Şimdi Ara

47LA660S

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
381
Cevap
10
Favori
67.567
Tıklama
Giriş
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: galapagos3

quote:

Orijinalden alıntı: begumay

bu tv yı alalı 1 hafta oldu . Sanırım dıjıturk paket ve 3d fılm hedıyesı de var basvurduk ama daha bısey gelmedı bıze.
    Ben fılm ızlemek ıstıyorum fakat fılmı ındırıp flasha atıp oyle tv de ızleyebılıorm . HDMi kablom yok . bunun haricinde baska bı yol var mı ?

Bu tvnın özellikleri ne acaba ? Sımdılık bıseyını cozemedım . 3d gozluk verıldı ama . 3D film nerden bulupta denıcem yardımcı olur musunuz ?

Aynı şekilde bize de geri dönüş olmadı.Ararlarsa paslaşalım

cuma gunu aradım musterı hızmetlerını dıjıturk paket sıfresı 1 hafta ıcerısınde cep telefonunuza sıfresı gonderılır , 3d fılm ve gozlukler 2 hafta ıcerısınde elınıze ulasır dedıler ama 1 haftayı gectı hala ses seda yok :)

Ayrıyetten kablosuz ınternete wifi ıle baglanma ozellıgı varmış . Deneyıp basaran var mı acaba ? Sanırım bızım wireless sorun var ama . Baska modemleri buluyor bızım wireless i bulamadı tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi begumay -- 5 Ocak 2014; 18:22:56 >

• Binbaşı
    1196 Mesaj

Üstte yazmışsın şimdi cevaplayayım
    3D filmleri yada kaliteli filmleri diyeyim torrentten indiriceksin mecbur, yada arkadaşta akrabada varsa alırsın.
    Olmadı internet kafe filan varsa bağla belleği, kopyala yapıştır, kalitesi nedir bilemem tabi :D
    Hdd var , filmleri oradan bağlayıp izliyoruz.
    Yarında ben arıyayım digitürkü ,bakalım ne dicekler.
    Nete bağlanması lazım bence modemde birşey vardır neden sizinkini görmemiş anlaması güç.
    Ben karşı komşununkine baglandım olucak mı diye, bağlandı.
    Tabi uzak oldugundan yavaş oldu ama oldu .Baktınız olmuyor telefondan hotspot olarak açın internet paketiniz varsa
    |
    |
    begumay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: snatch1903

forumda aradım ama bulamadım 200 300 tl gibi bir fark var. 47la620s ne660s arasında ne fark var

Hocam fark epey var 620 200 Hz 660 400 Hz biriside akilli kumanda çıkıyor digerinde yok birinde 4 gözlük çıkıyor digerinde 4 normal 2 dualplay gözlük var ayrıca dualplay destegi var 620 biraz daha kasanın alt kismi kalın ve çerçeveli 660 slim kasa farklar bundan bütçe müsaade ederse 660 al derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: minmax

quote:

forumda aradım ama bulamadım 200 300 tl gibi bir fark var. 47la620s ne660s arasında ne fark var

Hocam fark epey var 620 200 Hz 660 400 Hz biriside akilli kumanda çıkıyor digerinde yok birinde 4 gözlük çıkıyor digerinde 4 normal 2 dualplay gözlük var ayrıca dualplay destegi var 620 biraz daha kasanın alt kismi kalın ve çerçeveli 660 slim kasa farklar bundan bütçe müsaade ederse 660 al derim ben

biraz daha bekleyip 660s almak daha mantık olcak ozaman
    |
    |

Orijinalden alıntı: minmax

quote:

400 hzde hala nasıl kullanıldığını çözemedim
    |
    |

hocam yazılımla o hz leri kullanabiliyor tv, (oda hikaye gerçi) normalde 2 panelde 50 hz bende aynı tv kullanıcısıyım, özellikle playstation oynarken anlıyorsunuz hz olayını, normal ev kullanımı için 2 tv'de alınabilir. 660'da subwoofer var, 620'nin arkası lcd gibi kalın, 660 da cinemascreen çerçeve yok, 620'nin kasa ve çerçeve gayet şık v.s uzar gider liste. ama 660'ı 620'nin makyajlı olanı olarak düşnebilir arkadaş.

|
    |
    minmax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

hocam yazılımla o hz leri kullanabiliyor tv, (oda hikaye gerçi) normalde 2 panelde 50 hz bende aynı tv kullanıcısıyım, özellikle playstation oynarken anlıyorsunuz hz olayını, normal ev kullanımı için 2 tv'de alınabilir. 660'da subwoofer var, 620'nin arkası lcd gibi kalın, 660 da cinemascreen çerçeve yok, 620'nin kasa ve çerçeve gayet şık v.s uzar gider liste. ama 660'ı 620'nin makyajlı olanı olarak düşnebilir arkadaş.

