Şimdi Ara

529 TL C5 Mobile Noa 4.5G Snapdragon 615/2GB Ram/16GB Rom/13Mp-8Mp Kameralı Telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
16.210
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

İlk mesaja pubg'deki performansını ekledim hocam bakabilirsin fikir olması açısından

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler hocam telefonda sadece whatsap ve görüntülü görüşme kullanıyor annem bunları sağlasa yeterli birde 2 yıl dayansın başka bir beklentim yok netteki yorumlarda servis desteğinin pek iyi olmadığı yazılmış ondan muallakta kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C5 noa var rom yukleyelim derken telefon kapandı açılmaz oldu. Twrp yüklü halde servise yolladık adamlar yapıp yollamış sağolsunlar. Bataryası da değişmiş cihaz nasıl açılır zor durumda onu da belirtmiş. Telefonu köpüklü poşette yollamışlar. Delta ve ritzy ye 10 basar bu servis. Gayet memnun kaldık. Telefon ise anne telefonu gibi diyelim tepkileri arada geç veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

C5 noa var rom yukleyelim derken telefon kapandı açılmaz oldu. Twrp yüklü halde servise yolladık adamlar yapıp yollamış sağolsunlar. Bataryası da değişmiş cihaz nasıl açılır zor durumda onu da belirtmiş. Telefonu köpüklü poşette yollamışlar. Delta ve ritzy ye 10 basar bu servis. Gayet memnun kaldık. Telefon ise anne telefonu gibi diyelim tepkileri arada geç veriyor.
    Tepkileri geç veriyor derken gündelik işlemlerdemi donma yaşanıyor yoksa oyun oynarken felanmı nette gezinirken veya whatsap gibi uygulamalarda takılma yapıyormu hocam 11 kasımda anneme almayı düşünüyorum rami ve işlemcisi diğer tellere göre çok çok iyi çünkü

• İnternetteki yorumları okuyunca vazgeçmiştim sanırım bende babama 1 tane alacağım konuyu açan arkadaş aktif şekilde kullanıyorsa babama hayli hayli yeter diye düşünüyorum

• börü06 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamadım wp kullandım normaldi tepkileri geç veriyor derken donma yok ama arayüzde bi yavaşlık var. Root yaptım fena olmadı. Cihaza rom atamadım ve sizede tavsiye etmiyorum rom atmayı denemeyin. Boşa uğraş olur. Elde tutuşu filan parasına göre iyi. Saf androide benzer arayüz var. Launcher kurulup denenebilir aslında.

• imei kayıt parasına (500tl) telefon. yani millet imei kaydı yaparken bu telefonu saraya bağış yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiiliyol

Oyun oynamadım wp kullandım normaldi tepkileri geç veriyor derken donma yok ama arayüzde bi yavaşlık var. Root yaptım fena olmadı. Cihaza rom atamadım ve sizede tavsiye etmiyorum rom atmayı denemeyin. Boşa uğraş olur. Elde tutuşu filan parasına göre iyi. Saf androide benzer arayüz var. Launcher kurulup denenebilir aslında.
    Bilgi için teşekkürler hocam sanırım alacağım telefonu özellikleri çok hoşuma gitti umarım problem çıkarmaz

• Custom rom ile ilgili bilgiler eklendi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.