Şimdi Ara

4770K H100I İdeal Sıcaklık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 4.2 ghz'e OC'lanmış (voltajıyla onanmamış) 4770K işlemcimi Corsair H100i sıvı soğutma sistemiyle soğutuyorum. Boştayken 35-40 C arası yükte ise 60-65 Carası geziniyor. Bu değerler normal midir ? Macun değiştirsem farkeder mi ? Göreceli sıcak bir odada kullanıyorum bu arada etkiler mi bilmiyorum ama. Yardımcı olursanız sevinirim

• Yok mu bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabera

Evet arkadaşlar 4.2 ghz'e OC'lanmış (voltajıyla onanmamış) 4770K işlemcimi Corsair H100i sıvı soğutma sistemiyle soğutuyorum. Boştayken 35-40 C arası yükte ise 60-65 Carası geziniyor. Bu değerler normal midir ? Macun değiştirsem farkeder mi ? Göreceli sıcak bir odada kullanıyorum bu arada etkiler mi bilmiyorum ama. Yardımcı olursanız sevinirim

hiç normal değil. i5 2500k 5ghz yapınca quiet modda 55 dereceyi geçmiyor. bir sıkıntı var o işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

Evet arkadaşlar 4.2 ghz'e OC'lanmış (voltajıyla onanmamış) 4770K işlemcimi Corsair H100i sıvı soğutma sistemiyle soğutuyorum. Boştayken 35-40 C arası yükte ise 60-65 Carası geziniyor. Bu değerler normal midir ? Macun değiştirsem farkeder mi ? Göreceli sıcak bir odada kullanıyorum bu arada etkiler mi bilmiyorum ama. Yardımcı olursanız sevinirim

hiç normal değil. i5 2500k 5ghz yapınca quiet modda 55 dereceyi geçmiyor. bir sıkıntı var o işte

Neyden kaynaklanıyor olabilir peki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

quote:

Neyden kaynaklanıyor olabilir peki

su soğutma kullanmadım. o yüzden yardımcı olamam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.