Biliyorum hocam ayrıntıya girmedim pek fazla tum tv Ler ayni samsung 1000 Hz yazıyor ama oda yazılımla hepsi goz boyama 660 söylememin sebebi hem daha sık hem akilli kumanda var sadece akilli kumanda ve gözlüklerin fiyatı aradaki farka eşdeğer yoksa 620 de ideal tv kasası dısında bence

|
    |

660s kullanıyorum bende ama yazılımla nasıl yükseltiyoruz truemotinda de judder felan var onu pek çözemedim ps oynarken anlarsınız dediniz ps alıcamda iyi mi kötümü acaba ?

Birde telefonun ekranını bağladım ama çok geç geliyor sayfa yı kaydırıyorum 2-3 sn sonra ordada değişiyır

• Yarbay
    6722 Mesaj
    quote:

yeni 660 lar 100 hz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

La serisi kullaniyorum orjinal 50 hz yazilim sahtekarligi olayini söylemiyorum

|
    |
    yirthan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam biz birsey yapmiyoruz tv nin kendi yazilimi yükseltiyor

|
    |
    eghnacr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

La serisi kullaniyorum orjinal 50 hz yazilim sahtekarligi olayini söylemiyorum

la serisi kullanıyorum seri numarasının ikinci kısmında 4.harf Z ise gerçek 100hz.
    Bütün forumlarda böyle yazıyor. Sahtekarlık derken neyden bahsediyorsunuz anlamadım. Mcı 400 hz mi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Aynen 1 hafta 10 gün içinde gelir dendi.
    |
    |
    Bugün internetten 47LA660S modelini satın aldım şimdi kargoyu bekleyeceğim elime ulaştıktan sonra ne yapmalıyım? Yardımcı olur musunuz? Kurulum için nereyi arayacağım çağıracağım dikkat etmem gereken hususlar nelerdir*?
    |
    |
    (SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (N920) _______________________________________________________________________________________________________________________________ (ASUS N56VZ-S4283H NOTEBOOK) | 3. nesil Intel® Core™ i7-3630M dört çekirdekli işlemci 2.4 GHz Turbo Boost ile 3.4 GHz'ye kadar| 15.6'Full HD(LED) 1920x1080 EKRAN | NVIDIA GeForce GT 650M 128Bit 4 GB Paylaşımsız Ekran Kartı |16 GB 1600 MHZ DDR3 RAM| 1 TB 5400 RPM DISC | Blu-ray sürücü (RW) | 4 x USB 3.0 | Asus SonicMaster Subwoofer | Windows 10 / 64 Bit |
  • Teğmen
    190 Mesaj
    quote:

Aynen 1 hafta 10 gün içinde gelir dendi.

Bugun dijiturk sifresi cep telefonumuza geldi sonra dijiturk musterı hızmetlerini arayıp aaktıvasyon kodunu soyledım . Eve gelicek ekip telefonumuzu arayıp randevu aldılar . Cumartesı kurulum yapıcaklar .. Son gelişmeler bunlar :)

3d film ve gözlüklerden ses seda yok hala sımdılık

Dostum 3d film ve gözlükler olayı nedir ?
    |
    |

Dostum 3d film ve gözlükler olayı nedir ?

http://www.lg.com/tr/tvpromo

Burda iron man 3 ve 4 adet gozluk hediye ( 3d cinema paketi bedava) .
    BANA YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM
    2 GÜNDÜR LG SMART WORLD E GİRİŞ YAPAMIYORUM
    TV DEMİ SORUN YOKSA SERVER DAMI ANLAYAMADIM BİR ARKADAŞ DENEYEREK MESAJ ATARSA SEVİNİRİM

Bana oz veriyorlarmış modelden dolayı .Oz için doldurmam ama +2 gözlüğe kimse hayır demez teşekkürler
    |
    |
    grkmsncn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.