Şimdi Ara

4k Bluray Filmler Hangileri Olacak ? ( JOKER 7 OCAK 2020 ) GÜNCELLENDİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
8
Favori
20.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fury

Mad Max:Fury Road

Pan

The Last Witch Hunter 4K

San Andreas

Life Of Pi..
  • Arkadaşlar 4K Tv De Film İzleyenler Acaba Fotoraflarını Çekip Paylaşabilir Mi ? Gerçekten Merak Ediyorum 4k Tv De 4K Film Nasıl Diye Birde Eğer İmkanınız Olursa 1080p Remux İle Karşılaştırma Yaparsanız Çok İyi Olur
  • aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Analog filmleri dogru düzgün tarayan makineler çok az oldugu için kumlanma sorunu yaşanabilir ama fazla degil.Elimdeki bazı blu ray filmlerde bu sorun var.Dünyada sadece bir kaç cihaz negatifleri minimum parazit seviyesinde tarayabilir bunlardan biri fotokem laboratory amerikada.Ama dagıtım şirketlelrine iş gelince bütün işi bozuyorlar o kopyaladıkları filmler olması gerektigi gibi degiler fazladan parazitli oluyorlar genelde.Sonuç olarak dogru düzgün işlerini yapmıyorlar kimsede şikayet etmiyor bu şirketleri.

Offf umarım aynı rezillikleri 4k olayına dahil etmemişlerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

Analog filmleri dogru düzgün tarayan makineler çok az oldugu için kumlanma sorunu yaşanabilir ama fazla degil.Elimdeki bazı blu ray filmlerde bu sorun var.Dünyada sadece bir kaç cihaz negatifleri minimum parazit seviyesinde tarayabilir bunlardan biri fotokem laboratory amerikada.Ama dagıtım şirketlelrine iş gelince bütün işi bozuyorlar o kopyaladıkları filmler olması gerektigi gibi degiler fazladan parazitli oluyorlar genelde.Sonuç olarak dogru düzgün işlerini yapmıyorlar kimsede şikayet etmiyor bu şirketleri.

Offf umarım aynı rezillikleri 4k olayına dahil etmemişlerdir

Bende Aynı Fikirdeyim Velakin Benim 4k Dan Ümidim Var Umarım Bu Kumlanma Sorunuda Giderilir Mesela Bende The Godfather Remux 1080p Serisi Var Ama Filmin Görüntüsünün %90 Nı Kumlu..

• The Martian'ın 4K Rip sample ını Zamunda'da ki sunumdan indirip izleyebilirsiniz fikir olması açısından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

The Martian'ın 4K Rip sample ını Zamunda'da ki sunumdan indirip izleyebilirsiniz fikir olması açısından.

baktım ama izlenmiyor benim bilgisayar çok zorlanıyor
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Sunum The.Martian.2015.2160p.Bluray.x264.DTS-WAR

62 saniyelik sample dosyasının boyutu 251 MB. ve Bitrate 31,9 Mbps.

Herhangi bir sıkıntı yok izlerken.

Bu mesaja eklenen görseller:

• dostum ekran kartı modelin R9 serisi o oynatır, benim Ati HD5650M normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 26 Mart 2016; 13:46:30 >
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Sapphire R9 270X DUAL-X OC

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-270x-dual-x-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti-12454.html

Ekran kartınız sıkıntı çıkarır hocam haklısınız.

------------------------------------------------

Bu arada benim sistemin de kaldırmadığı Tears.of.Steel.2012.2160p.DMRip.Eng.HDCLUB var

12 Dakika 14 Saniye
    12 GB.
    136 Mbps Bitrate

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yavaş Yavaş 4k Filmler Çıkmaya Başlamış Arkadaşlar İnternetede Yakında Düşer
  • Konu Güncel
  • Umarım Harry Potter Filmlernininde 4K Ları Gelir :)
  • Gelecegin profesyonel kamerası Red Epic 617_28k

Özellikler

Maksimum çözünürlük 28000 × 9334
    261 Megapiksel
    Bit derinligi 16 bit

[simage]
    [/simage]

Orjinal 70mm IMAX çözünürlügünün eni 18k olup boyu red kameraya göre daha fazladır.Ama hareketli görüntülerde boy degil enin farkı önemlidir.Ayrıca orjinal IMAX çözünürlügü ortalama 250 megapiksele tekabul eder.

• quote:

Gelecegin profesyonel kamerası Red Epic 617_28k

Özellikler

Maksimum çözünürlük 28000 × 9334
    261 Megapiksel
    Bit derinligi 16 bit

[simage]
    [/simage]

Orjinal 70mm IMAX çözünürlügünün eni 18k olup boyu red kameraya göre daha fazladır.Ama hareketli görüntülerde boy degil enin farkı önemlidir.Ayrıca orjinal IMAX çözünürlügü ortalama 250 megapiksele tekabul eder.

Keşke Eski Filmler Bu Kameralar İle Çekilseydi :D Gerçi 35mm Liklerdende Ümidim Var 4k Konusunda

• titanic70 T kullanıcısına yanıt
    Pek ümidin olmasın derim.Yabancı sitelerde 35mm 4k blu ray izleyenler görüntüde fazla pikselleşme oldugunu söylüyorlar.35mm filmin genelde düşük seviyelerde pikselleşme olması normaldir grenden dolayı ama bu kusur sayılacak kadar degildir.Anlaşılan stüdyolar işlerini düzgün yapmıyorlar yine berbat etmeye devam edip milleti 4kdan da sogutacaklar.Lanet olsun yaptıkları işe böyle devam ederlerse 4k pek tutmayacak.

• quote:

Pek ümidin olmasın derim.Yabancı sitelerde 35mm 4k blu ray izleyenler görüntüde fazla pikselleşme oldugunu söylüyorlar.35mm filmin genelde düşük seviyelerde pikselleşme olması normaldir grenden dolayı ama bu kusur sayılacak kadar degildir.Anlaşılan stüdyolar işlerini düzgün yapmıyorlar yine berbat etmeye devam edip milleti 4kdan da sogutacaklar.Lanet olsun yaptıkları işe böyle devam ederlerse 4k pek tutmayacak.

Titanic Lotr Harry Potter Gibi Serileri Mahvetmesinlerde :D Ama Hobbit %100 4k Çıkacak Gibi..
  • Halan daha 4k remuxlar düşmüş değil. Özel bir sebebi var mı bunun.Piyasada baya bir 4k bluray film var, sadece martian'ın gelmesi düşündürücü.
  • Konu Güncel
  • iyi de lotr 4k'lık kamera ile çekildi mi ki 4k'lık versiyonu çıksın =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak270

iyi de lotr 4k'lık kamera ile çekildi mi ki 4k'lık versiyonu çıksın =)

Umarım Lotr 4k İzleyebiliriz :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.