Şimdi Ara

450-550 TL Arası Telefon Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İkinci el telefonlara pek güvenmediğim için sıfır telefon bakıyorum. 2 yılda bir telefon değiştiririm o yüzden ince eleyip sık dokurum, şimdiki telefonum HTC explorer. Onu da 2 sene kullandım artık vadesi doldu, babama vereceğim telefonu. Uzun araştırmalarım sonucunda belirttiğim fiyat aralığında bir telefon listesi çıkardım;

Samsung Galaxy Trend PLUS = 500 - 540 TL
    Samsung Galaxy S Duos = 500 - 530 TL
    LG P705 OPTIMUS L7 = 490 - 520 TL
    LG E460 L5 II = 450 - 480 TL
    Alcatel Touch Star = 450 TL (Teknosa)
    Sony Xperia Miro = 500 TL
    Htc Desire X = 550 TL (Teknosa)

Ön kamerasının olması, pusulasının olması, gps özelliğinin sorunlu olmaması, yüzeyinde kullanıma bağlı bozulmalar renk solmaları soyulmalar filan olmaması, kamerasının 3.5 mb ve üstü olması, işlemcisinin en az 1 ghz olması yetiyor. ram çok fazla sorun değil laglı olabilir yeter ki donmasın telefon. oyunlar da çok mühim değil oynamıyorum zaten, internette gezinirken rahat gezinebileyim yeterli benim için. buna göre sizce hangi telefonu almalıyım? başka tavsiyeleriniz var mıdır?

• bütçene 50 TL daha ekleyip discovery veya xperia m bakabilirsin.
  • 50-100 daha koy da bari adam gibi telefon al

•Xperia M
    •GMD
  • On kamera sorun degilse GPS navigasyon ucretsiz harita kullanmak istersen Lumia 525 alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saydiklarinin hepsi fazlasiyla Lumia 525 te var bence onu al GPS navi. Harita vs. Super internet ucuyor zaten Ben 525 tavsiye ederim

Not: on kamera yok

• Xperia M
    Lumia 525

Gmd pahalı gelebilir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 16 Mart 2014; 16:36:33 >
  • Benim başlangıç bütçem 300-350 TL idi. 50 daha koy daha iyisin al diye diye 550 TL'ye çıkardım zaten :D Bunun 2000 liraya kadar yolu var.
  • GMD 4 GB alabilirsiniz.

• 50 lira daha koyamıyomuşsun eğer koysaydın xperia m ama lumia 525 e bak o fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freddy.Krueger -- 16 Mart 2014; 21:51:01 >
  • hocam lumia 525 499 tl al jet gibi internetin tadini cikar

• lumia 520 almıştım zaten kardeşime verdim onu beğenmedim. telefon hızlıydı ama işletim sistemi hoşuma gitmedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.