Şimdi Ara

46hx850 veya 46pfl9706 tavsiye bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 46hx850 - 2300 tl teshir ciziksiz cok temiz
    46pfl9706 - 2500 tl teshir urunu arkadaslar bu iki tv arasinda secim yapacam genel olarak inceledim ozellik olarak philips sonyden cok ustun kagit ustu degerlerde. canli izlenimlerim sadece hx850 yonunde oldu goruntusu diger ledlere gore cok iyi. 9706 yi canli gormedim bu fiyatlara sizce hangisi alinmali yada alinir sizden ricam tercih sebebleriniz ile birlikte yazmaniz. 9706 agir basmakla birlikte sonynin de malzeme ve servis kalitesi ortada sonucta. Simdiden yardimlariniz icin tesekkür ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bi arkadaşımda 9706 modeli var :)
    +amblight ve ses olarak cok muhteşem bir panel
    tabi hx850 de tartışılmaz
    hangisinin saat ömrü daha azsa veya hangisi daha az hor kullanıldı ise onu tercih etmeniz
    yalnız dediğim gibi benim fikrim;
    9706 ya ağır basıyor +amb ve renk değerleri+ ses
  • Philips 9706 serisini bu fiyata bulduysanız kaçırmamanızı öneririm, Sony'den bir kademe daha iyi bir TV. Hasarsız olmasına dikkat etmeniz yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

Philips 9706 serisini bu fiyata bulduysanız kaçırmamanızı öneririm, Sony'den bir kademe daha iyi bir TV. Hasarsız olmasına dikkat etmeniz yeterli olur.

9706 hakkında hiç bilgi bulamadım siz bildiklerinizi paylaşırsanız aklımda netleşecek biraz daha
  • BU televizyon hakkında albani üstadın yorumlarını içeren konu aşağıda. çok bayılmıyor ama daha çok fiyat nedeni ile. Bu fiyata karar sizin, ben olsam alırdım.

http://forum.donanimhaber.com/m_71421569/tm.htm

Not: Şu anda 47PFL6887 kullanıyorum, 2.899 a almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 12 Mayıs 2013; 21:09:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.