Şimdi Ara

46_TR Kopya char DeGil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img156.imageshack.us/img156/6590/2006617236191fe.jpg

Ben Sahibiyim Bu Charı kastık Bir Arkadaşım İle Her Boss u Takip Ettik Tamamen Emegimizle Yaptık Ama Herkez Kopya Char Diyo Lütfen Kötü Hatırlanmasın 46_TR

Punk Buster Serverı İçin Konuştum BAN ! BAN YAzan lar hiç yazmasın !

• o adam deli ya bikere 3kişi partideydik. ben buffer dım.
    deathcanscream ve 46_tr vardı. 1,5k np vardı sonra baktığımda 2k olmuştu :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLTa_tr

http://img156.imageshack.us/img156/6590/2006617236191fe.jpg

Ben Sahibiyim Bu Charı kastık Bir Arkadaşım İle Her Boss u Takip Ettik Tamamen Emegimizle Yaptık Ama Herkez Kopya Char Diyo Lütfen Kötü Hatırlanmasın 46_TR

bu resimde ne var??
  • hocam server kapanmış olay bitmiş, sen neyin peşidesin.
  • 46_Tr ben Erdem biliyosundur cok kez cz de karsilastik dunde forgetten templede konustuk.
    Bende 46_Tr kopya char diye dusunuyordum cunku cok kisa surede cok iyi itemler vardi millet sword +7lerle gezerken sende mirage vardi vs... Ama degil diyosan degildir kimseye de bisey ispatlamak zorunda deilsin gecti bitti zaten.
  • hmm çok güzel ama hiç bişey anlamadım.Bu nedir?Rogue mi görmedik yada dts mi görmedik yada warrior mu görmedikte bu resmi koydun?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SPaCeLoRD

hocam server kapanmış olay bitmiş, sen neyin peşidesin.

+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Uqu®. -- 17 Haziran 2006; 15:30:58 >
  • quote:

ya herkez kopya char falan diyoda bu nick te bir charım daha war ismi kötüye çıkmasın die we servern kapanmasına çok üzüldüm :(
  • ewt bi kerede ben konusmusdum belkı benıde hatırlarsın ALESTA ;) banada copy char olamdını demısdı ama ii kasmısın ;) bu arada resımde gordugumuz halın lvl kac olurkendı ?
  • quote:

Ya kardeş kusura bakmada senin bütün postların aynı şekilde çok güzel ve yerinde postlarında var ama insanları özürlü gibi eleştirme arkadaş bi olayını burda paylaşmak istemiş o kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: :K:A:P:T:A:N:

ewt bi kerede ben konusmusdum belkı benıde hatırlarsın ALESTA ;) banada copy char olamdını demısdı ama ii kasmısın ;) bu arada resımde gordugumuz halın lvl kac olurkendı ?

61 olurken
  • quote:

Orjinalden alıntı: aspo

quote:

Ya kardeş kusura bakmada senin bütün postların aynı şekilde çok güzel ve yerinde postlarında var ama insanları özürlü gibi eleştirme arkadaş bi olayını burda paylaşmak istemiş o kadar

anlaşılabilir bi şekilde yazıcam,

bu forumda 100 kişiden 10 tanesiş pbtest te oynadı. ve açıkçası beni pek ırgalamıyor 46 nın kopya olup olmaması.
    forumda çeşitli pb test konuları var, orayada yazılabilirdi değil mi ?

46 nın kopya olmadığının açıklanması bişeyleri değiştirmicek. çoğu kişi göre "amaan bana ne 46 nın kopya olup olmamasından" şeklinde düşünecek.

ki orda kullandığın özürlü gibi ne demek ?ben kimsye hakaret vs etmedim.

da neyse, siz alışmışsınız, gerekli gereksiz konu ayrımı yapmıyosunuz. takma beni sen ben konuşum kendi çapımda öyle...

• quote:

ben seni kopya char sanıyodum bi anda çıktın ortaya seninle kapışmızlığımız vardır mutlaka warriordum w4rr10r dı nick im

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: aspo

quote:

anlaşılabilir bi şekilde yazıcam,

bu forumda 100 kişiden 10 tanesiş pbtest te oynadı. ve açıkçası beni pek ırgalamıyor 46 nın kopya olup olmaması.
    forumda çeşitli pb test konuları var, orayada yazılabilirdi değil mi ?

46 nın kopya olmadığının açıklanması bişeyleri değiştirmicek. çoğu kişi göre "amaan bana ne 46 nın kopya olup olmamasından" şeklinde düşünecek.

ki orda kullandığın özürlü gibi ne demek ?ben kimsye hakaret vs etmedim.

da neyse, siz alışmışsınız, gerekli gereksiz konu ayrımı yapmıyosunuz. takma beni sen ben konuşum kendi çapımda öyle...

• quote:

lan kimse kopya char dedi ki topic açıyon buda sana inat için

• Allahım yarabbim adamlar test serverinda vay kopyaydı vay değildi bunları konusuolar.Ya ben anlamıorum birazcık ingilizceniz avrsa taa oyunun basında yazıodu wont'be saved diye.bunları okuya okuya lwl kastınız i dts den 100k point aldınız şimdi server kapanmışta bişi olmuşta kopyaymışta bunları konuşuosunuz.Yabancılara karşı kendinizi enayi yerine koymayın.Adamlar bi test serveri açtı hurraaa bizimkiler hep oraya keşeke açık dursaydı bizim serverlar rahattı anasını satım
  • Sen miydin o Az mı kestin beni Nickim Poseidon du
  • evet seni tanıyorum sürekli cz deydin seni 4 5 defa kestim
    IComeBackforYouu
    ama itemlerin biraz aşırıya kaçmış gibiydi kovalarken yanlış hatırlamıyorsam scorpion shield takmıştın
    o kadar itemi nerden buldun
  • bende kopya char sanmıstım ama master hemen actın mırageları ıtemları hemen dızınce ınsanların gozune batmıs olabılır bu arada ben knigsin genelıkle f9devil sen ben baya party yapmıstık
  • güsel çar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.