Şimdi Ara

48' samsung tv için uydu alıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben 48" samsung tv için hd uydu alıcı arıyorum kanal geçişleri hızlı olsun hd kanalların ve diğer kanalların görüntü kalitesi iyi olmalı
    Ve mümkünse ethernet girişi olsun internetten film ve belgesel izleme özelliği olan iyi bi uydu alıcı önere bilirmisiniz
    Ve iptv diye birşey varmış ona bağlanan birşey varsa daha iyi olur bu arada iptv ücretsizdir degilmi

Bütçem 150 lira ama onereneceginiz uydu alıcısı fiyatını hak ediyorsa biraz daha çıka bilirim

Son soru eskiden biz digiturk kullanıyorduk onun çanağı var alacağım hd uydu alıcı o hd çanağa uyar mi

Şimdiden cevaplarınız için tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar lütfen yardımcı olun bana uygun bir hd uydu alıcı önere bilirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata alamazssın iptv vs. olayı ....çanağınıda türksata çevireceksin...
  • sahannee S kullanıcısına yanıt
    Hocam internetten TV izlemek dedinmi Evdeki PC den iyisi yok ..
    TÜm uydu alıcıları a da z ye sınıfta kalır .

Uydu alıcılarında mini HD lerde dahi HD görüntü tatminkar .
    Sıkıntı SD görüntü kalitesinde ve hala kanalların büyük çoğunluğu SD. Emu işide SD lerde dönüyor .
    SD görüntü kalitesinde 37 inch den sonra baya bir problemli .
    Şu an için en net görüntü Fortis tabanlı STi işlemcili uydu alıcılarında .

gold masterin 10xx serileri (sadece 1010 serisi emuya uygun değil ), STi işlemcili uygun fiyatlı çözümler sunuyor .

Bazıları sorunları var . uygun Octagon firmwarelerle sorunlar çözülüyor .
  • goldmaster 1050 eniyi görüntü enigma2 emu cccam herşey var...
  • Cevaplar için tesekkur ederim
    goldmaster 1050 yi bi araştiriyim o zaman
    Peki bi soruma cevap vermemişsiniz
    Biz eskiden hd digiturk kullanıyorduk onun çanağı elimde var ona uyar degilmi hd uydu alıcı

goldmaster 1050 en net görüntü alabileceğin en iyi şifre çözme işleri yapabileceğin SD kalitesi üst düzey uydu alıcılarından biri .

Ancak Digitürkte şifre çözme işini spor sinema kanalları için düşünüyorsan havanı alırsın
    Sadece belgesel SD ve çocuk SD kanallardan fazlasını çözemezsin .

Yurt dışı Astra ,Hotbirt,Bulsat gibi Yabancı uydularda HD Spor Belgesel Film kanal cccam cline satın alınarak çözülüyor .

Yerli spor kanallarını HD olarak sorunsuz izleyeceğim diyorsan . şuraya bak.Gerisi aldatmaca .
    http://forum.donanimhaber.com/m_108560504/tm.htm

Digitürk kendi Uydu alıcısını veriyor .

Belgesel vs SD şifre çözebileceğin Yabancı HD - SD net görüntü veren uydu alıcıları için benimde tavsiyem Goldmaster 1050 dir .

• Yok abi yanlış anladın zaten lig tv i falan çözemez biliyorum ama belgesel kanallarını çözse iyi olur tabi fakat benim sorum şu ben eskiden hd digiturk kullanıyordum üyeliğimi bitirdim uydu alıcısını iade ettim çanak kaldı simdi ben goldmaster 1050 yi aldıktan sonra digiturk ten kalan çanak yeni uydu alıcısına uyar mi onu merak ettim

çanak uyar. 7c Eutelsat LNB soruyorsan büyük ihtimalle MDU serisidir. sadece digitürkte kullanırsın .
    42c Türksat için Üniversal LNB alman lazım 10 tlye dahi var .

Çanak 7c cevrili ise keyfini hiç bozma 42c Türksat için yeni bir çanak ve lnb kurdur .
    çift uydu avantajlı .Belgeselleri eutelsattan cline alarak seyredebilirsin .
  • Saol cevap için cline nedir bilmiyorum araştıracam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.