Şimdi Ara

46' LCD Tavsiyesi (Sony 46W4500, Sharp LC46XL2E, Pioneer KRL-46V) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sanırım yazmadım;LED benim için çok erken!!!
    Sharp XS1 hariç zaten alınası LED de teknolojik olarak yoktur!

LED TV Sharp buluşudur bu arada!

Samy/Phil/Sony ler içinde yinede alınası LED(tekniği itibarıyla)Sony dir!

XS1 ise zaten bize gelmez,gelsede bunun fiyatı zaten aynen "araba" fiyatıdırbunu unut sen!

46V ise tam performans ürünüdür ama fiyat ürünü ise kesinlikle değildir!
    Ayarları zordur!(bazı yabancı kullanıcılar bunu alıpta "hayal-kırıklığı" yorumu yapabiliyor!
    Klasik Sharp "Banding" sorunu hala devam ediyor!

Ne aldığını/alacağını bil diye yazıyorum,sonra sende hayal kırıklığı deme
    ++

5090 ise en uygun/kaliteli v.s seçenektir
    Piyasada başkada alınası PDP yoktur,hatta LCD diler bile High-End e çıklınca oldukça azalıyor seçenekleri!

++

• 46X3500 bugune kadar en reel ve dusuk fiyat gecenlerde Mavinin yaptigi kampanydaki pesin 3.800 luk fiyatti.
    10 adet stok vardi, ve Sony Avrasya garantisi tabiki yoktu.

3.000 ytl fiyat cok ama iddiali ve sanki gercek olamayacak kadarda guzel bir rakkam. Keske olsa bu rakkama Ankarada.
  • albani usta bari sen yapma 5090 tamam iyidir referans modeldir renkler olması gerektiği gibidir ok ama eğer hd-pc-ps3 gibi yüksek çözünürlüklü kaynak kullanımı ağırlıkta olduğunda hiçbir plazma lcd nin derinliğini detayını veremez !! renkler siyahlar belki doğru gösterir ama yanyana 1080p görüntüyü 5090-46v de görmüş biri olarak kesinlikle 46v diyorum...he eğer amaç uydu-dijitürk-dwd izlemek ise o zaman 5090 tamamdır..bide led olayı var (gerçi alınabilir seviyede gerçek led yok şuanda) 46x4500 , samy 9 serisi ,phil 9803 ve sharp ..sharpı albani ustanın dediği gibi araba fiyatı o yüzden geç ,sony 46x4500 aralarında en iyi fakat fiyatı 9000 tl lerde , phil euro bölgesi ürünü 42'' düşünürsen oda 5500 civarı,geriye kalıyo samy 5500 civarına 46'' i alınabiliyor..bu noktada önce bir tv ye o kadar para verilmelimi onu düşünmek lazım eğer cevap evetse kullanım amacına göre lcd -plazma hangisi ? plazma ise 5090 tamam.yok lcd dersen 46v yada samy 9 serisi veya daha büyük ebatlarda w serisi alınabilir.seçim senin gözlerinle bütün modelleri gör içine sineni al yorumlarla tv alma..

• Peki arkadaşlar (özellikle de albani hocam), sizce Pioneer 46V mi Sony 46Z4500 mü ve neden?
  • 46V+

Ancak 46Z de seni üzmez+
  • Bütçe iyi ise Pioneer KRL 46V Performansı aynı plazmadaki gibi izleyince anlıyacaksın :)
  • pip,pio,pio başkasına bakma bence
  • pioneer 'ın bütçenizi aştığını sanıyorum. bu nedenle sharp veya sony arasında tercih yapmanız daha olası.
  • GOGOMEZ, durumu öğrenebildin mi acaba?

quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

Şu Anda ..Öğrenenmem Ama senin İçin sağlıklı bilgi Alıp ..Sana İleticem Yarın Kardeşim
  • dün beylikdüzü teknosadaydım sistemden baktığımızda sony 46x3500 ün 10 adet kadar olduğunu gördüm..3600 tl de peşin fiyatı vardı..teşhir mal ama genede görüp deneyip alabiliyosun ilgilenenlere duyurulur..
  • Merhaba Albani,

Bende Tuncaybe arkadaş gibi aşağı yukarı burada bahsettiğiniz TV leri düşünüyorum. Sadece seçenekler arasına 46Z4500'ü ekleyebiliriz. Benim sormak istediğim LC46XL2E'den pek bahsedilmemiş bu konu başlığında. 46V ile aynı panellerimi kullanıyorlar bilmiyorum ama Sharp daha ucuz görünüyor. Performansları çok mu farklıdır?
    Birde bugün baktım Media Markt'ta 46V 4.899,- dan, LC46XL2E 4.499,- dan satılıyor. Haftaya ÖTV kampanyası bitince fiyatlar dahada artacak:( forumda biryerlerde okumuştum, millet 3.500,- dan 46V lenmişti. internet üzerinde bu fiyatlara rastlayamadım.
    Teşekkürler
  • siemens bayilerinde dahi 3500 lira fiyatlı pioneer krl 46 gördüm hocam... Cihazın fiyatı, fiyat listesini güncel tutan heryerde bu civarda... Hatta 3'e doğru fiyatta gördü zaman zaman...

Kısacası sizin gördüğünüz fiyat normal değil....
  • Bu kadar fiyat farkına şaşırmamak elde değil. Bu ucuz fiyata satılanlarda digicom garantili mi? yoksa başka ithalatçılarda mı var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mohawknife

Merhaba Albani,

Bende Tuncaybe arkadaş gibi aşağı yukarı burada bahsettiğiniz TV leri düşünüyorum. Sadece seçenekler arasına 46Z4500'ü ekleyebiliriz. Benim sormak istediğim LC46XL2E'den pek bahsedilmemiş bu konu başlığında. 46V ile aynı panellerimi kullanıyorlar bilmiyorum ama Sharp daha ucuz görünüyor. Performansları çok mu farklıdır?
    Birde bugün baktım Media Markt'ta 46V 4.899,- dan, LC46XL2E 4.499,- dan satılıyor. Haftaya ÖTV kampanyası bitince fiyatlar dahada artacak:( forumda biryerlerde okumuştum, millet 3.500,- dan 46V lenmişti. internet üzerinde bu fiyatlara rastlayamadım.
    Teşekkürler

Selam
    -XL2 2007 modeldir!TR de 2008 gibi satıldı,bitmeyince 2009 da hala satıyorlar!oldukça iyidir+ama bu satten sonra pek tavsiye etmem!
    -XL2/46V>>bunlar ASV Modül/PureBlack tiptir ama CR değeri farklıdır+yapısı/sunum v.s biraz farklıdır(46V daha iyidir+Pio destekli)
    -46V için TF deki ilgili başlığı bul ve iyice oku+DH de biraz kullanıcı yorumları var bunlarıda oku!(sanırım DH de 2/3 tane 46V başlığı var!!)

şayet 46V uyar fiyata bulamazsan;XL2 yi unut gitsin+Sony Z45x serisine bak/incele
    ++
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Teşekkürler cevap için.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.