Şimdi Ara

45.000 TL Opel Astra Classic III 1.6 2013 Hb Easytronic Ve Kararsızlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
2.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9 senelik kasaya 45 bin lira verilmez. Geçen yıl J kasa'nın sıfırını 48'e almışlardı Sport model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

quote:

Orijinalden alıntı: AntiFANBOY

quote:

Yazik olur o paraya

45.000 tlye bana bir araç söyle hadi c sınıfı. Yazık olurmuş o zaman alınan her araca yazık olur. Şu anda b sınıfı araçlar o fiyata. Saçma sapan konuşma sinirlendirme beni. Bu araç tam f/p aracı şuan. Ha çok paran varsa gir başka şey al.

Ilk once adam gibi mesaj yazmayı öğren sonra senle oturur otomobil hakkinda tartisiriz fanboy

Benim adıım antifanboy sen önce bunu oku. Amacım fanboylara tepki koymak sana da koydum işte.

• Aynısının 2012 modelini sıfır aldım 38 bin fabrikadan lpg'li km' karışık 22 kr yakıyordum lpg filtresini değiştirdim 18 kr yakıyorum(kimse inanmayacak ama kanıtlamakla uğraşamam) sounsuz arabadır.Tavsiye ederim.2008'den sonraki üretimde otomatik sorunu yok bilginize.Çok tok bir araç ve yok sesini alıyor.Gayette hızlı ve atik sport modunu hiç kullanmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xkvtx -- 4 Temmuz 2014; 11:06:35 >
  • Dizel Punto'dan sonra benzinli Astra size yakıt konusunda büyük pişmanlık yaşatır.
  • Schizophren kullanıcısına yanıt
    leon
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusirohasuki

opel 115 senelik Amerikalı General motorun ürettiği bir Amerikan firması 2008 küresel krizinde, Avrupada Hyundai satışları arttı ve diğer tüm markaların satışları düştü. general motor hissesinin %51i almanlara sattı. opel showrromları aynı zamanda chevrolette satar bunun sebebi Amerikan malı olmasıdır. sharın stone reklamı ile alman malı diye milletimize satmaya çalışıyorlar.
    alman malı diye alıyorsan kesinlikle bu düşünceye kapılma.

http://tr.euronews.com/2012/05/21/almanya-daki-opel-iscileri-huzursuz/
    http://tr.euronews.com/tag/opel/
    http://tr.euronews.com/2012/03/23/general-motors-opel-fabrikasi-kapatacak/
    http://tr.euronews.com/2012/09/07/opel-satislari-dususte/

Opel 1862 yılında Almanya'da Adam Opel tarafından kurulmuş bir firmadır. 1929 yılında General Motors %80'ini satın almıştır. Ancak üretimi Almanya'da devam etmiştir. Hatta 2. Dünya Savaşı sırasında fabrikası Ruslar tarafından yerle bir edilmiştir. Yani Opel'in reklamlarda söylediği "O bir Alman" sözü yalan değil.

Ancak, Almanya'da da yaşamış biri olarak Almanların en az tercih ettiği Alman otomobili. Ayrıca bana göre Alman otomobil sektörünün yüz karası diğer BMW, Mercedes, VW, Audi gibi Almanlarla karşılaştırıldığında. Zaten bu yüzden Opel reklamlarında Almanlığını bastıra bastıra ifade etme gereği duyuyor, diğerlerinin oluşturduğu "Alman otomobil" algısını kullanabilmek için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

quote:

Hala mı Astra? İkinci elden bu kadar korkmayın yahu.. Sanki bana 20.000 verip 99 model araç kovalayacaksınız.. Zibil gibi temiz dizel ve benzinli araç var o fiyata. Hepsi de on yıl öncesinin teknolojisine sahip Astra'ya otomobil nedir öğretir..

Astra on yıl oncesinin teknolojisinemi sahip? Astra gormesem inanicam. Easytronic ve motorunun cok yakmasi disinda(1.6atmosferik icin normal aslinda) bir eksigi yok astranin. Biraz yavas abartın lütfen

Astra H ne zaman piyasaya çıktı güzel insan?

Ne eksigi var donanimin guzel insan?
    Yada diger saydiginiz araclarin ne fazlasi var?
    Not: bu arada bende 45bine bu aracin alinmasini desteklemiyorum onuda soyliyim yanlis anlasilmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• saol dostum aydınlatman için. koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali bu
  • Arkadaşlar Leon 1.2 Tsi sıfır da karar kıldım.Bütçeyi 55.000 TL'ye çıkardım.Ramazan sonunda alacağım Allah nasip ederse.

Paylaşımlarınızdan ötürü teşekkür ederim.

Saygılarımla.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hala mı Astra? İkinci elden bu kadar korkmayın yahu.. Sanki bana 20.000 verip 99 model araç kovalayacaksınız.. Zibil gibi temiz dizel ve benzinli araç var o fiyata. Hepsi de on yıl öncesinin teknolojisine sahip Astra'ya otomobil nedir öğretir..

Astra on yıl oncesinin teknolojisinemi sahip? Astra gormesem inanicam. Easytronic ve motorunun cok yakmasi disinda(1.6atmosferik icin normal aslinda) bir eksigi yok astranin. Biraz yavas abartın lütfen

Not: bu arada bende 45bine bu aracin alinmasini desteklemiyorum onuda soyliyim yanlis anlasilmasin

Bak, hedef saptırıyorsun. Ben Astra H'nin on yıl önceki teknolojiye sahip olduğunu belirttim, sen de aksini iddia ettin. Ama bu, Astra H'nin on yıl önce geliştirildiği gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca küçük bir algı problemi var: Ben Astra'nın donanımının eksik olduğuna dair bir şey yazmış mıyım?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bak, hedef saptırıyorsun. Ben Astra H'nin on yıl önceki teknolojiye sahip olduğunu belirttim, sen de aksini iddia ettin. Ama bu, Astra H'nin on yıl önce geliştirildiği gerçeğini değiştirmiyor.

