Şimdi Ara

4500 tl civarı TV önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 4500 tl civarı tv araştırıyorum. LG55UK6470PLC , LG55UK6100 ve Philips55PUS7303/62 modelleri arasında kaldım. Philips’in ambilight ı cezbedici gelirken LG dayanıklılık olarak beni çekiyor. Ama LG webos işletim sistemi Philips android. Bilgisi olan arkadaşlardan ricam bu 3 model arasında yahut fiyat olarak bunların civarında bir öneride bulunması. Fiyat performans olarak başka bir model de olabilir ama bu 3üne yoğunlaştım. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• LG 49UK7550PLA da düşünebilirsin bende tam senin aralıgında bir tv bakıyorum, 2-3 gündür gittim gördüm en iyi bu model geldi
  • Ne! İPS Panel daha mı dayanıklı
    İps panelli 49uk7550 görünen en iyi modelmi.. yok artık.

Vasat ötesi kontrast ve siyahlara sahip ips modeller
    Özellikle oyun ve film konusunda "detaycı" kesim için çöplüktür.

Siz en iyisi bu konulardaki şu eski yorumlarıma bir göz atın ve mümkünse gelişigüzel değil anlayarak okuyun,
    paylaşılan resimlerde (VA-İPS) paneller arasındaki kontrast farkına ve detaylara dikkat edin

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=132620887

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129985406

Tavsiye konusunda
    Yüksek kontrast ve siyah performansı(karanlık sahnelerde arka plan detayları) için VA panelli ve stabil işletim sistemli
    Samsung 50 - 55 nu7400 tavsiyemdir.

Bütçe yükseltilebilirse (VA Panel)
    Sony 49xf8596
    Samsung 49nu8000
    Samsung 55nu8000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 16 Mart 2019; 12:12:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Ne! İPS Panel daha mı dayanıklı
    İps panelli 49uk7550 görünen en iyi modelmi.. yok artık.

Vasat ötesi kontrast ve siyahlara sahip ips modeller
    Özellikle oyun ve film konusunda "detaycı" kesim için çöplüktür.

Siz en iyisi bu konulardaki şu eski yorumlarıma bir göz atın ve mümkünse gelişigüzel değil anlayarak okuyun,
    paylaşılan resimlerde (VA-İPS) paneller arasındaki kontrast farkına ve detaylara dikkat edin

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=132620887

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129985406

Tavsiye konusunda
    Yüksek kontrast ve siyah performansı(karanlık sahnelerde arka plan detayları) için VA panelli ve stabil işletim sistemli
    Samsung 50 - 55 nu7400 tavsiyemdir.

Bütçe yükseltilebilirse (VA Panel)
    Sony 49xf8596
    Samsung 49nu8000
    Samsung 55nu8000
    Dayanıklılıktan kastım şu, aileme 2008 de LG marka tv aldım 11 senedir sıkıntısız kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar. Her ne kadar elektronik şans işi olsa da 2015 yılında kendime aldığım 55 inç Philips ambilight serisi tvnin 1 hafta önce anakartı yandı.700 lira masraf çıkardı.Hala parçasının tedariğini bekliyorum. Yani bozulmama açısından böyle yazmıştım. Ama dediğim gibi yine de elektronik her daim şanstır. Bu arada değerli yorumlarınız için teşekkür ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: sez_gooo

Dayanıklılıktan kastım şu, aileme 2008 de LG marka tv aldım 11 senedir sıkıntısız kullandılar ve kullanmaya devam ediyorlar. Her ne kadar elektronik şans işi olsa da 2015 yılında kendime aldığım 55 inç Philips ambilight serisi tvnin 1 hafta önce anakartı yandı.700 lira masraf çıkardı.Hala parçasının tedariğini bekliyorum. Yani bozulmama açısından böyle yazmıştım. Ama dediğim gibi yine de elektronik her daim şanstır. Bu arada değerli yorumlarınız için teşekkür ederim..

Alıntıları Göster
    Bana piliPİS deme

• dallass kullanıcısına yanıt
    Tamam bir şey demiyorum (ama hacı ambilight çok güzel hava katıyor ya)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.