Şimdi Ara

4690k için ekran kartı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Per Aspera

Onune gelen darbogaz yapar diyor. Bizim de aklimiz karisiyor takmayin onlari

ağzı olan konuşuyor hep 2005 ten sonra her eve bilgisayar girmesiyle kulaktan dolma bilgilerle kendini bilgisayarcı ilan eden arkadaşlarla aynı bunlar :D hatta bazıları kendini aşıp internet kafeci bilgisayarcı bile oldu:D

neyse alınan fln olur şimdi. sözüm meclisten dışarı. dar boğaz yapar diyen arkadaşta doğrusunu öğrenmiş olsun. ama direk olmaz yapar eder demek yerine. tam bilemiyorum ama bana kalırsa darboğaz yapabilir yada uyumsuzluk olabilir gibi ucu açık konuşsalar yine eywallah. ama direk kesin net bir şekilde bu cevapları görünce insan sinirleniyor :)

adamın fıstık gibi sistemini bozduracaklar ya :D hep bilmem kim baltaş altaş fln filan gibi combalak kadrosu iki video çekip youtube video atmayı öğrendi diye o videolardan yola cıka cıka böyle olduk. baştan bir kaç taneydiler şimdi bir sürü oldular.
    bir de oyle bir ayar oluyorum ki ''bilmem nereden merhaba bu gün sizlete gtx 1060 sistem ile oyun bilgisayarı toplayacağız'' :D:d:d

• quote:

Orijinalden alıntı: can-can-can

quote:

Orijinalden alıntı: Per Aspera

Onune gelen darbogaz yapar diyor. Bizim de aklimiz karisiyor takmayin onlari

ağzı olan konuşuyor hep 2005 ten sonra her eve bilgisayar girmesiyle kulaktan dolma bilgilerle kendini bilgisayarcı ilan eden arkadaşlarla aynı bunlar :D hatta bazıları kendini aşıp internet kafeci bilgisayarcı bile oldu:D

neyse alınan fln olur şimdi. sözüm meclisten dışarı. dar boğaz yapar diyen arkadaşta doğrusunu öğrenmiş olsun. ama direk olmaz yapar eder demek yerine. tam bilemiyorum ama bana kalırsa darboğaz yapabilir yada uyumsuzluk olabilir gibi ucu açık konuşsalar yine eywallah. ama direk kesin net bir şekilde bu cevapları görünce insan sinirleniyor :)

adamın fıstık gibi sistemini bozduracaklar ya :D hep bilmem kim baltaş altaş fln filan gibi combalak kadrosu iki video çekip youtube video atmayı öğrendi diye o videolardan yola cıka cıka böyle olduk. baştan bir kaç taneydiler şimdi bir sürü oldular.
    bir de oyle bir ayar oluyorum ki ''bilmem nereden merhaba bu gün sizlete gtx 1060 sistem ile oyun bilgisayarı toplayacağız'' :D:d:d

Hocam ben baska forumlarda dolasirken benim islemcimi kullanan (1055t) rx 470 ile darbogaz yapmadigini soyluyordu.

Bir baska forumda islemcinin orta segment olmasi bile yeterlidir diyordu mesela i3 3100un gtx 780de darbogaz yapmamasi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben ezelden beridir i5 kullandim, hala kullanirim.
    Hangi çilgin ekrankarti 4690k ya darbogaz yapacakmis? Sasarim!

aga.. istersen gtx 1080 bagla, overclock ile aran iyimi, birazda youtuba bak direk sormadan

gtx 780 hala gecerli bir ekrankartidir buda dogru, hele birde Ti olsaydi..

not: he bogazda biraz baski olur ama yeme icmede sikinti olmaz hissetmezsin 60hz lik monitorde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mukarnas -- 18 Kasım 2016; 4:11:20 >
  • O işlemcinin kolay kolay darboğaz yaşayacağını sanmıyorum. Doom'da denedik gtx 1070'i 4790k ve 4690k hatta 4460 ile 3-5 fps belki farketmistir. Ancak onu da biz farketmedik. Özetle 4. nesil i5 serisi gtx 1070'i besleyebiliyor. 1080p de 780 yeterli aslında ancak biraz daha ömür katayım, para ederken satayim derseniz. İkinci elde 1250 tl'ye giden gtx 980 ti classfield oldu. Psunuzda yeterli önerim 980 ti olur. Hem daha ekonomik olur, hemde gtx 1060'tan çok daha fazla verim alırsınız.
    4k için çok yeterli olmasa da 2k ya hazır bir pc olacağı için daha iyi hissettiren bir yatırım olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinizdeki işlemci mükemmel hocam ne takarsanız takın sizi üzmez. Ayrıca ekran kartınızı da değiştirmenize gerek yok en azından seneye değişim yaparsınız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTX 780 Daha 1.5 2 Yıl kardeş 1080p de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.