Ayrıca küçük bir algı problemi var: Ben Astra'nın donanımının eksik olduğuna dair bir şey yazmış mıyım?

10yıl öncesinin teknolojisine sahip astra derken ne kastettin?
    Burdan cikarilacak sey teknolojisinin eski oldugudur ki boyle de bisey yok acikcasi

• Her astra Classic konusuna yazıyorum bunu. 2014 Ocak'ta sıfır aldım pişman oldum hemen sattım. Aman ha alma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Burdan cikarilacak sey teknolojisinin eski oldugudur ki boyle de bisey yok acikcasi

Sorduğum ilk soruyu yanıtlasaydın cevabı kendin bulurdun zaten. Google'a gir, Astra H lansman tarihine bak. Bir de en az bir sene arge süresini ekle, 2003 falan çıkar. Sanırım sen konuya tamamen uzaksın. Konu başlığındaki Astra, yeni kasa değil mübarek.. ASTRA H!

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Araba güzelde şanzıman vasat. Eğet daha önce tam otomatik kullandıysanız arabayı ateşe vermek gelir içinizden.

Arkadaşın dediğine katılmamak mümkün değil,3 sene tam otomatik corsa kullandıktan sonra yakın zamanda arkadaşın 2012 model astrasıyla uzun yola gittik geldik,dediğim tek şey corsanın kıymetini bilemediğim oldu Araçta 4 kişiydik ve arabayı yokuşlarda falan kaldırmak için gaza bayağı bir yüklenmek gerekiyordu,ayrıca vites geçişlerini de çok fazla ve sarsıntılı bir şekilde hissettiriyordu.Şehir içi yakıt tüketimi de 12 litre civarında.O paraya dizel otomatik 2. el güzel bir araç bulursunuz.Ayrıca çok aceleniz yoksa eylül ekimi bekleyin derim,2. el fiyatları şu an olması gerekenden en az % 10 yüksek çünkü

• http://www.sahibinden.com/chevrolet-cruze-1.4-t-ltz

http://www.sahibinden.com/chevrolet-cruze-1.6-sport-plus

full donanımlı az km al kullan hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 5 Temmuz 2014; 0:20:12 >
  • Arkadaşım leonun hayırlı olsun, hem goruntu olarak hem performans yakıt vergi olarak çok güzel bir tercih yapmışsın.bende astra h da var insigniada.astra h ağır tok sert saplamlık hissi yüksek bir araba ve hala uretiliyor olması argesinin başarılı bir otomobil olmasından kaynaklanıyor.ancak her araba gibi eksikleri var.oncelikle arabanın direksiyonu ağır tek pompa olduğundan dolayı, koltukları rahat değil, ses sistemi vasat, arkada ağırlık yoksa virajlarda arkasını salıverme egilimi gösteriyor ve en önemlisi motor secenekleri iyi değil.bunun yanında araba uzun yol için tasarlanmış ve sert suspansiyona sahip.yol tutusu çok çok çok muazzam diyebilirim; yapısıyor yere.malzeme kalitesi yılına göre bence çok iyi.iç hacim geniş ancak arkada oturanlar için arabnın tüm hareketlerini hissediyorsunuz buda mide bulantısı olarak size geri donuyor.fiyatına sağlamlıgına yoltutusuna artı, konforuna orta not verilebilir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: LaViTz

Arkadaşım leonun hayırlı olsun, hem goruntu olarak hem performans yakıt vergi olarak çok güzel bir tercih yapmışsın.bende astra h da var insigniada.astra h ağır tok sert saplamlık hissi yüksek bir araba ve hala uretiliyor olması argesinin başarılı bir otomobil olmasından kaynaklanıyor.ancak her araba gibi eksikleri var.oncelikle arabanın direksiyonu ağır tek pompa olduğundan dolayı, koltukları rahat değil, ses sistemi vasat, arkada ağırlık yoksa virajlarda arkasını salıverme egilimi gösteriyor ve en önemlisi motor secenekleri iyi değil.bunun yanında araba uzun yol için tasarlanmış ve sert suspansiyona sahip.yol tutusu çok çok çok muazzam diyebilirim; yapısıyor yere.malzeme kalitesi yılına göre bence çok iyi.iç hacim geniş ancak arkada oturanlar için arabnın tüm hareketlerini hissediyorsunuz buda mide bulantısı olarak size geri donuyor.fiyatına sağlamlıgına yoltutusuna artı, konforuna orta not verilebilir:)

Teşekkür ederim. Bakalım Ramazan bitsin hayırlısıyla değiştireceğim Allah kısmet ederse.Kendi aracımı da satılığa çıkarıyorum.İlgilenen olursa görüşebiliriz.

Saygılarımla.

• Zaten sıfır 1.6 tdi leon 60 bin suan bence almisken dizel alin hatta reference modeli 55 bile olabilir. Benzinli arabayla ugrasmayin

• quote:

Zaten sıfır 1.6 tdi leon 60 bin suan bence almisken dizel alin hatta reference modeli 55 bile olabilir. Benzinli arabayla ugrasmayin

Öyle diye diye fiyat yükseltmek zorunda kaldım.Kardeşim sunroof olmazsa olmaz diyor.O yüzden daha fazla yukarı çıkamam.Ödemede sıkıntı yaşarım.Dizel bakımı ve vergisi açısından da zorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Forumda olup da cevap yazmadığına göre sorunu çözmüşsün. Astra H ile J'yi karıştırmışsın.. Bari nezaketen yaz "Hocam pardon yanlış anlamışım" diye..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.