Şimdi Ara

4K TVde FİLM İZLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malumunuz, iş sadece 4k tv almakla bitmiyor. 4k yayınlar yaygınlaşmamasına rağmen, 4k tvler piyasaya hakim olmuş durumda. Bende geçenlerde bir tane 4k tv aldım ve acaba hangi filmi indirmeye uğraşsamda izlesem diye düşünüyorum. Çünkü en az bir film için +25gb dosya indirmem gerekecek. Transformer vs tarzında o efekler ve reng cümbüşünü verecek filmleri arıyorum.Sizin öneriniz nedir?

• Ben de full hdvar ve ledi mi artık bilmiyorum çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammed009

Ben de full hdvar ve ledi mi artık bilmiyorum çok kötü

Bozulan tv fullhdidi bendede.Yeni tv aldık, 4k. ama dediğim gibi daha hakkıyla 4k yayın yapan kanal bulamadım( netflix tarzı internetten yayınlar var ama onlarda aylık abonelik ücreti istiyor ve internetin 7 sülalesine saydırıyor.)
    Normal fullhd filmlerde güzel gözüküyor ama bir kaç tane 4k film indirip, denemek istiyorum ama bulamadım uygun bir yer.
  • -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    rarbg

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

rarbg

Peki hocam, gerek gerçek 4kyı gerekse HDR olayını görmek için önerebileceğin kaliteli bir film var mı? Fantastik, aksiyon, bilim kurgu filmleri hoşuma gidiyor. Bunlardan olursa çok güzel olur, lakin 4k ve özelllikle hdr içerikli film bulmak çok zor ya da ben bulamadım bir türlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.