Şimdi Ara

444 5 308 NUMARAYI BİLEN VAR MI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
17.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu numara halen akıllanmamış, yine beni aradı Fırçayı da yedi Bu kadar aleni şekilde insanları nasıl tuzağa düşürmeye çalışıyorlar anlamıyorum. Hiç utanma arlanma kalmamış
  • Benide az önce aradılar. Bilgileri nereden almışlar acaba?

- Merhaba X Bey,
    + Merhaba Buyurun.
    - Ben Alo Yol Yardımdan arıyorum ( İsim vermeden direk)
    + Kiminle görüşüyorum ve hangi şirketle ?
    - Alo Yol Yardım ben y
    + Evet Buyurun
    - Üyeliğiniz devam ettirmek için ödeme yapmanız gerekiyor.
    + Ne üyeliği ?
    - Alo Yol Yardım
    + Nerde ve ne zaman yapmışım?
    - Telefon ile yapmışsınız o an nerde olduğunuzu bilemem ( Laubali bir ton ile )
    + Yapmadım ve ben öyle birşey hatırlamıyorum, Nerden arıyorum dediniz?
    - Alo Yol Asistten , Ücretsiz bir yılını kullanmışsınız.
    + O zaman iptal edin y bey
    - İptal edersek ceza ücreti var
    + Ben yapmadığım ve onayım alınmayan bir sözleşmeden cezamı alacağım?
    - Ses kaydınız var
    + Avukatınızı yönlendirir misiniz?
    - Avukatımız dava açarsa daha yüksek meblağ ödersiniz! ( Sert ve laubali bir ton ile )
    + Lütfen avukatınız avukatımla iletişime geçsin. ( derken )
    - ( Bir homurtu ve DIT DIT DIT)

Özellikle fazla konuşmanıza izin vermiyorlar, açıklama yapmayıp sizi telefonda bu üyeliği yaptığınıza inandırmaya çalışıyorlar. Avukat durumunu ise tehdit edercesine kullanarak korkutmaya çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalapunx -- 25 Eylül 2014; 8:06:25 >

• Ahhh bikerede beni arasalar varya ne oyunlar oynardım onlara :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalapunx

Benide az önce aradılar. Bilgileri nereden almışlar acaba?

- Merhaba X Bey,
    + Merhaba Buyurun.
    - Ben Alo Yol Yardımdan arıyorum ( İsim vermeden direk)
    + Kiminle görüşüyorum ve hangi şirketle ?
    - Alo Yol Yardım ben y
    + Evet Buyurun
    - Üyeliğiniz devam ettirmek için ödeme yapmanız gerekiyor.
    + Ne üyeliği ?
    - Alo Yol Yardım
    + Nerde ve ne zaman yapmışım?
    - Telefon ile yapmışsınız o an nerde olduğunuzu bilemem ( Laubali bir ton ile )
    + Yapmadım ve ben öyle birşey hatırlamıyorum, Nerden arıyorum dediniz?
    - Alo Yol Asistten , Ücretsiz bir yılını kullanmışsınız.
    + O zaman iptal edin y bey
    - İptal edersek ceza ücreti var
    + Ben yapmadığım ve onayım alınmayan bir sözleşmeden cezamı alacağım?
    - Ses kaydınız var
    + Avukatınızı yönlendirir misiniz?
    - Avukatımız dava açarsa daha yüksek meblağ ödersiniz! ( Sert ve laubali bir ton ile )
    + Lütfen avukatınız avukatımla iletişime geçsin. ( derken )
    - ( Bir homurtu ve DIT DIT DIT)

Özellikle fazla konuşmanıza izin vermiyorlar, açıklama yapmayıp sizi telefonda bu üyeliği yaptığınıza inandırmaya çalışıyorlar. Avukat durumunu ise tehdit edercesine kullanarak korkutmaya çalışıyorlar.

Ben de checkup sözleşmesi yaptırmışım. Sordum, ne zaman yaptırmışım diye, geçen sene eylülde, telefonla onay verdiniz diyor Biri çıksa kamera şakası dese kovalarım

• Namussuzlar beni de aradı. Ben öyle bisey yapmadim dedim. İlk yıl ücretsiz yapmıştık ondan hatırlamıyonuz dedi . Tc kimlik no falan söyledi . Senelik 300 liraya devam edin 2 sene taahhütünüz var dedi . Taahhütü bozarsanız 1200 tl ödemesi var gidin ptt den ödeyin dedi. Dedim kimi kandırıyorsunuz derdiniz ne sizin. Gidin gelecek parayı ptt den ödeyin dedi , yüzüme kapadı. Bimer e yazacağım, basıma bela olmasınlar

• Beyler pabuç bırakmayın sakin hikaye bunlar hep. En fazla icra kağıdı gelebilir - icra kağıdı gelirse 7 gün içinde itiraz hakkınız var. Gidip icra dairesine hemen böyle bir borcum yoktur diyorsunuz ve bu kayda geçiyor bundan sonra şerefsiz sürüsü iddiasını ispatlamak zorunda oluyor. Eğer gerçekten bi kağıt imzalamadiysaniz avuclarini yalarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarih 03.02.2015, beni de aradılar. Yemedim tabii, hemen arkasından forumları inceledim, yaklaşık 1,5 senedir aynı numaranın dolandırıcılık işine dewam ettiğini anladım. Herhangi bir önlem alınmamış. Gel de güzel yurdumda ADALET e inan.....

1,5-2 Sene içinde bu kadar şikayete savcılarımız kulaklarını mı tıkamış, hiç mi ihbar kabul edeni çıkmamış ki bu itler de hala dolandırmaya dewam edebiliyorlar...
  • benide bugün aradilar.kadına nereye bağlısiniz dedim kadın telefonu yüzüme kapadı. Sahtekar namussuzlar, saf insanları kaldırıyor. 444 lu numarayı da nasıl almışlar ayrı bir konu .

• Az önce beni de aradılar 1200 tl ceza ödeyecekmişim de icra gelecekmişte bunları şikayet edecek mercileri tespit edip şikayet edelim birilerinin canını yakmadan.

• Emniyete bildirdim. numarayı incelemeye aldılar. Numara sahte kimlikle kiralanmis. işlem baslayiyorlar. tek yapmanız gereken lütfen 155 i arayın. BİMER e yazın şikayet olarak.

• Dolandırılma demişken günlerdir değişik kişilerden Afrika'daki Suriye'deki kişilere yardım etmemi istediklerine dair e-postalar alıyorum. Umarım başıma bir şey gelmez.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.