Şimdi Ara

[4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
8
Favori
27.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Bu aras kargo fıtık ediyor beni bugün gelecek araçlarda gözükmüyor paketiniz dedi. Ben gelmiştir diye teslim almaya gittim yurt içi kargo bu saatlerde teslim ediyor çünkü.
  • ben memnun değilim :(
  • Arkadaşlar merhaba ,

Ben webdenal.com da bilgisayar bölümünde kategori sorumlusuyum.Bu ürün koyuncu üzerinden getirildi koyuncunun elindeki bütün mallarıda eksen bilgisayar aldı.Şuan sadece dist ürünü olarak eksende var.Bizim sitemizdede satılan dist ürünüdür amacım reklam felan yapmak değil ticari anlamdada bir kazancım yok , dh ailesindeki arkadaşlarıma yardımcı olmak.Şunuda unutmayın online alışverişlerinde 14 gün içinde satılabilirliğini bozmadığınız takdirde iade hakkınız var.
  • Prometheus # kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Sizden satın almak kısmet olmadı, acele ettim çünkü. Bir daha ki sefere kısmetse.

Şu an en uygun fiyat EKSEN de zaten.

[4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 19 Haziran 2014; 18:34:47 >
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Yarına mı kaldı şimdi ?

Kullanım mesafen ne olacak ?
  • Ürünü bende n11 den sipariş geçtim. Beklemekteyim kullanan arkadaşlar yorum iletirse sevinirim.
  • Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum,

Monitörler hakkında gerçekten bilgim yok ve bugüne kadar güzel bir TV alıp onu monitör olarak kullanmayı düşünüyordum bu monitörü görünce gerçekten tüm fikrim değişti.

Bir TV kadar büyük olmayacak belki ama zaten bu gerçekten küçük ama işlevsel kategorisine giriyor sanırım :) Benim bilgisayarım biraz eski sayılır donanımsal olarak ama yine zamanının başarılı bilgisayarıydı kabaca özelliklerini söylemem gerekirse. I7 2600K işlemcim. Zotac GTX 570 ekran kartım var (Maximum Digital Resolution 2560x1600) diye geçiyor.

Şu anda kullandıgım Sıradan bir LCD monitör 19.5".. TV alırsam eğer max bakabileceğim mesafe 90 cm oda gözlerimde ciddi problemlere yol açabilir sanırım ileride.. sağlık açısındanda monitör tercih edilmeli sanırım?

Bu monitörü tercih etsem (İlerleyen zamanlarda max. performans alabileceğim parçalar ile takviye yapabilirim) şu anda nasıl bir verim alabilirim? PS4'te bağlayabilirim sanırım bu monitöre..

Zahmet edip okuduysanız ve cevap verirseniz eğer çok minnettar olurum. Benim yerimde olsaydınız eğer sizin seçiminiz ne olurdu?

Çok Teşekkürler..

• Putaza P kullanıcısına yanıt
    Sisteminiz iyi sayılır aslında. Ekran kartı çözünürlüğü 2560x1600 ile monitörü tam olarak desteklemiyor. Belki yeni driverlar ile bu değişmiştir. Mail yoluyla üreticiye ulaşılıp sorulabilir ya da internette araştırılabilir.

Oyunlarda kartla pek verim alamayabilirsiniz. PS4'ü bağlayabilirsiniz.
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Evet gelmedi bugünde yarın 16:00 gibi gelecekmiş araç dağıtıma 19:00 gibi dediler dedim kalsın kendim gelir alırım.Eksen üzerinden niye almadım şunu merak ediyorum hem 100 tl daha ucuzdu hem aynı gün verirlerdi kargoya.Acele ettik işte hevesle böyle oldu.Kullanım mesafem 70 cm şuan ki monitörüm ile ha arada ekranın içine doğru hamlelerim yok değil. Sanırım 60-80 cm arası kullanıyorum sanırım diyorum sürekli koltukla oynadığım için aradaki mesafeyi koruyamıyorum.
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    Anladım hareketler aynı ben Benim de mesafem sanırım o civarda. Teşekkürler.

