Şimdi Ara

4k tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5000 tl bütcem var.4k tv almayı düşünüyorum. pıyasada çok marka ve seri var.55inç veya60 inç tv almayı düşünüyorum. karar veremedim.öncelik görüntü kalitesi. yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

• 4K tv hiç bir özelliği yok

55" oled full hd ışık sızmasız + siyah kalitesi mükemmel tv satılırken led almak enayiliktir

-------------------------

led tv alanlar kendilerini moda sokuyorlar

1 - Işık sızması (%98 de artık fazlasıla var bunu da normal olarak gösteriyorlar) - Oled de sıfır ışık sızması
    2 - Siyah capcanlı renkleri izlemek yerine çamur siyah veya dandik ıps gri siyah izleyerek kendinizi kandırırsınız
    3 - Sony tüm ıps panelli led tv leri dandiktir (eski w905 kullanıcısı olarak şimdikilerine bakınca dandik geliyor)
    4 - 4k yayın yok (5000 tl ye 4k alıp yandaş trtyi izleyeceğim üstüne para versen izlemem)
    5 - Bütün ışıkları kapatıp mekanı karanlık yapıp kendinizi moda sokmayın
    6 - İyi tv 1gb videoda belli olur (40 gb videoyu en dandik panelde izlesen onda da iyi görünür der kaçarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 22 Mart 2017; 23:17:39 >
  • Komik

Şu tavsiye isteklere alakalı yorumlar yapılsa keşke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeroTech

Komik

Şu tavsiye isteklere alakalı yorumlar yapılsa keşke

neyle alakalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenerbalcı

4K tv hiç bir özelliği yok

55" oled full hd ışık sızmasız + siyah kalitesi mükemmel tv satılırken led almak enayiliktir

-------------------------

led tv alanlar kendilerini moda sokuyorlar

1 - Işık sızması (%98 de artık fazlasıla var bunu da normal olarak gösteriyorlar) - Oled de sıfır ışık sızması
    2 - Siyah capcanlı renkleri izlemek yerine çamur siyah veya dandik ıps gri siyah izleyerek kendinizi kandırırsınız
    3 - Sony tüm ıps panelli led tv leri dandiktir (eski w905 kullanıcısı olarak şimdikilerine bakınca dandik geliyor)
    4 - 4k yayın yok (5000 tl ye 4k alıp yandaş trtyi izleyeceğim üstüne para versen izlemem)
    5 - Bütün ışıkları kapatıp mekanı karanlık yapıp kendinizi moda sokmayın
    6 - İyi tv 1gb videoda belli olur (40 gb videoyu en dandik panelde izlesen onda da iyi görünür der kaçarım

yorumların için teşekkür ederim.neticede ben televizyon alacagım.şimdi sen nediyorsun ben anlayamadım. trt para verip seyredilmezmi diyorsun.zaten trt bildigim kadar üçretsiz .5000 tl tv verecegim.

• Mehmetgunes3737 M kullanıcısına yanıt
    Bu görüntüye bakarak neyi alacağına karar ver

5000 tl az bir para değil bu paraya led tv almak enayilik

4k tv tavsiyesi
  • quote:

4k tv tavsiyesi

hocam sana katılıyorum sonuçta ışık sızan bir tv ekranına o kadar para vermemek lazım.. bende 4k bakıyordum ama hep aklımda ne zaman 4k yayın alırız ki gerek var mı 4k bakmaya diye düşünüyordum senin düşüncen beni oled tvlere yöneltti. peki bana önerebileceğin 50' 55' arası en fazla 3500 tlye tv var mı ?

• oyun konsollarinda 4K oyun oynamadikca ve 4K bluray izlemedikce bana da pek mantikli gelmiyor 4k tv almak.
    TR'de HD yayinlara bile teknoloji ciktiktan yillar sonra gecilmisti. Su an bile 1080p yayin yapan var mi bilmiyorum? Sanirim hala 720p yayin yapiyorlar.
    Bende TX-P50ST50 var ve hic bir sikintisini gormedim su ana kadar.
  • quote:

4k tv tavsiyesi

olet almak gerekiyor diyorsun okadar bütçe yok.biraz daha bekliyelim olet alalım. belki fiatlar düşer.olet te de yanma sorunu iz bırakma sorunu var diyorlar panele Logo yapışması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetgunes3737

quote:

4k tv tavsiyesi

olet almak gerekiyor diyorsun okadar bütçe yok.biraz daha bekliyelim olet alalım. belki fiatlar düşer.olet te de yanma sorunu iz bırakma sorunu var diyorlar panele Logo yapışması.

