Şimdi Ara

45.000 TL Opel Astra Classic III 1.6 2013 Hb Easytronic Ve Kararsızlık (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
2.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir takılmışlar 10 yıl önceki teknolojiye sahipmiş Astra H. Bu kadar dar görüş ve bilgisizlik olur. Bu gün 2014 model yeni kasa bir aracın yola çıkmadan önce üretim aşamaları kaç yıl önce başlıyor acaba ? 2014 diye atladığımız arabalar da en az 4-5 yıllık arabalar, onlar da eski teknolojiye sahip arabalar o zaman. Haa birde görende çok bir teknoloji farkı var zanneder. En fazla bir iki havayastığı, son çıkan Abs versiyonu, Esp, birkaç led far ve bunların maliyetini karşılamak için bolca ucuz plastik. O bahsi geçen ucuzundan pahalısına yeni teknoloji arabalar, birkaç bin km'e anca dayanılmış ve malum sitede satılmalarını bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viper74 -- 5 Temmuz 2014; 18:53:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hala mı Astra? İkinci elden bu kadar korkmayın yahu.. Sanki bana 20.000 verip 99 model araç kovalayacaksınız.. Zibil gibi temiz dizel ve benzinli araç var o fiyata. Hepsi de on yıl öncesinin teknolojisine sahip Astra'ya otomobil nedir öğretir..

Astra on yıl oncesinin teknolojisinemi sahip? Astra gormesem inanicam. Easytronic ve motorunun cok yakmasi disinda(1.6atmosferik icin normal aslinda) bir eksigi yok astranin. Biraz yavas abartın lütfen

Astra H ne zaman piyasaya çıktı güzel insan?

Ne eksigi var donanimin guzel insan?
    Yada diger saydiginiz araclarin ne fazlasi var?
    Not: bu arada bende 45bine bu aracin alinmasini desteklemiyorum onuda soyliyim yanlis anlasilmasin

Bak, hedef saptırıyorsun. Ben Astra H'nin on yıl önceki teknolojiye sahip olduğunu belirttim, sen de aksini iddia ettin. Ama bu, Astra H'nin on yıl önce geliştirildiği gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca küçük bir algı problemi var: Ben Astra'nın donanımının eksik olduğuna dair bir şey yazmış mıyım?

10yıl öncesinin teknolojisine sahip astra derken ne kastettin?
    Burdan cikarilacak sey teknolojisinin eski oldugudur ki boyle de bisey yok acikcasi

Forumda olup da cevap yazmadığına göre sorunu çözmüşsün. Astra H ile J'yi karıştırmışsın.. Bari nezaketen yaz "Hocam pardon yanlış anlamışım" diye..

Astra j ile h karistirmadim o nerden cikti:D Astra h nin eski teknolojiye sahip oldugunu soyledin bende itiraz ettim. Cevap yazmazsan sevinirim uzadi bu konusma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.