Şimdi Ara

4s kullanicisinin gozunden Galaxy S3 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
7.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ediyorum; su telefonlarda film izleme huyu olmayan bir tek ben mı varım acaba film dediğimiz şey en azından bı 102 ekran tv de falan izlenir arkadaslar. Telefonları film izlenebilir tarzında karşılaştırmak cok mantıksız bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayfon 4S le SAMSUNG GALAXY S3 ü karşılaştırmak zaten bir teknoloji cahilliğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forvenor -- 8 Ağustos 2012; 4:49:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

İOS un stabilitesine kimse bir şey demiyor ( hatta new ipad in GPU - RAM - EKRAN PİKSEL üstünlüğüne )

Ancak inceleme ve büyük mobil donanım sitelerin testlerine bakarsanız ,

1: küçük ekran
    2: pil ve ağırlık
    3: 4 ve 4s in birebir aynı olmasının NEGATİF albenisi
    4: ram - düşük ghz

vb. gibi ( 2011 ekim ine göre üst teknolojiler o başka ! ) 2012 ortasında artık YETERSİZ kalıyor denilmekte.

kötüleme - taraf tutmam yok , herkes bilgisini paylaşıyor ben İP4 s i beğeniyorum ama donanım ve gelecek şuanda S3

Donanımının düşük olduğunu nerede gördünüz yahu? Kaç tane uygulamada kasmış, çalıştıramamış?

• 4s kullanıcısının gözünden samsunga çamur atma çabaları... Aşın bunları artık. Koskoca samsung ne yaptığını bilmez mi? Satış rekorları kırdı telefon. Iphone alan akıllıda s3 alan mı salak. Yapmayın arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

İOS un stabilitesine kimse bir şey demiyor ( hatta new ipad in GPU - RAM - EKRAN PİKSEL üstünlüğüne )

Ancak inceleme ve büyük mobil donanım sitelerin testlerine bakarsanız ,

1: küçük ekran
    2: pil ve ağırlık
    3: 4 ve 4s in birebir aynı olmasının NEGATİF albenisi
    4: ram - düşük ghz

vb. gibi ( 2011 ekim ine göre üst teknolojiler o başka ! ) 2012 ortasında artık YETERSİZ kalıyor denilmekte.

kötüleme - taraf tutmam yok , herkes bilgisini paylaşıyor ben İP4 s i beğeniyorum ama donanım ve gelecek şuanda S3

Donanımının düşük olduğunu nerede gördünüz yahu? Kaç tane uygulamada kasmış, çalıştıramamış?

Böyle devam edin ! çünkü APPLE en azından sizin gibi düşünmüyor ve 2 ay içinde YENİ - donanımı yüksek ürün çıkartacak,

size / sizlere kalsa AYNI cihazı 10 yıl kullanacaksınız...... !

Biraz gerçekler , sonra reklam......

BKNZ = İpad 1 - ipad2 ve ipad 3 çıkış aralığına

• Ben anlamıyorum neden Galaxy S3'e karşı burda bu kadar baskı var ayrıca söylenemlerin çoğu yalan DH nin S3 incelemesi var hiç görmedim sanki ayfon babanızın şirketi bu kadar neyi savunuyoaunuz bırakın bu işleri ha 4S S3 le kıyaslanamaz bile kaldıki siz ayfon 3GS'le kıyaslıyosunuz ben S3 kullanmıyorum S3 ünde fiyat olarak 4S ten aşşağı kalır yanı yok ikiside babamın oğlu değil kim bütçeme uygun performanslı telefon yaparsa onu alırım

• Samsung gitsin Çamaşır ve bulaşık makinası üretsin

Akıllı telefon üretmek onun neyine , bakın Sgs 1 ve sgs2 hurdaya çıktı seneyede sgs3 ikinci elde para etmeyecek
  • Bende bugun teknosada bos bos dolasirken S3 bakma firsatim oldu. Samsung ile alip veremedigimin olmadigini belirtiyim onceden de samsung kullanmis biri olarak ama 4S den sonra S3 ilk tuttugumda gereksiz buyuk geldi yani elde tutmasi ve kullanmasi zordu acikcasi pek begenmedim ama ekran kalitesi canli ve hos duruyordu ama iPhone dan vazgecicegimi sanmiyorum 4S den apple destegine cekene kadar devam

• Çoğu kişi bilmeden belki de daha eline almadan S3'ü kötülemiş.Ben de 4S kullanıcısıyım.Babam geçen haftalarda kendine S3 almış.Büyük bir telefon ama öyle abartıldığı kadar da tablet gibi değil.Telefonda renkler çok canlı.Çok nadir de olsa arkada 6-7 uygulama açıkken takılmalar olabiliyor.Fakat öyle sinir edecek kadar değil.Google Play Store'da çok fazla aradığımı bulamadım.Bu konuda Google Play Store App Store'la yarışamaz.Browser çok iyi olmuş,büyük ekranda surf gerçekten keyifli.Samsung bence güzel bir telefon yapmış.İncelemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 8 Ağustos 2012; 17:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Her yönden 4s daha mantıklı millet büyük ekran istiyo ama acaba isteyenler hiç büyük ekranlı telefon kullandılar mı bakalım. Arkadaşım samsung note kullanıyo daha doğrusu kullanamıyo demeliyim. Çok büyük sırf onu yanında taşıyabilmek için çanta edindi , akşam eşofmanla dışarı çıksak telefonu yanına almıyo nereme koyayım diyo elinde taşısa başına bela oluyo cebine zar zor koysa oturup kalkmak sıkıntı oluyor bende az çok kullandım taşıdım ordan biliyorum sırf eziyet büyük ekranlı telefon. Sırf ekran için bile 4s bin kat daha iyi benim gözümde. Ha birde fandroidler özgürlük diye basbasbağırıyorlar alın size özgürlük taşınamayan samsungun kocaman telefonları.

