Şimdi Ara

46 - Erdal Beşikçioğlu & Yasemin Allen (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
17
Favori
23.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel olacak gibi umarım rating kurbanı olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik olcak ya, merakla bekliyorum, 1 saat olmasıda çok iyi, bizim dizilerin en büyük sorunu süreleriydi zaten, tutarsa belki peşinden gelecek dizilerinde süre anlayışını değiştirebilir, bi umut yani :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Reyiz yakıyor.
  • Erken konusmayayim ama teaser olmuş dedirtiyor. Bi saat olması da çabası. İnsaallah tutar da başkalarına örnek olur.Yalnız uzun zamandır bi yerli dizi için bu kadar sabirsizlanmamistim

• BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    Erdal Beşikçioğlu bir röportajda reyting kaygısı olmadan yayınlanacağını söylemişti ayrıca dizinin pazar günü son saatte yayınlanacağını da belirtti.
  • Fragmanı izledim, çok beğendim Dedikleri gibi reyting kaygısı olmadan yayınlanırsa daha da iyi olur.

• Erdal Beşikçioğlu Ntv'de katıldığı bir programda 46 ile ilgili açıklamalar yaptı.
    Breaking Bad'in uyarlaması değil.
    Daha çok Jeykll & Hyde'a benziyormuş.
    Çift karakterli genetikçi bir doktoru oynayacağını söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Pazar gününde, 23'ten sonra yayınlanmasını istiyoruz dedi.
    Herhangi bir reyting kaygımız yok. İzlemek isteyenler izlesin yeter bizim için dedi.
    1 saatlik bir dizi olacakmış. İzleyiciyi fazla sıkmak istemiyorlar anladığım kadarıyla.
    Yine kanal da yüksek ihtimalle Star olur.
  • fragman güzel umarım iyi bir dizi olur.
  • Amirimin dizileri genellikle siyasi içerikten dolayı kaldırılıyordu bu dizide de siyasi içerik göremiyorum inşallah siyasi mesaj vermeye kalkmazlar da dizi uzun ömürlü olur.Zaten reyting kaygısı olmadan yayınlayacaklarmış başka türlü kalkmaz bu dizi.
  • Bu dizi umarım tutar da artık bütün diziler 1 saat olur merakla bekliyorum
  • diğer dizilerde zor. bu iyimserliğini kutluyorum
  • belli belirsiz kullanıcısına yanıt
    Hocam eski diziler falan 1 saat 15 dakika falandı bi anda çıktı bölüm süreleri zaten özetle birlikte kim bilir kaçta bitiyor cidden azalmalı boş boş sahnelerle doldurmaya çalışıyorlar dizilerin tadı kaçıyor sonra
  • kesinlikle haklısınız. keşke söyledikleriniz gerçekleşse. eskiler... ahh eskiler eski diziler içerik olarakta daha iyiydi günümüzdeki çoğu diziden.
  • 46 Dizisinin Kadrosunda Kimler Olacak?
    Artık yavaş yavaş geri sayım başlamışken, dizinin kadrosu pek netlik kazanmadı. Dizinin ana karakerlerini Erdal Beşikçioğlu ve Yasemin Allen oynayacağını biliyoruz. Behzat Ç. dizisindekiler aslında Serdar Akar’ın Barda filminin oyuncularıydı. Serdar Akar, 46 dizisinde bu oyunculara yer vereceği tahmin ediliyor.
    (Nejat İşler, Hakan Boyav, Serdar Orçin, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal)
  • Sonunda birileri süre kalite dengesinde sesimizi duydu. 1 saat olması çok iyi bence. Gereksiz bakışmalar, yavaş konuşmalar, zorlama sahneler yer bulamaz en azından.
  • Ben de 3-4 kere duymustum az once tanitima denk geldim de breaking bad ile alakali pek bisi yok

46 dedigi de deli raporu ile iligi bir sey degil mi

1 saat olmasi super

• Amirimmm
  • yok yok o söylentiyi erdal beşikçioğlu yalanlamıştı zaten. artık deli raporu mu olur, kromozom sayısına gönderme mi olur bilemiyorum mart ayını da yarıladık sayılır. netleşmedi sanırım henüz tarihi.
  • 27 Mart Pazar Akşamı Saat 23:15'te fragmanı Star TV'nin sitesinden izleyebilirsiniz.
  • sonunda güzel haber için sagol
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.