Şimdi Ara

45000 tlye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Sırf hevesten araç almak istiyorum fakat en fazla 45.000 tl ye kadar çıkabiliyorum. Bu rakam civarında hangi aracı önerirsiniz? Vectra b, megane 1 veya polo önceliğim fakat başka tavsiyeniz var mı? Başımı ağrıtmayacak bir araç arıyorum çok fazla kullanılmayacak zaten yazdığım gibi sırf hevesten. Şimdiden teşekkürler.

• Yok mu tavsiyesi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marea, Brava, Palio

• Bulunabilirse getz. Bulunamazsa palio.

• Mazda 323 veya 626

• Peki neden benim yazdıklarımı düşünmediğinizi sorabilir miyim polo vectra megane 1 çok mu arıza çıkartır sizce?

• uno
  • Bizim bir tanıdıkta Broadway var 30 bin veriyorlar satmıyorum diyor eğer yalan söylemiyorsa 45 bin ile işin zor.
  • 1.2 lpg veya 1.3 mj Albea , mümkünse klimalı.
    En azından daha yeni model olur.
    Polo ve megane versusunda kesinlikle megane. Genelleme yapmak doğru değil ama eski model vw aracıolan tanıdıklarım aracı yürütmek için çok masraf yapıyorlardı. Bu bütçeyle alınacak arabalar mutlakaki masraf çıkaracaktır, bu yönüyle albea çok avantajlı. Ustası bol, parçası ucuz.

• Biraz önce malum sitede beyaz Reno 19 gördüm 45 bin tl... Enjeksiyonlu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de getz veya palio derim. geri kalanlar parça işçilik usta ve bakım konusunda başınızı ciddi belaya sokar. mareanın farını kırdın mı bulamazsın bir daha. polo alsan farı 3000 tl . sen düşün.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.