Dostum sen direk galaxy note ile karşılaştırmışsın. Tek android telefon GNote değil ki. Mesela One S, Nexus, S2 gibi cihazlar da var. Tek cihaza göre konuşmak pek de iyi değil bence.

• bu yorumlardanda anlasiliyorki ios ezmis gecmis yine androidli s3 ü

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Samsung gitsin Çamaşır ve bulaşık makinası üretsin

Akıllı telefon üretmek onun neyine , bakın Sgs 1 ve sgs2 hurdaya çıktı seneyede sgs3 ikinci elde para etmeyecek

Bole yorumlari ne zaman birakicaksiniz acaba merak ediyorum sgs1 hurdaya cikmis olabilir ancak S2 ve S3 gercekten kaliteli ve iphone ye tas cikarticak telefonlar artik bi iphone aldiniz diye dunyadaki en iyi telefon zan ediyorsunuz... bazi elmacilar ekran cok buyuk diyo telefonu kotuluyor arkadasim telefon sana buyuk geliyorsa alma sana telefonu al diye zorlayam birilerimi var... birisi yazmis arkadasim notu kullanamiyo almasaymis kardesim kim sorladiki onu almaya .... ote yandan tel den film izlemek demek 102 ekranda izlemek kadar zevk vermiyor haklisiniz ancak ben 1 saat yolculuk yaparken takip ettigim dizinin bi bolumunu neden izlemeyeyik neden vakitimi daha dolu dolu gecirmeyeyim ....

• Bugun sifir s3 alin 1500 tlye, yarin 1250 1300e cok zor satarsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Bugun sifir s3 alin 1500 tlye, yarin 1250 1300e cok zor satarsiniz.

Diyelimki oyle bu olay telefonun sucumu dobanimindan kaynaklimi ? Telefonun ozellikleriyle ne alakasi var bu yorumun bu konuda ne isi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanakcakil

quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Bugun sifir s3 alin 1500 tlye, yarin 1250 1300e cok zor satarsiniz.

Diyelimki oyle bu olay telefonun sucumu dobanimindan kaynaklimi ? Telefonun ozellikleriyle ne alakasi var bu yorumun bu konuda ne isi var...

Konuya farkli bir bakis acisiyla baktim

• Arkadaslar androidi cok severim s3 ile arkadasin dedigi gibi alip veremedim olamaz ben ilk android kullandim akilli telde ama s3 de bazi eksiklikler bana

1. Menu ana ekranda gecisler iyi fena degil ama Ara menu gecisleri tak tak diye yani akici gecmiyor...

2. Ekranda yani gorsellik olarak koyu yonlar kullanmalari benim hosuma gitmeyen nokta applede acik menu renkleri ile insanlar daha basit kullanim sunarken sarji gitmesin diye ekran isigini kisinamcs sevmek zor oluyo

3. Klavyede iphone tarzi olsa kullanim daha basit olur ama tuslara bastigimizda buyuyen harflar daha dengeli kalmiyor

4. Geri yusuyla geri geldigimizde cok seri akici degilde pat pat direk gecisler ile gelmesi beni cezbetmeyen yanlardan birisi

Yani daha oncede soyledim arkadasla takas ettim iki gun once s3 u aksam gidip geri aldim nedense apple kullananlar androiddeki eksiklikleri hemen goruyorlar belki ilerde yine s3 alabilirim

• Hala neyi kanitlamaya calisiyor bu fandroidciler s3 yaramaz arkadas kullandimda 5 para etmez 2 ayda dustugu fiyata bak 1500 e sifir veriolar samsung sadece tv uretsin biraksin telefonu htc one x deseler yine iyi hic degilse kalite apple kullanin kafaniz rahat olsun piyasanin en iyi cihazi hala 4s gerek piyasa gerek yazilim gerekse kullanis olarak

• iOS'un tek sevmediğim yanı;

Kişiselleştirmenin kısıtlı olması.

iPhone'un tek sevmediğim yanı;

Ekranı artık standarta göre küçük kalıyor.

Onun dışında gayet yazılım/donanım bakımından iyi bir cihaz. 4S'de ne bir kasma ne bir şey. Açamadığı program da yok. S3'ü hiç denemedim ama Amoled + yüksek piksel çözünürlüğü + büyük ekran, insanı cezbetmiyor değil.
  • Bu kişiden kişiye değişken bir şey olmakla beraber, bir telefon için biraz büyük olmuş, ayrıca eski bir android kullanıcısı olarak klasik android yavaşlamaları devam ediyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Samsung gitsin Çamaşır ve bulaşık makinası üretsin

Hurdamı? Arakdaşımda ip4 var bende s2. ikiside piyasda aynı fiyattalar. Yanımda kamerayı açıp fotoğraf çekicekti aman yarabbim o da ne kamera kasıyo. Hayalkırıklığı. Benim s2 yağ gibi akıyor. Birisi s2 ye hurdamı dedi? :D Bence siz o tuğla telfonlarınızla bol bol menülerde gezin belki bişeyler bulup tatminlik miktarınızı arttırabilirsiniz.

Edit: Facebook ve browser performansından bahsetmiyorum bile. İçler acısı ip4 te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_end_ -- 9 Ağustos 2012; 12:41:06 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.