Şimdi Ara

4Story hesap Satışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4Story TR-1 sunucusunda bulunan karakterimi bırakıyorum ister hesabı vereyım ıster altın olarak hesaplayalım Satış istanbul içi olsun istiyorum çünkü hesabı kendı evımde pc basında gosterıp hesapları telefonu uzerınden şifre mail değiştirir.

Şu anda hesap 123 lvl büyücü skilleri açık karakterde Kar Kitsunesi Yavrusu'nun Runiği pet 12lvl ve binek olarak da Behemoth var karakter üstünde pazarda satılacak 220altın edecek malzeme ve nakit olarakta üstünde 1798 altın var aynı zamanda tebekut plaj modası kostumu ve ordu şapkası mevdcut kostumlerden,üstündeki itemleri yan karakter açtım ona gönderdim taktım üstündeki itemler +21 44 şapkası,+23 44 giysisi,+22 44 pantolonu,+23 44 eldiven,+24 44 ayakkabı,+26 44 sihir değneği var büyü hasarı 1079-1192 opsiyonu güzel ve takı olarakta akıl 38,32 akıl olan küpe,akıl 44 olan kolye ve akıl 22 olan bir adet yüzük var üstünde de 50 altın var.Ciddi düşünen bana mesaj atsın eğer uzaktan almak istiyen varsa camera acarım karakterı ve üzerindekileri gösteririm.Bunlara göre fiyatı siz belirleyin fakat lütfen ederi neyse o teklif edilsin komık teklıf olmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oyuncu8484 -- 5 Mayıs 2023; 22:14:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.