Bütçe 4000 tl - üstü OLED veya OLED almak için beklesin
    Bütçe 2500 - 4000 tl 4K Va Panel 10 Bit
    Bütçe 2000 - 2500 tl Va Panel 8 bit + Hifrc
    Bütçe 0 - 2000 tl IPS LED 10 bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 23 Mart 2017; 22:4:6 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetgunes3737

quote:

4k tv tavsiyesi

Bütçe 2500 - 4000 tl 4K Va Panel 10 Bit .. hangi marka hangi seri

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    birader sen oled oled diyorsun bu zamana kadar oled mi vardı oled dedıgın marka vatadan lg den baska yok lg reklamnı yapmak mı amakmı amacın ordanda hemen sony laf sokmussun yılların fırmasına senın yorumunlamı guvenımızı sarsıcaz

fılm ızlerken mesela bır aksıyon fılmı oturupta kosedekı sızan ısıgımı hesaplamay kalkıyorsunuz
    ben ps4 pro da kullanıyorum oyunda oynuyorum 4k fılmlerde mevcut ızledım hıc sıkayetım yok oled ede gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

birader sen oled oled diyorsun bu zamana kadar oled mi vardı oled dedıgın marka vatadan lg den baska yok lg reklamnı yapmak mı amakmı amacın ordanda hemen sony laf sokmussun yılların fırmasına senın yorumunlamı guvenımızı sarsıcaz

fılm ızlerken mesela bır aksıyon fılmı oturupta kosedekı sızan ısıgımı hesaplamay kalkıyorsunuz
    ben ps4 pro da kullanıyorum oyunda oynuyorum 4k fılmlerde mevcut ızledım hıc sıkayetım yok oled ede gerek yok

ben sony w905 kullanıyorum kazayla tv paneli kırıldı yeni tv bakıyorum lg reklamı yapmıyorum

sony nin yeni çıkan tvleri 2016 - 2017 panelleri çok kalitesiz zorda kalmadıkça almam zaten kullandığı panelde LG

bu yüzden LG nin led panelleri de çok kalitesiz

Benim için önemli olan siyah kalitesi - 10 bit panel - ışık sızmasının olmamasıdır

5000 - 10000 tl tv alıp moda girip karanlık ortamda video izleyen kişi değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 24 Mart 2017; 20:41:13 >

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Enayilik sıfatını vermek size düşmez ki sizi de ilgilendirmez. 4K oyun video yayın izlemek varken full hd ile yetinmek nedir o zaman ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprklt

Enayilik sıfatını vermek size düşmez ki sizi de ilgilendirmez. 4K oyun video yayın izlemek varken full hd ile yetinmek nedir o zaman ?

daha önce yazdım 5000 tl veriyorsan enayilik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alprklt

daha önce yazdım 5000 tl veriyorsan enayilik

Bütçe 2500 - 4000 tl 4K Va Panel 10 Bit ..... yahu arkadaş marka ve seri ver. yardımcı ol... 5000 tl vermek enayilik diyorsun .saygı duyuyorum fikrine. olet diyorsun .8000. 11000 olet alacagız. peki bu nehttps://www.youtube.com/watch?v=NfaBUJ2opU8 loga yapışmasına ne diyeceksin. kerizlik degilmi. enayilik degilmi. oled derken logo yapişmasını da söylesen.nasıl edilir nasıl yapılır..oletlerin logo yapışma sorunu varken iade alınmazken. bence olet almak kerizlik degil........ salaklıktır

• Son XE930 LED almak istiyorsaniz siddetle önerilir ve yine Türkiye de bulabiliyorsaniz KS7000.Param var istedigimi alabilirim diyorsaniz hic LED'e bulasmayin direkt 2017 LG OLED alip geciniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.