Monitör geldiğinde bi resim eklerseniz çok iyi olur koltuk ve monitörü alacak şekilde dostum. Şimdiden hayırlı olsun
  • Sözünü ettiğim ACER in 4K G-SYNC monitörü

[4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri  [4K UHD 3840x2160 Kullananlar Kulubü] 28'Samsung U28D590D Kullanıcı İzlenimleri

ASUS un g-sync li 4k sından bir haber yok ama çok estetik görünüyor özelikle de ince çerçeveler

G-sync li monitörlerin çıkış tarihleri LINK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rezes -- 20 Haziran 2014; 0:01:37 >

• rezes kullanıcısına yanıt
    Günahı ne olacakmış belli mi ?
  • okadar sabırsızımki amazondan 1700 küsüre aldım daha kullanmadım bile bütün sistemi sattım 4790k gelecek diye halen bekliyorum
  • ya arkadaşlar ben monitör için sistem topluyorum alacağım ürünler kesinleşti hemen hemen yalnız ekran kartı kafamı karştırdı ben kesin olarak R295x2 yi almayı düşünüyorum sli falan anlamıyorum bu kart yeterli olmaz mı birde bu kart besleyecek güç kaynağı ne almalıyım kasam corsair 760T yani şuan yolda geliyor inşallah
  • tufanoo T kullanıcısına yanıt
    eksenbilgisayarda 1400'e satılıyor. Bence iade edip oradan alın.

R9 295X2 güzel ve yeterli ancak r9 290 Vaporx Crossfire ile daha ucuz yollu bir kuruluma gidebilir benzer performansı alabilirsiniz. Nerden baksanız 1600-1700tl karda olursunuz aynı performans için. R9 290X Lightining'te alınablir o zaman da 800tl gibi bir meblağ daha az ödenir.

Psu olaraksa en azından 850w bir psu alınmalı. 4.2ghz i7 4960X'li bir sistemdeki güç tüketimleri 675w civarında idi r9 295x2'nin. İsterseniz 1000w alın.
  • Monitörü biraz önce teslim aldım kargodan şuan evde kurdum.İlk izlenim olarak renk paleti çok iyi ama bir IPS ekran değil.2 monitör yan yana açık ve bir ona, bir buna bakıyorum dürüst olarak söyleye bilirim ki %15 %20 renklerin IPS panele göre eksik olduğunu gözlemliyorum.Birde ayaklığını hiç başarılı bulmadım ayarlanmıyor ve bana masa masrafına patlayacak çünkü üsteki raf yüzünden araya girmiyor yaklaşık 1 cm yükseklik fazlalığı var.

Gelelim 4k olayına windows 7 için bu bir sorun w8 yüklemek lazım.Tek kart olarak en azından bazı oyunları 4k oynaya bilirim diyordum ama dota 2 de bile 120 fps sabit alan kart 4k da 70 lere kadar düşüyor.Henüz 30 dakikadır test ediyorum akşam detaylıca incelerim işten azıcık kaytarıp eve geldim.

NOT:4K BİR HARİKA DOSTUM İçine giriyorum monitörün 1 tane tırtık olmaz mı ya !! Yok doğal AA var gibi tertemiz.Renk ayarlarını da hallettim mi tamamdır.Birde üst rafı sökeceğim iş çıktı bana akşam.

• Abi herkes almış kullanıyor bana bi heyacan geldi bende de evde boş boş duruyor daha deniyemedim bile bu nasıl iş ah 4K ah sistem bırakmadın bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

eksenbilgisayarda 1400'e satılıyor. Bence iade edip oradan alın.

R9 295X2 güzel ve yeterli ancak r9 290 Vaporx Crossfire ile daha ucuz yollu bir kuruluma gidebilir benzer performansı alabilirsiniz. Nerden baksanız 1600-1700tl karda olursunuz aynı performans için. R9 290X Lightining'te alınablir o zaman da 800tl gibi bir meblağ daha az ödenir.

Psu olaraksa en azından 850w bir psu alınmalı. 4.2ghz i7 4960X'li bir sistemdeki güç tüketimleri 675w civarında idi r9 295x2'nin. İsterseniz 1000w alın.

Abi amazon bardaha geri alırmı parayı kestiler kartan bir sürü iş çıkar ingilizcem bile yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tufanoo T kullanıcısına yanıt
    Türkiye'den neden almadın yurtdışında mısın ? Çok uğraşma o zaman kalsın. Acele etmişsin gibi duruyor ancak bunun sana bir faydası olmamış sanırım. Hala işlemciyi bekliyorsun çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.