart 2013; 15:39:44 >
  • Avm aç
  • git müteahhitlik yap,parayı 1 yılda 2 ye 3 e katlarsın
  • Her kesim için her mevkide her ilden daire al.

Yüksek kesim geniş yeni ev şehir merkezine yakın

Ara sokak orta kesim.
  • quote:

eskişehirde öğrenci evlerinin kiraları gayet ucuz. 300-400 arası değişiyor.
    ayrıca 5 milyonun kaynağı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 7 Mart 2013; 16:19:50 >
  • eğer borsadan anlıyorsan borsaya gir dükkan al dükkan kiralarından iyi bir gelir sağlayabilirsin taksi durağı kurabilirsin geliri gayet iyidir
  • quote:

15-20 tane kiracıyla nasıl uğraşacaksın yahu

Bu parayla ne iş yapacağını bilmeyen ve uzman danışmanlardan değil forumlardan fikir alan birisi için bence bu parayı batırmadan götürüp bankaya yatırıp faiziyle yaşaması en mantıklı olanıdır.
  • 5 Milyon Tl kazanmış biriysen zaten buraya gelip konu açmazsın. Eğer miras kaldıysa, ne yapacağını bilmiyorsan, bana mesaj at.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.