Şimdi Ara

5.0.1 restore yapamıyorum Telefon acılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler cok acıl yardım edın spıde dıye sırı yaması vardı kurdum telefona sonra cıhaz elmada kaldı sonra redsnowla actım sıldım bukez de yıne redsnowla acmaya calıstım ananas sımgesınde takılıyor sımdı restore edecem gerı aynı versıyonu yukleyecemgım ımzalamıyor malum 31 le ba hatayı verıyor sonra host dosyasıyla oynuyorum bukezde uzun b sure ımzalamaya calısıyor sonrada 1604 hatasını verıyor ireb ıle alıyorum dfu moda ama neyapmam gerekıyor baska telde yok kaldım boyle 5.1 yukseltıyım dıyorum yıne aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkaplan -- 18 Mart 2012; 20:27:21 >

• Yokmu kımse yahu yardım edecek koca forumda
  • hadı be bırınızde cevap verın nolur yanı
  • biraz araştırsan süper olurdu bu kadar kıvranacağına
    apple imzalamayı kesti arkadaşım 5.1 çıktığı için artık 5.0.1 kuramazsın.ha kurarsın ama biraz daha meşakatli.iphone 4 ya da 3gs olması lazım.4s,ipad2 olmuyor sanırım
    http://forum.donanimhaber.com/m_58527844/mpage_1/f_/key_//tm.htm#58565388

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 18 Mart 2012; 20:28:46 >
  • hocam sımdı benım tel iphone 4 5.0.1 cıhaza yaptık bı aptallık bısıler kurduk sımdı aclımıyor restore edecem ımzalamıyor pekı 5.1 ıcın host dosyasını duzenleyımmı basebandı korumam gerekıyor geveylı cunkı bı anlat gozunu seveyım cok bunaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkaplan

hocam sımdı benım tel iphone 4 5.0.1 cıhaza yaptık bı aptallık bısıler kurduk sımdı aclımıyor restore edecem ımzalamıyor pekı 5.1 ıcın host dosyasını duzenleyımmı basebandı korumam gerekıyor geveylı cunkı bı anlat gozunu seveyım cok bunaldım

baseband koruma falan pek bilmiyorum.benim telefon kilitsiz.o yüzden onlardan ben anlayamıyorum malesef.aman dikkat etme baseband korumadan yükselir falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR.

quote:

hocam sımdı benım tel iphone 4 5.0.1 cıhaza yaptık bı aptallık bısıler kurduk sımdı aclımıyor restore edecem ımzalamıyor pekı 5.1 ıcın host dosyasını duzenleyımmı basebandı korumam gerekıyor geveylı cunkı bı anlat gozunu seveyım cok bunaldım

baseband koruma falan pek bilmiyorum.benim telefon kilitsiz.o yüzden onlardan ben anlayamıyorum malesef.aman dikkat etme baseband korumadan yükselir falan

hocam allaha razı olsun sen anlatımı bılmesende verdıgın lınk benı ıpten aldı vallaha oradakı yontemle ımzaladı ama bende bıttım
  • bu işlemlerden sonra basebandı da ayrıca koruyorsun değil mi.sakın basebandı korumadan restore yapma.
  • quote:

bu işlemlerden sonra basebandı da ayrıca koruyorsun değil mi.sakın basebandı korumadan restore yapma.

hocam onu bılıyorumda pc formatlamıstım shs kaydı yoktu o lınkverdıgın konuda shs kaydını o yontemle basebandı korunmus fw nın ıcıne gomdum oyle oldu ama yıne sayende gozum hıc bısı gormuyordu
  • quote:

quote:

bu işlemlerden sonra basebandı da ayrıca koruyorsun değil mi.sakın basebandı korumadan restore yapma.

hocam onu bılıyorumda pc formatlamıstım shs kaydı yoktu o lınkverdıgın konuda shs kaydını o yontemle basebandı korunmus fw nın ıcıne gomdum oyle oldu ama yıne sayende gozum hıc bısı gormuyordu

baseband yükselmedi değil mi eğer öyleyse sorun yok.
  • quote:

quote:

quote:

baseband yükselmedi değil mi eğer öyleyse sorun yok.

yok yukselmedı ben zaten hazırda basebandı yukseltmeyen fw vardı onun uzerınede shs kaydını oradakı yontemle gomdum sımdı oldu tekrar tesekurler gostermesen lınkı cıldıracaktım ne yapsam ımzalamıyordu

• 5.1 kurduysan gevey çalışıyor mu?
  • yok hocma restore ettım 5.0.1 ama 5.1 dede sorunsuz calısıyor basebandı koruman gerekıyor kılıtlı ıse cıhazın yanlız daha untethered cıkmadı onun ıcın kapatıp actıgında elmada takılır bekle hocam 5.0.1 ısen hele cıksın untethered jb oyle gecersın shs kayıdın yoksa ımzalamıyor hem apple
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.